Polecane posty

andrejus    158

bez problemu da radę


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9
http://otomoto.pl/case-5130-A385338.html koledzy ogladal ktos tego case??Jakie opinie sa o tym handlarzu i czy warto brac takiego case z zwykla szkynia manualna?

Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

cena kuszaca one nawet chodza nawet ponad 50tys :o a jeśli chodzi o skrzynie to on nie ma czasem rewersu eh i chyba 4 polbiegi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

dziwne , że bez prawa rejestracji i tak tanio... czyżby pochodził z jakiegoś przekrętu?? albo kradziony?? i chcą go jak najszybciej pchnąć...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Cena taka bo brak jakichkolwiek papierow. A od polowy tego roku sa dodatkowe utrudnienia przy zarejestrowaniu sprzetow bez papierow. On ma walsnie zwykla skrzynie manualna 4x4 gdzie trzeba uzywac sprzegla, jest malo spotykana wiekszosc ma wlasnie polbiegi. Chodzi mi glownie opinie o tym handlarzu, bo na pierwszy rzut widac, ze chyba byl malowany...


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonyt132    10

bez problemu da radę

a czy warto ponieważ nie znam tej firmy i nie wiem jak te talerzówki się sprawują ale widać stan perfekt odremontowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

warto kupić i założyć kabinę http://otomoto.pl/ze...12-A387144.html

 

Ja bym kabiny nie kupował tylko sam dach uszczelki i szyby i to samemu doczyscić i pomalować i poskładać tylko ciekawe czy to nie przegrzane i nie bedzie sie odkształcać i pekać jak by ktos chciał to samemu ogarnać to mysle że warto pod warunkiem ze nie jest przegrzana obudowa skrzyni i mostu tylnego i opona jedna jest do wymiany a to też kosztuje i jeszcze orbitrol od wspomagania może być uszkodzony

Edytowano przez wojtal24

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

lub , jak ktoś potrzebuje "cabrio" to można tylko uciąć to co zbędne i tyle... i troche się pogrzebać instalacją i resztą... ale to też wyjdzie najmniej 5 tys razem z opona... a za 20 można już coś kompletnego dostać... jak dla mnie odpowiednia cena to 10-12 tyś... bo kabina sama do zetora to w granicach 5 tyś...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

hehe.. sąsiad chce sprzedać za 16,5 tyś cały na chodzie ;) ale pisze , że nie ma wszystkiego i jeszcze za 16... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

Ja bym kabiny nie kupował tylko sam dach uszczelki i szyby i to samemu doczyscić i pomalować i poskładać tylko ciekawe czy to nie przegrzane i nie bedzie sie odkształcać i pekać jak by ktos chciał to samemu ogarnać to mysle że warto pod warunkiem ze nie jest przegrzana obudowa skrzyni i mostu tylnego i opona jedna jest do wymiany a to też kosztuje i jeszcze orbitrol od wspomagania może być uszkodzony

to tak mówisz to jle takie zreperowanie tej kabiny wyjdzie 2 tyś i czy nie lepiej kupić drugą kabinę gorsze jak się obudowa mostu i skrzyni się odmiękczyła ale jak handlarz werzmię to zarobi na nim z 15 tyś co najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C-S-R    0

Widac dużo sie nie palił. Ciepło idzie do góry i podejrzewam ze skrzynia i most nie ruszony. Orbitrola on tez nie ma. Kabine odmalować, nowe czesci, poskąłdać i gotowe. No za miesiąc pewnie bedzie stał u jakiegoś handlarza - tylko patrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smertin    80

Te odkładnice w pługu z linku stronę wcześniej na pewno nie są z MARMURU jak ktoś wcześniej napisał. Chyba nie widział w życiu MARMURU.

Dla mnie to jakis plastik, stop plastiku. Pieron wie co. Wygląda jak granit ale żadnego kamienia nie da się tak wyprofilować i obrobić. A nawet jak się da to ktoś musiały mieć zdrowo KUKU żeby takie cuda wyczyniać.

 

Tak czy siak wygląda to przerażająco idiotycznie i pewnie tak samo działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj