Polecane posty

Marcin349    26

z tyłu r34 szerokie założyć z przodu to albo balonówkę 11.5/80r15,3 albo jakieś felgi r20 takie jak w dużych ursusach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146
warto w co takiego zainwestować?

http://tablica.pl/of...html#fb53c53ad3

w tej cenie na pewno warto

 

@Rolnik2517 jakies ruskie, chyba voltyre, podobno nie nadaja sie do pracy w polu

 

http://otomoto.pl/zaczep-renault-massey-ferguson-case-fiat-same-A388828.html

http://allegro.pl/zaczep-transportowy-gorny-renault-ucho-rama-hak-i3835670467.html

po co przeplacac ?

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmarcin    4

 

Opony są produkcji Rosyjskiej, bardzo mocne grube i wytrzymałe. Są to opony leśne na podwójnej siatce, sam użytkuje je na c-355 już od 10 lat i mało co się zdarły. Wyciągnęliśmy z nich już kilka gwoździ kombinerkami i do tej pory nie schodzi powietrze. Wada - szybko zaklejają się na błocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiulek    16

sprzedawca wprowadza w błąd kupującego pisząc ze jest zwolniony z opląty skarbowej bo kiedyś tak było do niedawna ale przepisy się zmieniły, mój znajomy tez kopił ciągnik i gość (handlarz) zapewniał go ze jest zwolniony z opłaty ale jak się okazało wcale to nie była prawda dobrze ze szybko się dowiedział ze trzeba jednak zapłacić i nie dostał kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

http://tablica.pl/of...90-ID4xXwJ.html

Ile wg waspowinien kosztowac ten pług zeby moznabyło go kupic. Brak kołka ipłozy do wymiany.

 

 

poszukaj tutaj części nie sa takie drogi moim zdaniem , kółko zawsze można jakieś dorobić jak człowiek ma troche pomyślunku http://www.lemiesze.pl/index.php?page=produkt&detal=lemken-plug

a tutaj masz używane

http://tablica.pl/oferta/lemken-opal-czesci-do-plugow-90-110-120-140-ID3oi3F.html#a0fd19e748

 

 

 

Myślę że jak by się potargował to by za 4,5 k się opłacało wziąść.


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knox777    4

piotr81 Skąd wiesz czy go nie ściągnął? Jak handluje to nie opłaca mu się przerejestrowywać. No i handlarz może być w tym wypadku drugim właścicielem ale nie użytkującym go w polu.

Edytowano przez knox777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Ten gość co ma do sprzedania tego zetora to jest handlarz który kupuje za grosze ciągniki remontuje je a później sprzedaje. Dobrze go znam i wiem że na pewno bym nie kupił od niego żadnej maszyny.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Ten gość co ma do sprzedania tego zetora to jest handlarz który kupuje za grosze ciągniki remontuje je a później sprzedaje. Dobrze go znam i wiem że na pewno bym nie kupił od niego żadnej maszyny.

W naszej okolicy jest sporo takich handlarzy. Kiedyś jak zawoziłem wałek na tokarnie, majster spawał i szlifował tryby ze skrzyni od JD, mówił że ciągle mu coś dają jak nie do spawania to do toczenia. Później dobry mechanik, nowa maska, lakier i 40 tys do przodu

 

Nie cytuj poprzedniego posta. +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

No tak niestety jest jak mówisz. Ale pomyśl później ktoś kupuje taki ciągnik bo ładnie wygląda i myśli że będzie miał dobrą maszynę i nie będzie mu się psuła, a niestety wychodzą skutki takich byle jakich remontów i zamiast być zadowolony z ciągnika to musi go ładować i dokładać do niego kolejne pieniądze.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

Może i ciapek ładny, ale od kogoś kto chce sprzedać ładny sprzęt oczekiwałbym ładnych zdjęć, a nie robionych po macoszemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj