Polecane posty

wlkpmder    6

http://tablica.pl/of...html#e11d1f1b13 Witam zainteresował mnie ten kombajn jak myślicie warto by było pomyśleć nad nim, a moze juz ktoś go oglądał lub zna właściciela z góry dziekuje za odp.

 

Jak zmieniałem kombajn też myślałem o "niebieskim" rekordzie na szczęście wybrałem Claasa 88 - Rekordzik zostaje przy nim na tyłach

Proponował bym może te:

http://allegro.pl/claas-dominator-88-sl-classic-igla-zobacz-warto-i3939429035.html

 

http://otomoto.pl/claas-dominator-88-nie78-98-108-igla-A394272.html

 

Osobiście ich nie znam ale przed zakupem rekorda zobacz jaka jest różnica i prostota w Claasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

http://tablica.pl/oferta/plug-obrotowy-muller-CID757-ID4PTqW.html#de03df00af

Co o nim myslicie? Bylem dzisiaj go ogladac iutargowalem 3,5k. A wiec tak odkładnice jescze tak jak u mnie to poslusza z 5 lat płozy jescze wiecej luzów za bardzo nie ma wszystkie regulacje chodza, obracany na 2 weze z kostka płynna regulacja szerokosci roboczej jedynie co trzeba wymienic lemiesze z dłutami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wini    59

Z tym pługiem to zależy do jakiej mocy bo jak do slabego ciagnika to waga też ważna. :) Cena jest w miarę spoko, bo lemkena za to nie złapiesz a na pewno nie z obrotem na dwa węże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

Im Ciezszy pług tym ciezej idzie neizaleznie od szerokosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ale głupoty piszesz, co ma waga do uciągu,. To jak ja mam pług o wadzę 1720 kg to jaki ciągnik powinien z nim chodzić, 300 km, a jeszcze mam Vario od 160-270 cm, czyli przy pełnym 270 cm to ciągnik 150 nie ma szans mi go uciągnąć, a ja potrafię i 12km/h osiągnąć w czasie orki. Normalnie orzę około 9km/h.

Ursusem 1224 fortschrittem B 200 orałem 225cm a pług 1300 ważył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wini    59

a podnośnik to nie jest ważny ?? Może chciałby go do małego zetora?? Lemkena dałby rade unieść ale gorzej było by z kvernelandem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

Jak nie ma to chyba to go wezme na orki zimowe bede go skrecał np na 100 a podorywki to go bede rozkrecał na amxa nie wiem ile tam ma 120 130 dobrze mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131
Napisano (edytowany)

65km O podnosnik sie nie martwie w tym roku nowa pompa i nowe uszczekniacze na głownym i pomocniczym zalozone.

Edytowano przez mds212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

http://tablica.pl/of...html#141ab6c0ca

 

Panowie a co o nim sądzicie? Szukam bezskutecznie pronara 82sa lub tsa ale ten wpadł mi w oko tylko cena wydaje mi się trochę za wysoka. W tych pieniądzach miałbym pronara młodszego o połowe

Jak on ma 4700 mtg w oryginalne to ,możesz mówić do mnie proboszczu na wejściu.Jeśli chcesz tani traktor w użytkowaniu i naprawach to polecam szukanie MTZ produkcji do 1997 roku


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    533

A czym się różnią te późniejsze MTZ-y, bo też interesuje mnie taki traktor a przy okazji czy to prawda, że mają bardzo słabe hamulce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Hamulce w mtz no są jakie są bo są mechaniczne bez wspomagania ale jeszcze nie zdarzyło mi się w coś uderzyć z powodu nie wyhamowania :) Koła blokuję tylko pedał trochę ciężko chodzi ale nie ma tragedii :) Chociaż muszę się przyznać że raz miałem stłuczkę ale to przez to ze nie chciało mi się pneumatyki podłączyć i co z tego ze ciągnik dęba stanął jak przyczepy go popchnęły ;P A późniejsze mtz to chyba chodzi o inne modele niż 82 na stożku bo z różnic to chyba tylko felgi przednie i w środku inny "kokpit" a tak to chyba w tym modelu więcej ich nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popek007    9

Oglądaliśmy go i swoje lata świetności ma już dawno za sobą,ogólnie do sporych poprawek mechanicznych delikatnie mówiąc . Szkoda paliwa <_<

Dzięki za ostrzeżenie . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalon    25

Jak już claas to mnie ten zainteresował ale niestety ja nie decyduje, http://otomoto.pl/claas-dominator-88vx-A397237.html , znam gościa bo kupywałem poprzedni kombajn od niego to z czystym sumieniem moge powiedzieć ze bublami nie handluje a ceny nawet ma w miare, i przy zakupie powiedzał co trzeba zrobić i to zrobiłem po zakupie i poważniejszych awarii nie było wiadomo ze wszystkiego sie nie przewidzi ale konkretny koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj