Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrejus    158

Finn nadawałbyś się do pisania bajek dla dzieci. twoje idealistyczne nastawienie ociera się o fikcje i utopię, czas się obudzić ! Chcesz kupić ciągnik starszej daty ale najlepiej gdyby był nie używany, miał nowe opony z górnej półki, pirelli bo ty na innych jeździć nie będziesz...


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja piedykam. 600 za kawał złomu?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@locke. ja jestem tego świadom, że chcem coś dobrego to wiadomo, ze trzeba za niego zapłacić... jak kupowaliśmy Finnke to daliśmy za nią 40 tyś, i do dzisiaj nie żałuję tego wyboru, gdybym miał jeszcze raz kupować podobny ciagnik, na pewno padłby wybór na Finnkę. znam eksportowe wersje, wiem jaką maja wytrzymałość, awaryjnosc... wiem, ze nowe to nie są i trzeba się liczyc z awariami, ale można ograniczyć ich częstotliwość w roku... A krajowego kupować to nie widzę sesnu, skoro mam 1224 z Pgr, jest u nas już prawie 20 lat to wolę w nią zainwestować i będe śmigał. jeszcze pare lat , do puki nie kupi się czegoś nowego bo w najbliszczych latach palnuje zakup nowego w okolicy 150 km, ale to jeszcze dalsza przyszłośc. I jeszcze jedno powtarzam , NIE CHCĘ ciągnika za darmo !! wiadomo jak sprzęt sprawny kompletny to wiadomo, że trzeba wyłożyć i ja jestem tego świadom... Ale jak widzę te ceny to aż odechciewa się kupowania jak to ludzie się cenią... przeszło 20 letni ciagnik z oponami do wymiany krzyczą po 50... no sorryy...

 

@andrejus, oj uwierz na tym forum są lepsi bajkopisarze... ;) Ja po prostu wiem czego szukam... chcem ciągnik z wyciszoną kabina , z oponami które jeszcze pare lat przechodzą , z rozbudowana hydraulika, chiczem, i w oryginale, jesli mam go naprawiać to nie za bardzo uśmiecha mi się grzebać po kiś innym... ;) i który będzie wart swojej ceny... tak , wiem wymagający jestem...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

handlarze zrobią dla ciebie taką ofertę że aż będziesz się ślinić haha Wystarczy że powiesz im czego oczekujesz haha


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

@FINN dobrze gada, zdarzało się że krajowy wychodząc z fabryki był gorzej rozklekotany niż export po 3-4tys mth . Jak to mówią starszej daty spece - milimetr nie kilometr i dawaj na montaż na kraj.... Druga sprawa oleje - u nas superol, hipol i nic więcej ciągnik nie widział, w chłodnicy kranówka- złoża kamienia w układzie, a w baku cokolwiek śmierdzące ropą... I jak znajdziesz zadbanego krajowego to z pewnością 50% części w nim to tanie buble za parę złotych co nie wiadomo kiedy i gdzie padną ( pompy, tryby, węże itp - wszystko co zostało założone jak ryginał się zużył). Kto chociaż raz widział zadbany ciągnik z zagranicy ten w życiu nie kupi użytkowanego w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Oczywiście że FINN dobrze gada....Ale fascynacja test zbyt duuuża.Sam wiem jak te ciągniki są wykonane.Miałem do czynienia z nimi.Z resztą każdy kupuje co chce i za ile chce... :) Co do handlarzy...TO oni zawsze podbiją cenę aby zarobić.Najlepiej pojechać tam do Finlandii czy do Dani i kupić taniej przy okazji zobaczyć gdzie pracował...A numery z oponami to stary chwyt,Gdybyś miał do wyboru dwa ciągniki(obojętnie jakie) to i tak by każdy prawie wybrał z lepszymi oponami.

 

My kupiliśmy Mercatora 75 w Dani.Pojechaliśmy obejrzeliśmy, od 20 lat pracował na 23 hektarach od nowości,teraz czwarty sezon chodzi bez awarii,no jakieś łożysko to wiadomo...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    221

Ja też bym wybrał takiego z eksportu i nie chodzi tylko o opony ale o to że po tylu latach jeszcze jest w orginale silnik zadbany bo nie jeździł na superolu który po paru mth jest już czarny i nie jest tak jak taki jeden 904 którego robiliśmy że silnik 1014,skrzynia stary typ jedna zwolnica inna i druga inna składak z pgr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Co do opon, ja kupiłem ciągnik z zachodu i miał prawie nowe goodyear-y radialne, kumpel kupił w Polsce też z nowymi, tyle że najtańszymi cultor, to samo dotyczy części typu szczęki/klocki, łożyska, gumowe przewody wodne, końcówki wtryskiwaczy itp, u nas sprzedają/zakładają jak najtańsze wszystko, nikt o ASO nawet nie pomyśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemexxx    10

słuchajcie mam ważne pytanie.

 

orientuje się ktoś czy ten tur a właściwie rama http://otomoto.pl/ladowacz-czolowy-3-sekcyjny-quicke-720-jak-nowy-A369568.html będzie pasować na moje mocowania; http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/347889-mocowania-tura-case-4230/ tur jest quicke 720 a moje mocowania q 670 orienruje się ktoś czy to się czymś różni w kwesti mocowania? dodam ze oba są na 4 cylindrowy ciągnik. proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurek    6

@johenek o jakieś 50tyś za mało, chyba że cena miała być w innej walucie, a przez przypadek wyszło w PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C-S-R    0

Nie wpadł komuś w oczy tani napęd do zetora serii 6045-7745 ? Szukam i szukam i wszystko co widze to po 8-10 tyś a znajomy za 4.5tys gdzieś kupił w tamtym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RoLLand    13

Podłączam się do pytania kolego @C-S-R. 10 tyś za napęd to zdzierstwo. Połowe można dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj