Polecane posty

popek007    9

Rolniku niby te oponki ok ale my kupiliśmy 856xl 84r. przednie miał nowe a tylne fabryczne też zdarte ale trakcję mają rewelacyjną :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9203

Takie przyczepy były robione w orginale dla wojska

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

Ok dzieki za odpowiedzi. Tez myslem,ze tak za 4tys to bm bral ale na pewno tyle nie wytarguje, wiec odpuszcze.

Do sezonu jeszcze daleko, wiec moze cos lepszego sie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztofb    0

a podpowie ktoś ile można dostać za przyczepę HL 8 tonową bez papierów , burty do remontu podłoga , rama ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Ja mam do sprzdania ramę do przyczepy przód tył połoącozne to ceówka gotowe do zabudowy i do tego założone koła 17.5x 235 bodajże


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

a podpowie ktoś ile można dostać za przyczepę HL 8 tonową bez papierów , burty do remontu podłoga , rama ok

Teoretycznie ja taką mam, niby burty do remontu, ale użytkuję od 10 lat i tyle samo zbieram się do remontu. Niby papiery są, ale nigdy jej nie przerejstrowałem.

Teraz bym się jej pozbył, bo chcę kupić drugą skorupową ale pojęcia nie mam ile za nią można wołać;)


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztofb    0

pytam dlatego że jeden z dużych rolników mnie nachodzi i męczy żebym sprzedał , albo proponuje hl 5 tonową z dokumentami w może lepszym stanie niż moja , ale może tylko z wyglądu , kiedyś jadąc na kalisz zatrzymałem sie u jednego co handluje maszynami to powiedział że ok 7 tyś spokojnie można dostać i żebym przypadkiem taniej nie sprzedawał bo jak coś to on chętnie kupi bo one są chodliwe , i sam nie wiem co z tym fantem zrobić , ale trzeba przyznać że jak patrze na takie 10 letnie nowe przyczepy to wyglądają tragicznie a ta ma z 30 lat i jeszcze się trzyma ,ewentualnie zastanawiam sie nad zakupem dokumentacji koszt ok 2 tyś kiedyś widziałem na allegro , a z drugiej strony jest ona za wielka jak na moje potrzeby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Ja wyhaczłem od babki za 2 tys przyczepę wywrotkę D-47 (z blachą na spód w komplecie ) kupiłem nowe burty 1 tys, lakier, odblaski i sprzedałem za 7500. Prawie 3 tys a robiłem ją jakieś 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

http://otomoto.pl/ze...40-A368277.html Warto jechać obejrzeć na żywo? Zastanawiam się bo kawałek drogi mam do niego. Przebieg oryginalny waszym zdaniem?

 

Co prawda większy i droższy ale wygląda na krajowy i ten przebieg może być autentyczny

 

http://tablica.pl/oferta/zetor-10540-ladny-zadbany-nie-ursus-fendt-case-valtra-CID757-ID4zSmt.html#811126a5ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

ciekawe, i pewnie bardzo użyteczne, szerokość zewnętrzna akurat do starych budynków inwentarskich, tzn. obór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

pewnie z Angli sprowadzona tam uzywaja takich do wożenia jabłek na cydr w sadzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

http://tablica.pl/of...html#4074f0cc7d

panowie a co o tym sądzicie??

 

ta taczka przydałaby mi się chętnie kupiłbym sobie taką ale trochę za droga

 

http://tablica.pl/oferta/renault-ceres-cergos-ergos-85-john-deere-3300-klima-okazja-CID757-ID3y3HW.html#8794c8ec65

Nigdy nie pracował w polu :D ciekawe co robi z tą talerzówką :D

Edytowano przez rafalus8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

ale ja pytam o tego konkretnie bo mi się wydaje że już ich nie produkują.

Kolego zapłaciłeś za niego 29900 a teraz spokojnie sprzedasz za 30000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

chcesz go kupić czy pożyczyć od "banku" ?


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj