Polecane posty

szaman1    159

@szaman

W jaki sposób można uważać?

jak dobre spinki to nie rwie , jak dobre pasy też nie

Nie wiem czy kiedykolwiek miałeś taką prasą bo byś głupot nie gadał pasy mam praktycznie że nowe w oryginale JD spinki wkrętowe. Pasy są bardzo długie i właśnie z tego względu mają skłonności do pękania. Mówiąc uważać miałem na myśli siłę zgniotu belek ale każda osoba kompetentna by się domyśliła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

@szaman

 

Ha ha ha tak się składa że mam zmiennokomorową pasówkę Vicon RV187 i robię sianokiszonkę , osoba kompetentna nie pisze takich bzdur że w sianokiszonce trzeba zmniejszyć siłę zgniotu :P i osoba kompetentna nie założyła by na nowe pasy spinek skręcanych :D zwłaszcza do sianokiszonki :P

 

 

Chyba że takie one nowe, jak z ciebie fachowiec od pras :P

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Ale filtr powietrza wmontował pięknie he he.

Na traktor pulling go.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    224

ciekawe jak by od takiego silnika zostasować pompę do c360 bo tu widzę gaszenie jak przy perkinsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

No właśnie ta pompa mnie ciekawi bo na fotkach silnika są inne.

Wyglada jak pompa 60-ki z dorobioną dźwignią gaszenia.

Ciekawe tylko kiedy pokrzywi blachę między silnikiem a skrzynia.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jak moc silnika taka wydajność, czyli marna, może z 6 ton da, a z tą ssącą to wątpie żeby dało rady to pociagnąć, a jak nawet wentylator jest przystosowany, to może z 3t/h dała by.

Ma to jakieś rury?

Nie eżektor tylko podajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

@szaman

 

Ha ha ha tak się składa że mam zmiennokomorową pasówkę Vicon RV187 i robię sianokiszonkę , osoba kompetentna nie pisze takich bzdur że w sianokiszonce trzeba zmniejszyć siłę zgniotu :P i osoba kompetentna nie założyła by na nowe pasy spinek skręcanych :D zwłaszcza do sianokiszonki :P

 

 

Chyba że takie one nowe, jak z ciebie fachowiec od pras :P

O widzę prawdziwego fachowca to powiedz mi dlaczego moja zrywa kiedy mam wysoki zgniot i wielu użytkowników tej prasy ma również taki problem. Jak założyłem wkrętowe to jakoś mam spokój.

Chyba że problem tkwi w moim jaśku 6630 , który ma za wysoką moc. Jak kiedyś podczepiłem ją pod c 360 to przy dobijaniu mocno zbitej belki słomy silnik przygasał a spinka nie puściła. Może ty również pyrkolisz jakimś schechłanym ursusem co staje przy dużym zgniocie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

według katalogu to ma 6t/h jak jest ssąca a tak 6t/30min. Rur nie mam tak jak tak sprzedaje podłączałem ją do bina do załadunku na kolana plastikowe i wszystko było OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

@szaman

Bo macie kiepskie pasy i spinki

 

Bez obawy o moje traktory , sianokiszonkę robie Ursusem 1224 i ma wystarczająco dużo mocy :P:D

Kilka lat temu założyłem 2 spinki skręcane http://www.mlt.pl/ms...9-ms25foto.html

, to później musiałem szukać pasa w belce sianokiszonki :D

, Później kupiłem takie http://www.mlt.pl/ti...ctwo-100.html�� i ponad 6 tys. szt bez urwania spinki ani pasa , wymieniłem tylko kilka przetyczek w spinkach

Pas jak jest naprawdę dobry w życiu się nie urwie , chyba że się uszkodzi czymś ostrym ,

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

@szaman

Tyle co ja belek wykręciłem sianokiszonki i oczywiście nie tylko JD 550 i żadna spinka nigdy nie puściła... A wyglądają jak nowe ... nie wiem czemu Tobie puszczają ale ja nie mam od 6ciu lat żadnego problemu z tą prasą ... A o pasach nawet nie wiem ... Ta prasa potrzebuje mocy z tego co pamiętam raptem ok. 60KM ... zawór mam na maxa skręcony a bele wychodzą jak kamień ... To są prasy które bardzo lekko chodzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

@szaman

Bo macie kiepskie pasy i spinki

 

Bez obawy o moje traktory , sianokiszonkę robie Ursusem 1224 i ma wystarczająco dużo mocy :P:D

Kilka lat temu założyłem 2 spinki skręcane http://www.mlt.pl/ms...9-ms25foto.html

, to później musiałem szukać pasa w belce sianokiszonki :D

, Później kupiłem takie http://www.mlt.pl/ti...ctwo-100.html�� i ponad 6 tys. szt bez urwania spinki ani pasa , wymieniłem tylko kilka przetyczek w spinkach

Pas jak jest naprawdę dobry w życiu się nie urwie , chyba że się uszkodzi czymś ostrym ,

 

 

 

Dobra tylko moje pasy są oryginalne i naprawdę w bdb stanie. Tylko może zapomniałem dodać że ja owijam jakieś 500 belek żyta którego balot waży ok 700 kg

Edytowano przez szaman1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Obserwuje tego Zetora od dłuższego czasu i nie wiem co jest z nim nie tak ponad 2200 wyświetleń:

http://otomoto.pl/zetor-7340-A383851.html

 

P.S. szaman1 naprawdę dziwne bo zdarzyło mi się kręcić nie raz trawę tak naprawdę jak zbierało się na padanie że turem na Zetorze 7211 nie mogłem podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Obserwuje tego Zetora od dłuższego czasu i nie wiem co jest z nim nie tak ponad 2200 wyświetleń:

http://otomoto.pl/ze...40-A383851.html

 

Koła malowane lampy przednie krzywo, jak na ten rok i przebieg tak nie powinno być. Przy kontakcie bezpośrednim pewnie jest więcej kwiatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przecież widać że optyką. Zajrzyj do katalogu Wesem i porównaj rozkład światła w prospektach.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Pytam się dlatego was odnośnie tego zetora bo miałem jechać oglądać ale jakoś mam nie po drodze... Bo powiem szczerze cena poniżej tego co one chodzą czyli tak jak powinny chodzić a amatora nie ma od dłuższego czasu ... A tym bardziej że to Zetor i daaawno powinien być już sprzedany ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj