Polecane posty

misiulek    16

nie polecam tego tura znajomy ma i po jakimś pól roku spawałem mu go bo popękał a tur tylko kiszonkę wozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym turze http://allegro.pl/la...3912599862.html

potrzebuję coś do c 360 dokładna cena to 5800. A może macie coś lepszego

 

:P ja mam takiego tura. Fajny sprzęt

. Mam go pół roku i mam go do wszystkiego. Najbardziej zależało mi na wywożeniu obornika. Powiem szczerze że obornik był pierwsza klasa- tzw masło z płyty. Przypuszczam że ciężar każdej łyżki to ok 300- 400 kg i mi nic jeszcze nie pękło jak koledze wyżej. niedługo przyjadą big bagi i też będę tym zwalał. A ten tur u kolegi wyżej to musiała być jakaś wada fabryczna czy coś. Fakt faktem że ja mam ten sam tylko kupiony w mojej okolicy

Edytowano przez robert123farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koluniokarol    12
Napisany Dzisiaj, 11:05

Cześć co sądzicie o tych kosiarkach ?

http://allegro.pl/ko...3840819108.html

 

Osobiście nie miałem kontaktu z tą maszyną, wieć nie mogę nic powiedzieć ale czytałem nieciekawy artykuł o tym modelu z Kuźni w jednym z wrześniowych numerów Tygodnika Poradnika rolniczego. Rolnik pisał tam o szybko zużytej przekładni i o problemach z serwisem.


''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

Wie ktoś na czym polega to, że jest pojazdem wolnobieżnym? Trzeba to rejestrowac albo jakies przeglądy płacić albo OC?

Edytowano przez mateusz1995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

http://allegro.pl/op...3892244303.html

opłaca się to kupować czy lepiej szukać jakieś używki np. pilmet może być 800 litrów ?

myślę bardziej na używką ale ojciec się upiera za nowym

 

To jest biardzki opryskiwacz, sam takiego posiadam 400L 12m z zaworem stałociśnieniowym i ja sobie go chwale, 3 sezony już przepracował bardzo intensywnie na 10ha i technicznie wszystko w porządku jest. Rozlewam nim też nawóz RSM, tylko do RSMu kupiłem sobie lepsze końcówki niż te które ma na wyposażeniu.

Jedyną wadą jest kiepskie malowanie w tych opryskiwaczach, po każdym sezonie biorę malutki pędzelek, czerwoną farbę i w kilku miejscach trzeba zamalować ubytki. Polecił mi go znajomy, który aktualnie ma go 5 lat i także zadowolony jest z niego.

Też się zastanawiałem nad używkami ale używka dobrej firmy jest droższa od tego nowego biardzkiego. Ja kupiłem z zaworem stałociśnieniowym i nawet rozdzielacz w nim jest chyba pilmetoski, przynajmniej na wygląd identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    268

Cześć co sądzicie o tych kosiarkach ?

http://allegro.pl/ko...3840819108.html

 

u nas w KR mają taką kosiarkę 5 sezon. kosi wysoko, stale się psuje-tj pęka rama, tryby siadają, przez ostatnie 2 lata włożone w nią 3 tys... moja stara meduza z 86r ją przeżyje 3 razy. ogólnie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

właśnie się boję o to że jakość wykonania tych opryskiwaczy jest lipna mój znajomy kupił 6 lat temu z rynku a gorzej wygląda niż mój stary termit,w pierwszym roku oberwały mu się całe mocowania opryskiwacza do ciągnika lancę się gną i w ogóle lipa jak nie wiem i nie wiem jak z tymi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

ja miałem wcześniej 10 metrowy i był ok u mnie jedynie żle przyspawana była pompa za blisko przodu. teraz mam 600 i 15 metrów i jest jak najbardziej ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj