Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek73    576

To jest Hl 6011, a gość ogłasza że 8011, i cała górna rama jest nowa przerobiona na 1 siłownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Skoro górna rama jest przerobiona to i dolna musi być przerobiona [mocowanie siłowników ]

Więc pytanie co ona ma wspólnego z przyczepą HL? :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Tak tylko ta jest pomalowana,ciekawe jak wyglądała przed. Myślę że pewnie gorzej jak ta ostatnia które podałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://otomoto.pl/pr...09-A370868.html

 

co myślicie o tych prasach?? słoma i siano pójdzie w nich?? bo w Polskich walcowych to belki staja...

 

Myślałeś może nad pasową z rotorem i nożami? Znajdziesz może coś starszego, za sporo mniejsze pieniądze i nie będziesz miał dylematu czy bela będzie się zatrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasta    7

Wlkpmder - bo tylko rama jest od hl 8011 a cała nabudowa i umieszczenie siłownika to już inna bajka , sam mam od nich hw 6011 i rama jest wzmocniona i wypiaskowana :-) a co do ładowności to na moją lekko wchodzi 10 ton :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Ale rama HL 8011 jest inna, podgięta, a HL 6011 mają proste. Owszem były HL 8011 z prostymi ramami, ale miałe przy kołowrocie sprężyni i coś w rodzaju zawiasów, a ta nie ma i nie miała. To jest dolna rama z HL 6011 A jaką ma długość, bo 8011 ma 520 cm, a 60 chyba 460cm. podłogi.

 

Takiego wynalazku nie widziałem, kiper ręczny na lewar.

http://allegro.pl/przyczepa-rolnicza-6t-wywrotka-deurag-z-niemiec-i3840484023.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Kiper ręczny , może to konna , a koń nie ma hydrauliki :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasta    7

Tomek73 - aa no wszystko możliwe bo się na tym nie znam . A co do długosci i szerokości ramy mojej hw to nie wiem bo nie mierzyłem . To jakie on te przyczepy sprzedaje ? Bo zarejestrowane są na takie jakie są w opisach ogłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Kiper ręczny , może to konna , a koń nie ma hydrauliki :) .

Niemiec pomyślał żeby czasem oleje w ciągnikach się nie pomieszały :D

Edytowano przez szaman1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Kasta Papier wszysko przyjmnie, Trza sie zanać, i pytać. Nie raz widzałem różne przekręty. Znajomy kupił JD 6910 z 2005 roku, a produkcja skończyła się 2001 lub 2002 r. Ale dokument jest.

 

Ale fakt może i przyczepa konna, ale ile koni by musiało ją ciagnąć, bo mała nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psamian    3

Ta przyczepa ma wymiary 2,4 szeroka i 5 m dluga. Jak naladowalem cala pszenicy to wykazalo 13 ,5 t :)

przyczepka sprawuje sie świetnie !! :)

Edytowano przez psamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

 

Myślałeś może nad pasową z rotorem i nożami? Znajdziesz może coś starszego, za sporo mniejsze pieniądze i nie będziesz miał dylematu czy bela będzie się zatrzymywać.

 

Zastanawiałem się , ale zbytnio nie ma takiego zapotrzebowania na wieksze belki niż 120 w mojej okolicy... A na rotor to była by nowość... ;) zmiennokomorowa to wpadła mi ta w oko...

http://otomoto.pl/prasa-rolujaca-zmiennokomorowa-fendt-2900v-rotor-noze-siatka-A341071.html

 

a ogólnie to chodzi mi przedewszystkim o prasę z rotorem... tylko nie mam jeszcze sprecyzowanej marki...

ta JD wydaje mi sie że jest w miare bezproblemowa( oglądałem ja na żywo i wydawała się w dobrym stanie i mało wrażliwych punktów oraz wydaje mi się że potrzebuje mniej konserwacji niz zmiennokomorowa...... )


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid3p    364

Kiper ręczny , może to konna , a koń nie ma hydrauliki :) .

powiem wam panowie dwa lewarki kolejowe i heja :wacko: na pewno taka lepsza jak sztywna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

@FINN nie myślałeś o krone.

JD ma znajomy i nie narzeka.też godna polecenia.

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-ciagnik-renault-133-14-ID4zqxt.html#c033a70f87

 

co powiecie na to kolega się napalił i chce jechać oglądać nie powiem że tak to ładnie wygląda ale na co zwrócić uwagę w takiej Reni bo ja to zielony w tym temacie a on to z kolei narwaniec jak się zapędzi to niema przeproś będę wdzięczny za jakieś porady i opinie na co zwrócić uwagę przy oględzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@matingus, też wchodzi w gre, tylko, że Krone to przeważnie na łańcuchach... a wiadomo jak mogą wyglądać łańcuchy po kilkudziesięcu tysiącach belek... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

wiadomo,tylko że tego ciągle nie wymieniasz.

ja wymieniłem 3lata temu i jeszcze pochodzą.byle prasa miała centralne smarowanie.

mam prasę co już 6 sezon będzie chodziła.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

http://tablica.pl/of...html#c033a70f87

 

co powiecie na to kolega się napalił i chce jechać oglądać nie powiem że tak to ładnie wygląda ale na co zwrócić uwagę w takiej Reni bo ja to zielony w tym temacie a on to z kolei narwaniec jak się zapędzi to niema przeproś będę wdzięczny za jakieś porady i opinie na co zwrócić uwagę przy oględzinach

Silnik to ma chyba MWM fenda, bez turbiny to raczej trwały , skrzynia mechaniczna( raczej trwała) z rewersem który powinien chodzić ciasno (ważne żeby ciągnik nie szarpał tylko płynnie ruszał ) bo inaczej to rewers do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burn001    16

@matingus, też wchodzi w gre, tylko, że Krone to przeważnie na łańcuchach... a wiadomo jak mogą wyglądać łańcuchy po kilkudziesięcu tysiącach belek... ;)

 

A może claas? Jeżeli chodzi ci o walcówkę to proponuje coś z rollanda 250 lub nowsze ponieważ ma tzw. system dobijania na walcach które pod naciskiem beli się unoszą i przy dobijaniu zwiększa się dwukrotnie nacisk na bele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj