Polecane posty

Sadek    1123

Po 15 ha rocznie to przez 25 lat ten kombajn byłby dobrze dotarty a nie mowa o tylu remontach, ale sprzedający nic nie wspomina że posiada kombajn od nowości.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C-S-R    0

W tym przypadku "półbiegi" to chyba sprzedający miał na mysli zółw/zając. Jeszcze w takim innych "półbiegów" nie widziałem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knox777    4

Link nie działa

Edytowano przez KRISTOFORn
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Moim zdaniem ciągnik kombinowany, picowany do sprzedaży, pełno nowych śrub i zawleczek, gdzieniegdzie podmalowany, nowy pokrowiec, siedzenie pewnie przetarte, no i przebieg raczej nierealny.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakers16    2

No tak tyl widac ze byl troche malowany ale czy te ramiona i zaczep transportowy nie sa nowe? bo komu by sie chailo malowac osobno zawleczki bolce? jesli chodzi o przebieg mam mieszane uczucia poniewaz moj sasiad ma janka z 2009 roku i zorbil nim juz 2300mtg a tu jest 2003 i ma 5100mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubcio224    6

Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    631

http://otomoto.pl/john-deere-6420-6220-6320-A377230.html Jak mysliciecos w nim kombinowane? Miał ktos doczynienia z firma Dom-Rol z woj.wielkopolskiego?

Czy był kombinowany czy nie to nie wiem... Ale w tej firmie byłem nie raz zobaczyć maszyny to powiem tak... Jakie tam niekiedy sprzęty przyjeżdżają to głową mała... A po paru tyg na allegro jak nowe:-) koleś ma tam w tyle konkretny warsztat i przypuszczam że każdy ciągnik przechodzi tam jakiś "przegląd" mniejszy bądź większy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27
http://otomoto.pl/cl...05-A210563.html ten kombajn stoi 20km ode mnie i byłem go oglądać na zdjęciu ładnie wygląda ale tak naprawdę kupa złomu dużo części brakuje i cały pomalowany zamiast wyczyścić go to jeszcze w brud i na rdze pomalować wszędzie farba z niego schodzi on już dużo czasu na allegro stoi i cały czas za jedną ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

macko25 bo to kolejna firma która fabe tylko kładzie a sprowadzają bardzo słaby sprzęt znana firma w okolicy tylko z daleka ludzie chyba u niego kupują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakers16    2

Czy był kombinowany czy nie to nie wiem... Ale w tej firmie byłem nie raz zobaczyć maszyny to powiem tak... Jakie tam niekiedy sprzęty przyjeżdżają to głową mała... A po paru tyg na allegro jak nowe:-) koleś ma tam w tyle konkretny warsztat i przypuszczam że każdy ciągnik przechodzi tam jakiś "przegląd" mniejszy bądź większy...

 

 

Kolego to powiedz szczeze warto sie fatygowac i jechac do tej firmy? bo kawalek mam ,a ty juz tam byles wiec jakies zdanie mozesz wyrazic w tym temacie a ty samymy oszczedzisz mi kosztow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    631

czy warto?

nie wiem... Mówię co widziałem... handlarz jeden z większych w okolicy... maszyn na placu (głównie ciągniki) ma naprawdę sporo!

Prawda jest też taka że każdy handlarz coś kombinuje żeby sprzedać jak najlepiej...nie wszystko też na tym placu jest malowane... są ciągniki w lepszym i gorszym stanie... co tu dużo pisać- są to maszyny używane i każda przeszła co innego.

ale generalnie Damasławek to jest zagłębie handlarzy więc przyjeżdzaj!:):) coś znajdziesz dla siebie...

tu masz linki:

http://dom-rol.pl/

http://tom-rol.otomoto.pl/

http://henpasz.otomoto.pl/

http://koscielski.otomoto.pl/

wszystko w promieniu ok 10km więc jest co oglądać... jak nie tu to tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Ostatniego nie polecam :)


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj