Polecane posty

matek896    10

nie kupuj nic nie warta ja mam się pokosiłem i teraz żałuje lepiej dołożyć trochę kasy i kupić jakąś większa i firmową

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

I tak nikt takiej kasy nie da :P Moja poszła za 1800zł na Ukrainę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

3-3.5 tys dostanie spokojnie. Ja jakieś 5 lat temu sprzedałem w podobnym stanie za 2.5tys , dałem taką cenę i pierwszy klient nawet się nie targował. Ale wtedy "na chodzie" można było kupić za 800-1200zł, dziś już sobie cenią za byle szrota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

to kolega za 4tys Anne chce sprzedać.... może nie ma takiego lakieru jak na tej kopaczce no ale bez przesady z ta ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

lukbold też wiedziałem anne za podobne pieniądze i jeszcze miała sporo części powymieniane .... Tak jak piszesz może lakier nie ten ale... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Wiecie, wszystko zależy od tego do czego dany sprzęt jest potrzebny i na jaki areał, w cenie ursusa c 330 kupicie ursusa 12-stkę 6 cyl bez przodu więc gdzie sens kupować 30-stkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafikkisiel    3

tylko ze 12 ile paliwa połknie jesli ktos ma 5-8 ha to c330 jest najlepsza spali w drobnej robocie typu siew nawozu 2-2,5 l/godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

No właśnie, więc jeśli ktoś ma 20- 30 arów ziemniaków i zero perspektyw na usługi to po co mu anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

pawel885 to po co mu wogóle ziemniaki?? Szczerze zawsze tyle sadziliśmy i więcej paliwa i czasu to pochłonęło niż warte były te ziemniaki ... Wkurzyłem się posprzedawałem wszystko co było potrzebne do ziemniaka i mam problem z głowy a w to miejsce wole zasiać więcej ququ lub więcej zboża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a po co się meczyc kopaczka jak można mieć Anne za te same pieniądze? no chyba, że na te pare arów wjechać sie nie da albo szkoda miejsca na podwórku na taką Anne... a z drugiej strony na pare arów to nikt kombajnu nie kupuje bo taniej wynająć na te pare godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

Remont zrobiony pewnie po kosztach - ok 3 k + kabina 3-4 k = 7k. Bez remontu ciągnik był wart może 15 k, więc dzięki niemu wpada do kieszeni dodatkowe 8 k.


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie tak bardzo wpada @marcine , bo sądząc po ilości wyświetleń [ponad 7500] :o , jest sprzedawany już dość długo :D


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

http://tablica.pl/of...wy-ID3a6fL.html

 

Jakieś zapasy czy co???

 

Kurcze po pierwszym szoku zobaczyłem na datę produkcji :)

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

http://tablica.pl/of...html#be7dabe9c8

co sądzicie godna uwagi może ktoś oglądał

Ja mam taką samą dałem 20 tys dwa lata temu z 96r była w idealnym stanie

Do siana i słomy dobra prasa gorzej w kiszonkach bo spinki zrywa i pasy pękają ale jak się uważa nie jest źle

Co do ceny to nie wydaje mi się jakaś specjalnie okazyjna patrząc na jej foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj