Polecane posty

andrejus    158

 

Według mnie własnie on nie wygląda na malowany. Bo jednak nowiutki lakier bardziej by się świecił, a ciągnik nie jest aż taki stary więc może to być oryginał :)

Ten sprzedawca czeka właśnie na takich jak ty... ciągnik 13 letni bez żadnego zadrapania ani ryski hahaa. Popatrz na 4 zdjęcie. Przód podwozie jak się błyszczy i te felgi od wew strony bez żadnego zarysowania... A może to ktoś od ciebie go sprzedaje albo ty sam,wtedy to normalne że piszesz o nim w superlatywach


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ten Massey nie koniecznie jest malowany, polerka na dobrym lakierze da podobny efekt, zobaczcie wnętrze - widać że ktoś dbał, na bieżąco mył i garażował to i ciągnik wygląda jak należy. Druga sprawa- na zdjęciach wszystko się błyszczy - kiedyś szukałem kombajnu - na foto błyszczały się jak nowe, a co do czego na żywo pełno rys i wyblaknięty lakier. Zobaczcie sobie handlarzy aut z allegro, samochód jak nowy a 20-kilka lat , myślicie że go malował ? http://allegro.pl/bmw-730i-stan-kolekcjonerski-zarejestrowany-w-pl-i3855166531.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

nie zawsze wszystko jest lakierowane :P

prosty przykład mojego zetora 7211:

przed:

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/352891-zetor-7211-rozrzutnik/

po:

p1020012kopiowanie.jpg

myjka + polerka + plak i efekt jest :P

 

Widuje często sprzęty tego handlarza

http://allegro.pl/ma...3857695636.html

widziałem jak je sprowadza to przypominają tego mojego 7211 z pierwszego linku a potem mycie, polerowanie plakowanie i efekt jest jaki jest :P Jeden ciągnik u niego widziałem który był malowany ...

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Nie sprzedaje go nikt ode mnie, nie znam tego Pana. Ale po prostu mi się wydaje że on bardziej by się świecił jak by był malowany. Zobacz też zdjęcie od tyłu. Widać rdzę na zaczepach, a jak się dobrze przyjrzeć to i na schodkach. Nie wszystko co od handlarza od razu jest picowane itd. Po prostu ciągnik może być bardzo zadbany, a teraz otrzymał polerkę i efekt jest. Cena wcale nie jest najniższa dlatego mi się wydaje że może być wiarygodny, ale co oceniać po zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

@Luke Twój Zetor to się nie błyszczy ani przed , ani po :P

Co do tego MF , to nie wierzę że przód może tak wyglądać w 13 letnim traktorze , jakaś naklejka nawet jak nowa :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbozowy    29

wydaje mi się, że tylko przód ma malowany, tzn. most i obciążniki. Żeby się przekonać trzeba obejrzeć. Jest wystawiony w mojej miejscowości ale nie widziałem go i nie wiem kto wystawia.

Edytowano przez zbozowy

Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekratko    0

Witam wszystkich, potrzebuję pomocy, co byście powiedzieli na temat tego ciągnika, bo wygląda uczciwie i chyba wart tej ceny. Chyba bardziej opłacalny niż 10 lat starszy John Deere, czy Fendt, nie wiadomo z jakim przebiegiem od handlarza. Bo w tej mocy i przedziale cenowym to chyba najrozsądniejsza decyzja. Nie wygląda na szykowany do sprzedania. Proszę o wypowiedzi doświadczone osoby. Jak by był sprawny to chyba kupować go można, co? Przynajmniej miałbym niedaleko i niepotrzebna laweta...

 

http://tablica.pl/oferta/ciagnik-mf-massey-ferguson-8110-nie-6190-zetor-ursus-john-deere-mtz-82-ID4yeXl.html#4b6df9d644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

sam już sobie odpowiedziałeś


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcamlody    53

 

Czemu?Maszyna jak maszyna.

 

jakoś nie często widzi się pokosówkę na bliźniaku a co dopiero na gąsienicach a tył nie ciągnie tak więc nie wiem czy nie lepiej by było bliźniaka dać z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj