Polecane posty

maly00    26

http://tablica.pl/oferta/renault-103-54-uszk-CID757-ID4G9fN.html#b85b3f4fbf

 

co myslicie o tym gosciu ? moze ktos od niego cos kupil? bo twierdzi przez telefon ze ludzi wozi ze soba na wyjazdy nawet ma firme zarejestrowaną szukam opryskiwacza i nie moge znalesc nic ciekawego pomyslalem ze moze by cos gosciu pomogl zalatwic skoro sie tak reklamuje tylko czy nie jaki naciagacz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro86    31

A cena na paragonie 439 zł.

chyba to znajomi musza podbijac cene, bo czy bylby ktos taki glupi zeby zaplacic za to ponad podwojna cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

http://tablica.pl/of...html#b85b3f4fbf

 

co myslicie o tym gosciu ? moze ktos od niego cos kupil? bo twierdzi przez telefon ze ludzi wozi ze soba na wyjazdy nawet ma firme zarejestrowaną szukam opryskiwacza i nie moge znalesc nic ciekawego pomyslalem ze moze by cos gosciu pomogl zalatwic skoro sie tak reklamuje tylko czy nie jaki naciagacz ....

To jest Pomorskie a Ty Świętokrzyskie?

Jakiego opryskiwacza szukasz że piszesz że nie ma ?

Tu popatrz http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCwQFjAA&url=http%3A%2F%2Frob-rol.otomoto.pl%2F&ei=ONzYUt6SE4eThgf2mICABg&usg=AFQjCNGORLh5WUfxoe15FoJkN3VdlgFunw&bvm=bv.59568121,d.ZG4


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

http://tablica.pl/of...html#b85b3f4fbf

 

co myslicie o tym gosciu ? moze ktos od niego cos kupil? bo twierdzi przez telefon ze ludzi wozi ze soba na wyjazdy nawet ma firme zarejestrowaną szukam opryskiwacza i nie moge znalesc nic ciekawego pomyslalem ze moze by cos gosciu pomogl zalatwic skoro sie tak reklamuje tylko czy nie jaki naciągacz ....

Ja od tego gościa miałem kupować ciągnik ale akurat jak szukałem ciągnika nie miał nic ciekawego. Jeśli chcesz to możesz jechać razem z nim po ciągnik. Trzeba zapłacić mu zaliczkę, (oczywiście piszecie umowę), maszyna będzie w ciągu 2 tygodni na miejscu... :)

Ja się zastanawiam czy nie kupić tą Renault z tego linku co wrzuciłeś.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoLLand    13

Zdecydowanie malowany. Nawet widąć takie dziwne odpryski farby np.na podajniku kłosowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Arcy zadzwoń i zapytaj o ten pierwszy z linka od kiedy go ma .jeśli mniej jak rok to z moich okolic jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Co do kombajnu to on raczej nie był malowany widziałem kilka claasów wyglądających identycznie gdzie miejscami jedna warstwa lakieru odchodziła i pod spodem jest oryginalny, podobno któryś kraj zażyczył sobie w claasie inny kolor i specjalnie tak malowali

Edytowano przez farmervip

:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Na jaką odpowiedź liczysz?


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

w tej cenie albo ciut drożej możesz już kupić ssąco tłoczący


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Malowany, i o ile się nie mylę kolor fortschritta 514

To jest jakiś odcień fortschritta.. Myślę że koleś rozcieńczył farbę żeby więcej było i stąd taki dziwny kolor. I jeszcze 86 tyś za taki kombajn... jak widze tak odmalowane kombajny do sprzedania to nawet nie pytam o cenę tylko odchodzę


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

jakby nie było, to tez nawóz


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

Na jaką odpowiedź liczysz?

Liczę na odpowiedź osób które coś podobnego zakupiły lub mają zamiar kupić.


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekk87    1

mam taki gniotownik od nowosci. ma duza wydajnosc, ale jak jest troche wiecej kłusków to lubi sie przytkac i wtedy trzeba u góry przeagarnąć zboże.

a co do tego czy go kupic to trzeba by sprawdzic walce, bo sie scierają. a są one moletowane(rowki) i chartowane i ciezko juz ze zuzytym coś zrobić. a kosz nowych to coś koło 1400zł.

jeden walec kreci sie szybciej a drugi wolniej i ten szybszy u mnie musiałem stoczyc na równo, bo wytarł sie na środku ok.3mm i juz praktycznie nie mieliło, i zamieniłem je miejscami i na razie jest ok.

ale wolałbym za te pieniądze ssąco-tłoczący. poza tym te gniotowniki są głośne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

jest coś takiego jak rowkowanie i po stoczeniu można od nowa zrobić rowki oczywiście nie 100 razy ale dwa na pewno walce są głośne. ja ogólnie jestem zadowolony z gniotownika. ja mam robiony n lat temu. ale jak bym miał kupować nowy to pewno ssąco tłoczący bym kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj