Polecane posty

Rolnik2517    387

 

czy ta 60 sadownicza nie ejst czasem z naszego forum? Gdzies kiedys chyba był temat o remoncie jego?

była ale całkiem inna ale to za drogo jak za skansen po przeróbkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

Rolnik2517 nie cytuj poprzedniego posta bo dostaniesz +1 punkt ostrzeżeń, lepiej usuń tego posta jak nie chcesz dostać punktu ostrzeżenia :)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zamiast się cieszyć, że cena jest miarę dobra, to Wy robicie wielkie oczy i pytacie czemu tak tanio i sami napędzacie kosmiczne ceny rzęchów, których wartość powinna być oceniona na podstawie ceny złomu.

Edytowano przez zenekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

Jak to napisał wystawiający: "Brak możliwości rejestracji" -pewnie dlatego.

Nie dawno sąsiad sprzedal swoją 912 za 9 tysi. z papierami ale jego stała trochę.Trzeba by w nią z może małą 10 włożyć.Nowe aku,filtry,oleje i opony przed ewszystkim bo te to już lotnicze ale po za tym z tego co wiem to wszystko sprawne i wizualnie tj. blachy też ok.


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Większość jest bez możliwości rejestracji i ich stan też nie jest rewelacyjny ;)

http://tablica.pl/of...html#0846d6e4db

W 1998 mógł dać za niego niewiele więcej ;)

Staltecha kupiłem za 1500 w idealnym stanie z przedpłużkami. Drugi raz tego rodzaju pługa bym nie kupił w życiu. Według mnie nie jest wart tych pieniędzy. Archaiczna konstrukcja, przestarzałe nieprzemyślane konstrukcyjnie odkładnie.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

jasne. super stosunek ceny do jakości.

 

Jeśli ktoś chciały kupić stary polski złom który technologicznie wyprzedza chyba tylko kopaczki ręczne w etiopii to proszę bardzo. Niech kupuje ale UG za 500zl zamiast tych agro-sraszy za 5tys.

 

Przecież te pługi to porażka. Tak jakby pomalować UG z lat 80tych i ich cenę pomnożyć razy dziesięć.

Za 5tys można kupić jakikolwiek zachodni pług (kverneland, overum itd) którym będzie można ORAĆ zamiast przepychać ziemię tocząc z niej wałki.

 

Więc rzeczywiście @mariuszu93 - wspaniałe pługi za cudowną cenę! (teraz zauważyłem 93' w nicku. czyli kolejny dzieciak któremu tata pozwolił zaorać 2 hektary Unią Grudziądz zapiętą do Ursusa C-360 i teraz ten dzieciak będzie wychwalał POLSKĄ MYŚL TECHNICZNĄ rodem z epoki kamienia łupanego)

To że zauważyłeś '93 w nicku nie świadczy o wieku :P ,tak się składa że orałem podczas gdy ty robiłeś w pieluchy :D:P , na profilu podałem swój wiek :P

Agromasz ma zabezpieczenia chociaż , a UG za 500 zł to może 2 skibowe kupisz , 4-5 skibowe , bez zabezpieczeń są pogięte i nie nadają się do orania :P

 

i tak się składa że nie mam c360, pług UG owszem ale TUR z 200*roku

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ale polskie pługi to tandeta do potęgi entej ... Sam po przesiadce na Rabewerka pewnie z lat ok. 90tych coś wiem o tym inne krycie, malutkie opory, no i całkowicie inna konstrukcja ... Wujo się śmiał że tak delikatnie wygląda a sam kupił polskiego i jak zawalił w kamora to mu rama pękła :D :D :D

 

Wracając do tematu:

http://allegro.pl/renault-75-34-i3810204181.html

oglądałem i powiem szczerze zgnita strasznie, chyba pracowała w turze, no i przebieg na bank nie 3300mth tylko plus 10 tys mth .... Ogólnie ludzie od tego gościa biorą ale chyba tylko na lakier bo wszystko jest tak u niego wychuchane wydmuchane że szok...

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Tam te handlarze mają strasznie tanie wszystkie maszyny, ciekawe skąd.

 

 

one nie są strasznie tanie... te ceny po prostu są normalne... takie jakie powinny być... za takie sprzęty... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam224360    35

No tak, ale to handlarze, także żeby na nich zarobić to muszą kupić jeszcze taniej. Chociaż w tamtych terenach to już takie stare maszyny nie jeżdzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Te drozsze sa wieksze. Porownaj sobie ich wage bo jest podana w ogłoszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Wiem też to zauważyłem jest różnica jakieś 1,20 kg między tym a tym...


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

jak by kupujących nie było to by i ceny nie szły do góry ale każdy woli kupić starego zetora niż w tych samych pieniądzach coś zachodniego za 60 tyś to już piękną renie można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj