Polecane posty

grzesiek5672    53

coś tanio go ceni.chyba jednej cyferki zapomniał napisać.

napisałem e mail do tego człowiek o tego taniego JD :D O to treść e- maila :

 

The tractors is in very good condition by our technical and visual inspectors: no damages, no faults and no repairs needed.

You can use the tractor instantly after delivery. We have to stop agricultural activities and find something more profitable. Will ship the machinery anywhere in U.E. Delivery time 3-5 days depending on your exact location.

For more informations about the equipment and how to buy it please contact us.

Thank You!

Description machinery :

Manufacturer: John Deere

Model: 6420S

Price:8.200 Eur

Year: 2004

Hours: 5000 h

Power: 120 HP

Drive: 4WD

Description:

TLS, Premium cab, Air Conditioning, Power Steering, Radio, Front linkage with in cab joystick control

Transmission: Power Quad

Dimension of front tires: 480/65R28

Wear of front tires: 95%

Dimension of rear tires: 600/65R38

Wear of rear tires: 50%


"Zetor Team" :)
Pozdrawiam :)
Zapraszam Do galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

jeśli to prawda co pisze to warto.ciekawe jaki wygląd na prawdę.

sam szukam jelonka lub case.

ogłoszenie już znikło,albo sprzedany lub coś nie tak.

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek5672    53

Wysłałem jeszcze e mail jak z kosztami transportu i czy ma on wgl jakieś papiery do niego żeby dało się go u nas zarejestrować i nie było jakiś problemów :) Tylko Ciekawe ile jest prawdy w tym co napisał :)

 

Treść kolejnego e-maila:

 

Welcome and thank you for your response, ,

 

The transportation fees quote will be calculated by your location.

Price included VAT 20% - ( 8200 Eur + 600 Shipping Transport )

In order to buy the tractor, you must provide the name and address of your company and also the VAT number for the proforma invoice, or your name and address if you are a private buyer.

You can use the Proforma Invoice to make the payment from your bank.

After the payment is validated by our bank, we will deliver the tractor and all documents to your home address. The transport will be insured for 3-5 working days.

If you need extra warranty, we can also issue together with the proforma invoice, a sale contract in which we will mention all the guarantees, terms and conditions for a normal transaction, including your safety as a buyer. This contract will be your guarantee that you will receive the tractor in good condition and without delays. We normally use only the proforma invoice with all our customers and we never had problems.

If you require more information how you can buy it.

Let us know.

Edytowano przez grzesiek5672

"Zetor Team" :)
Pozdrawiam :)
Zapraszam Do galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popek007    9

http://tablica.pl/of...html#6e7f68425e

Wielki Bukowiec - Uwaga na tego handlarza-oszusta ten oto ciągnik stoi na różnych serwisach aukcyjnych ponad rok i jest sprowadzony z szemranymi papierami z Angli.

Ja po ten ciągnik pojechałem ponad 400 km bo po rozmowie z tym typem miał być w stanie idealnym po przybyciu na msiejsce klient wymieniał w nim akumulator.

Po wsępnych oględzinach stan tego ciągnika był gorszy niż mierny bo wtedy nie był jeszcze pomalowany . W trakcie jazdy czysto nie wchodził żaden bieg i w środku

wyło ja w starej syrence . Po tej jeździe próbnej pękł pospawany wałek przedniego napędu i silnik oblał się olejem .I ciekawa uwaga ten ciągnik jest na dwóch różnch kołach tylnych. Jak ktoś chce to wyślę zdjęcia w jakim był wtedy stanie.

Edytowano przez popek007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja kiedyś też pisałem z takimi. Kasa na konto, oni przysyłają mi ciągnik z Anglii i jak mi się nie spodoba to na ich koszt go zabierają i zwracają pieniądze :) A pisałem odnośnie 3- letniej kuboty z ładowaczem za 2000 funtów. Co ciekawe - pisałem już o tym wcześniej - za kilka dni przyszedł mi mail z windykacji że kiedyś tam coś ściągnąłem z jakiegoś serwisu i muszę zapłacić polubownie ok 300zł a jak nie to sprawa sądowa i tysiące nie moje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafikkisiel    3

 

Nie radze kupywac takich ciagnikow gdy ktos umiał go wstawic na tablice to dlaczego jednej cyfry do telefonu nie podał normalny człowiek wstawia za mniej lub wiecej pieniedzy ale pełen kontakt. Dla mnie takich to takie serwisy jak tablica czy allegro powinni wyłapywac i surowo karac zapewne pod tymi ciagnikami kryja sie jacys oszuści z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

http://tablica.pl/of...html#9b7f9d4ef9

 

prawdziwa cena tego ciągnika zdjęcia też te same

 

Upatrzyli sobie tego gościa. Wcześniej zdjęcia Ursusa a teraz John'a w lipnych ogłoszeniach.

Ciekawe czy mógłby ten pan zgłosić sprawę o kopiowanie zdjęć jego własności :blink:


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

mnie zaciekawiło co innego.

Zatwardziali użytkownicy MTZ Belarus się ucieszą że są w PL dostępne niektóre modele. Popatrzcie co znalazlem:

http://otomoto.pl/mt...km-A391533.html

http://otomoto.pl/mt...km-A391524.html

tutaj w gorszej kabinie: http://otomoto.pl/mt...nd-A391784.html

no i bez kabiny: http://otomoto.pl/mt...nd-A391781.html

 

ciekawe czy to tylko zdjęcia czy faktycznie stoją w PL.

 

PS: to nie reklama tej firmy, przypadkiem znalazłem szukając MTZta z klimą aby podpatrzeć może jak klima jest w MTZtach zrobiona.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
...z szemranymi papierami z Angli....
dodam coś od siebie bo latem rozglądałem się za przyczepą i oglądałem tę:

http://tablica.pl/of...html#68096322d4

 

Zarejestrowana ona może i jest ale na jakąś firmę, jest jedna faktura, potem jednej brakuje i jest gość który tę przyczepę sprzedaje bez umowy.

Ogólnie jak ktoś szuka przyczepy i nie chce bawić się w problemy z rejestracją to radzę omijać te ogłoszenie bo zaproponowałem że biorę tę przyczepę ale gość ją zarejestruje na siebie a ja zapłacę to co chce + koszta jakie poniesie za rejestrację itp. Chciałem ją kupić bo stan niczego sobie, nr ramy widoczny, przyczepa solidna. Do pospawania z tyłu trochę rama ale to pikuś.

Niestety facet nie chciał jej zarejestrować na siebie (miałby problem bo firma w dowodzie nie istnieje i następna z faktur też nie więc nie ma skąd odtworzyć brakującej faktury).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopper5    85

mnie zaciekawiło co innego.

Zatwardziali użytkownicy MTZ Belarus się ucieszą że są w PL dostępne niektóre modele. Popatrzcie co znalazlem:

http://otomoto.pl/mt...km-A391533.html

http://otomoto.pl/mt...km-A391524.html

tutaj w gorszej kabinie: http://otomoto.pl/mt...nd-A391784.html

no i bez kabiny: http://otomoto.pl/mt...nd-A391781.html

 

ciekawe czy to tylko zdjęcia czy faktycznie stoją w PL.

 

PS: to nie reklama tej firmy, przypadkiem znalazłem szukając MTZta z klimą aby podpatrzeć może jak klima jest w MTZtach zrobiona.

Zdjęcia to raczej robione na wschodzie bo na jednym zdjęciu w tle jest chyba ził co u nas jest już rzadkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

czy ja wiem, wyglada na samorobke, w tej cenie znajdziesz d50 nawet z dokumentami


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Przebieg raczej był by oryginalny gdyby to był ciągnik krajowy niestety traktor z Wielkiej Brytani więc stan licznika może być dużo większy ale mogę sie mylić(a tak na marginesie jak handlarze nie mają cofać liczników skoro kupujący szukają traktora 10-15 letniego z przebiegiem 5-7 tyś mth) jeśli Cie interesuję zawsze warto pojechać i sprawdzić jak on tak naprawdę wygląda bo żadne zdjęcie nie odda stanu technicznego. Pierwsze co zauważyłem sprzedający podaje układ hamulcowy do przyczep chyba hydrauliczny bo pneumatyki tam nie widze zaczepu do przyczepy brak, wieszaki od podnośnika różne jeden jest z kompletowany od zwykłego cięgna. Jak pojedziesz przypatrz sie konkretnie na jego stan techniczny a wtedy sam stwierdzisz na miejscu czy ten stan licznika może być autentyczny.

 

Kawałek drogi to ile bo z tego co widze to Ty z Lubelskiego a ciągnik też z woj lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

kojot629 moim zdaniem nie warto. za 6 tyś mogłem mieć d-50 zarejestrowaną nowy typ felg nowe boki i nadstawki(30cm).


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilc360    12

@wlkpmder Właśnie tak sie pytam o ten przebieg, bo znajomy 2 tata temu kupił 8540 z przebiegiem 5000mtg i jest święcie przekonany że to oryginalny przebieg i mówi że i ten musi być oryginalny. Ja właśnie nie jestem zbytnio przekonany i dlatego tu zapytałem co ktoś inny o tym sądzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    223

Ja też wolał bym kupić ja za grosze miałem do kupienia d50 tylko poszła mi obok bo nie chciałem dać 300 zł więcej a tak to była po malowaniu i po lekkim remoncie chciał chyba 3 tyś tylko że bez papierów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek30m2    5

kojot 620 daj sobie spokój z tą przyczepa,trzeba cierpliwie szukać.Ja kupiłem dwie 6 jedną d-50 za 2500 zł z dokumentami miała słabe burty reszta OK,a drugą d-633 za 6000 zł podwójne burty,trójkąty nowa plandeka dokumenty stan bdb.Trzeba śledzić ogłoszenia i od razu jechać bo handlarze też szukają okazji i długo się nie zastanawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj