Polecane posty

tomek73    579

To strasznie tanio sprzedał, koło mnie z rok temu poszła 330 za 12 tyś z kabiną z 82 r, nie malowana. Handlarz oczywiście z miejsca kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Pług "Orzeł". Chyba najlepszy jaki był do 30-ki. Puźniejsze orliki to okropne dziadostwo.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

ciekawe czy on pociągnie 4 plugi chociaż bo mogą być problemy wiec zakup takiego ciągnika za takie pieniądze trochę nie oplacalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Do orki czteroskibowcem trzeba najmniej 80 koni i ponad cztery tony wagi. Tym bym nawet nie próbował.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

4 skibowy pług nie potrzebuje 80 km, wystarczy 62 km, wiem bo bo na wsi gościu orze zetorem 7211 a ten ursus 3514 to 3 skiby najwyżej pociągnie


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Orać a orać to różnica. Na grzebanie w piaskownicy wystarczy ale w cięższej ziemi na 30 cm w życiu.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

Zależy jaki pług czteroskibowy do tego zetora.Ja orałem 4X30cm i jak było względnie sucho nie było problemu a płytko też nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

No widzisz. A ja oram 4x35 i u nas jest ciężko. jak by nie patrzył cztery skiby nie są dla 60-cio konnego ciągnika. Męczenie fury i nic poza tym.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

Jak są sprzyjające warunki zetor 7211 pociągnie cztery skiby i tego się trzymajmy .Natomiast ursus 4512 raczej wątpie.Orka ciągnikiem bez przedniego napędu jest utrudniona bo ściaga na boki.60km w zetorze 7245 bez problemu sobie poradzi z pługiem 4x30.

Edytowano przez krzysztofz14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

Właśnie przez to mówie że to była okazja jak by mi powiedział sam bym odkupił a po pół roku dalej ale cóż

 

http://otomoto.pl/ur...ka-A373836.html

 

on ma chyba przodek nietypowy ?

 

znacie gościa może warto coś u niego kupić ?

 

Ciągnik stoi na Allegro już dłuższy czas - był nawet w tym temacie wrzucany kilka razy. Ogólnie, według mnie traktor jest bardzo fajny, ale nie za tę cenę i nie od handlarza. Bo widać, że był picowany i to długo :D

Edytowano przez marcine

norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Panowie zgadzam sie ten ciągnik nie nadaje sie do orki przynajmniej u mnie nawet takiego małego pługa nie mam. Myślałem o zastąpieniu 255 ale jeszcze zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Ściąga na boki bo źle pług jest ustawiony...

Jeżeli chodzi o 3514 to o czym by rozmawiacie? Ktoś próbował pługami 4 orać 3512 albo MF 255? Jedynie podorywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Marcinie akurat ten egzemplarz mnie nie interesuje bo widze że picowany ale zastanawiam sie nad takim modelem by zastąpić 255 w lekkich pracach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Zgadzam się z romkiem, u mnie C-360 sciągało jak orałem ustawiłem i juz nie sciąga

 

 


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

opony do wymiany, nie działa żółw, trafiają się lepsze okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ale ogłoszenie inne niż wszystkie nie ma zachwalania tylko krótko i na temat z góry co popsute ,oby nie było tego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Ciągnik stoi na Allegro już dłuższy czas - był nawet w tym temacie wrzucany kilka razy. Ogólnie, według mnie traktor jest bardzo fajny, ale nie za tę cenę i nie od handlarza. Bo widać, że był picowany i to długo :D

 

cena jest jak najbardziej ok.przeciez za 3512 z 2000r jak stan idealny to pod 50 wolaja i dostaja a tu 4x4 i kabina komfotr, niewiadomo jak ze stanem technicznych ale mozliwe ze przebieg realny choc podmalowany,to jest traktor wg. mie z uk a tam nawet jak nic nie robi to troch pordzewieje,rownoznacznie moze byc 5tys bo i takie widzialem.ps. a teraz rodzynek panowie,pewien diler daleko od naszej ojczyzny srzedaje 4512 z 1991 jeszcze w starej masce nowy,6mth!!!!, nigdy to w polu nie bylo wiek widac bo na felgach juz sie rudy robi.zagadka ,jaka wg.was jest cena takiego rodzynka,powiem ze nie tak malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ursusc385 Wiem co mówię bo rozmawiałem z nimi . Wierz lub nie, ale ciągnik cały czas pracuje . Jeżdżą nim nawet po 100 kilometrów z lawetami. Przy 7 tyś. godzin miał remont silnika bo tłok pękł a po 10 tyś miał remont przedniego napędu bo nie wytrzymał. On te wszystkie godziny zrobił przy lawecie do słomy. Jest jeszcze drugi ma ponad rok i ma 2500 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAti21    3

Ściąga na boki bo źle pług jest ustawiony...

Jeżeli chodzi o 3514 to o czym by rozmawiacie? Ktoś próbował pługami 4 orać 3512 albo MF 255? Jedynie podorywka.

 

 

ja próbowałem, 1H ma bardzo ciężko, dusiło go, ale 4L to powiem ci,że szedł i to nie najgorzej jakby się ktoś uprał mógłby orać, ale tak to oram 3 skibowym na 1H i spoko jest, bo 4 skiby by go moment zamordowały zaraz by sie do remontu 3512 nadawał i to samo pewnie by było z tym 3514, także 3 skiby w pełni go wykorzystują moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj