Polecane posty

dawid6150    0

No marcian1234 taka troche bida na kółkach ... w nastepnym roku bede sprzedawal rekorda 93r. cos ponad 1700mth nigdy nie kosil kukurydzy za 60-70 tyś i rekord to rekord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afgan    7

Trzyma bo mądry polak bierze wszystko co ma zetor na masce napisane i nie przeszkadza mu, że przepłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

no dawid 6150 no ja nie powiem że bida na kółkach jak ktoś nie ma dużego gospodarstwa to czemu nie .Części nie są zbytnio drogie a i ten sezon przekosił na zasługę bo nie było poważnych napraw :) a ja sprzedaje z tego powodu że mam trochę góry a z tymi hamulcami to trochę źle a drugi powód to aby miał te byle jaką klimę bo tato który już kosi parę lat lekarz powiedział że płuca ma już prawie podobne do palacza ale napewno w lepszym stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

http://allegro.pl/ciagnik-ursus-1032-i3691176853.html

 

po Binach widać, że te 15 ha to sypało conajmniej 10 t/ha ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Trzyma bo mądry polak bierze wszystko co ma zetor na masce napisane i nie przeszkadza mu, że przepłaca...

bo zetor to ciągnik nie do zajeżdzenia,owszem jak się o nie go dba.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

 

Wiem ,że to nie z Allegro, ale nie mogłem znaleźć tego na allegro.

co myślicie warto 190zł dać?? bo zamierzam kupic do Zetora 7211??


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Tak warto, mam takie w swojej 60 tce, bez porównania do oryginalnych, super sprawa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

warto.

sam mam po zakładane w zetorach,nie potrzeba skręcać.

a najważniejsze,że cięgła nie pukają o opony.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

tylko ze one nie mają tzw. pozycji pływającej


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Jak się ustawi daną szerokość ramion to nie są za sztywne? W kosiarce np pożądany jest pewien luz ramion by łatwiej było można manewrować ciągnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

do mnie jakoś te odciągi nie przemawiają mam skręcane i po oponkach nic nie puka dlatego że w moim ursusie są ograniczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek33    35

Trzeba poczekać, aż ktoś zacznie sprzedawać kombinację tych odciągów z łańcuszkiem i śrubą rzymską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

zależy co komu potrzebne...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

takie mam pytanie co będzie jak dopnę maszynę pozapinam cięgła i nie trafi bolec w otwór? bo przecież to jest sztywna regulacja, albo może się zdarzyć tak że z jednej strony zapnę a z drugiej już sie nie uda bo sztywna regulacja nie pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

to nie jest "sztywna " co do milimetra ;) masz tyle otworów do wyboru , że zawsze da rade ustawić tak aby było dobrze . mam w 914 takie odciągi i planuje montowac do 1224 o zetora no i może do 385 jak zostanie... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shogun    54

Otwory w odciągu są tak powiercone że praktycznie w każdej pozycji pokrywa się któraś para otworów. Otwory są powiercone w innych odstępach w wewnętrznej części odciągu a innych w zewnętrznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

A jaka klasa ziemi? Bo jak ciężka gleba to do czterometrowego zestawu to 120km to trochę mało.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

W tych odciągach podłużny otwór by się przydał "fasolka", żeby niektóre maszyny mogły kopiować teren ;)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smola    0

A jaka klasa ziemi? Bo jak ciężka gleba to do czterometrowego zestawu to 120km to trochę mało.

od 3 do 6 klasy. a taka brona ile może ważyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj