Polecane posty

TomekRolM    1

Napisany Wczoraj, 23:39

przeglądając ogłoszenia można stwierdzić że duże Ciągniki powyżej 150KM jest z czego wybierać i cena za jeden KM nie jest duża, http://allegro.pl/ne...3873743777.html

a modele 80-100 KM i jeszcze z turem są wyceniane jak za nowe.

 

Dlatego tak jest ponieważ te duże ciągniki mają nastukane ładne tysiące mtg i z resztą są w większości sprowadzane czyli przeszły przez ręce handlarzy a oni potrafią czynić cuda z maszynami. A mniejsze ciągniki są mniej zużytę i dlatego ich wartość nie spada tak szybko.

 

A co do kwestii spalania ursusa 1034 to coś w głowie się pkręciło temu co pisał opis bo ten ciągnik spali na pewno więcej niż 8 litrów na godzinę chyba że naprawde wolnym biegiem jeździ ale wraz by więcej palił a ursusy 3512/4 4514/2 5314/2 5714 to według mnie ciągniki które w swojej kategorii mocy silnika spalają najmniej spośród pozotałych ciągników o podobnej mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Zawsze ciągniki na które jest największy popyt jest najwyższa cena ;) to coś w styl ze w Polsce kochają zetora ;) 80-100 koni kupi każdy i mały i duży a 150 albo wiecej to już nie dla wszystkich i pewnie ruchu w nich nie ma bo jak duży kupuję ciągnik to raczej idzie do salonu a nie na portal ogłoszeniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomekRolM    1

Zawsze ciągniki na które jest największy popyt jest najwyższa cena ;) to coś w styl ze w Polsce kochają zetora ;) 80-100 koni kupi każdy i mały i duży a 150 albo wiecej to już nie dla wszystkich i pewnie ruchu w nich nie ma bo jak duży kupuję ciągnik to raczej idzie do salonu a nie na portal ogłoszeniowy

 

Teraz w Polsce (przynajmniej w mojej okolicy) jest trend na jd i df bierze się kredyt taki zeby jeszcze dzieci miały go w spadku i kupuje się by jak o się mówi nie zostać w tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Nie wiem jaki jest trend bynajmniej po ogłoszeniach widać taki jak ja przedstawiłem ;) Ja jestem i tak do tyłu bo inwestuję w MTZ bo ja nie mam ochoty robić na raty i utrzymanie ciągnika bo wychodzę z założenia ze to ma być odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    637

koledzy którą z tych bardziej byście polecili?

http://tablica.pl/of...html#8bb9354dd9

czy ta

http://tablica.pl/of...57-ID4m2gt.html

 

jak się spisują te talerzówki?

ktoś miał do czynienia z nimi? robią swoją robote? potrzebuję głownie do uprawy po rzepaku i zbożach.

 

PS.

chyba kiedyś któryś z użytkowników forum szukał coś takiego:

http://tablica.pl/oferta/gardziel-do-rekorda-przedluzana-CID757-ID4HGhP.html#c83131d1c1

Edytowano przez panczo1922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

http://otomoto.pl/ze...45-A390738.html Witam posiadam zetora 7711 i tak się zastanawiam czy opłacało by się takie coś kupić i przedni napęd przerzucić a z niego coś jeszcze jeżdżącego zrobić . Jak uważacie ? Pozdrawiam

 

Powiem Tobie, że to dobry sposób... przedni napęd powinien pasować na 99% do 77.. ALE.. masz dwa problemy.. 1 w skrzyni 7711 nie ma trybu od napędu, który jest na dolnym wałku, a aby go zamontowac trzeba wybebeszyć całą skrzynię , 2 można również przełożyć razem ze skrzynią,ale nie bedzie połączenia filtra hydrauliki. i jeszcze nie wiadomo jaki układ kierowniczy..

 

 

 

Witam Chciałbym zapytać czy opłaca się kupić coś takiego???

http://allegro.pl/ze...3863025897.html

 

 

 

Ile te ciągniki palą i jak z awaryjnością???

Mogą wypowiedziec sie rowniez uzytkownicy ursusa 1224 bo tez mnie interesuje

 

nawet dobra cena za tego zetora 12145, i widać że dobre opony zamontowane, a nie jakies diagonalne petlasy tylko Cultory. i po ciągniku widac, że jest ogrnięty i nie ma na nim tony farby.. ja bym brał... ;) ale jeszcze trzeba pojechać i osłuchac silnik... jeśli ładnie i równo pracuje to i nie ma do czego się przyczepić. jeśli chodzi o spalanie to ja w w 4 x16" 1224 paliła mi ok 12l/h a w lżejszych pracach to zejdzie poniżej 10oczywiście jeśli bedzie odpowiednie sprzęty ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C-S-R    0

Z tymi napędami w tych zetorach to różnie bywa. Podobno po którymś roku miały już w skrzyni ten tryb do napędu. Trzeba by olej spuścić, dekielek ściągnąć i zobaczyć. Na pewno się opłaci kupić cały ciągnik za 16tys zamiast dawać 11 tys za sam naped :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max696    9

@bratrolnika

Te ursusy były omawiane już kilkakrotnie, produkowane są one bodajże w Indiach i więcej dodawać chyba nie trzeba.

A ciekawe jest to, czy ktoś je w ogóle kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

a ja mam 2812 młodszy od tego o 2 lata i mam na liczniku 80mth i też mogę go sprzedać za 55tys :D i chyba mam lepszy garaż niż ten miał bo mój o wiele lepiej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grala13    7

czy opłaca sie kupic forschnita zt 323 za 9000???????,bez papierów,opony 20,30%,akumulatory złom,silnik na chodzie,poza tym reszta w miare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj