Polecane posty

konrad004    7

otomoto.pl/kverneland-2006-rok-non-stop-vario-obrotowy-6-skib-zawieszany-pacomat-A294158.html co myslice valtra 180 chyba da rade


Valtra-Power Partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

Jakaś nakładka przymocowana nitami :lol:

Kojot dość że w euro to jeszcze pewnie netto ^^

Edytowano przez kamil496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Kojot ten Fendt to oszuści już policja się za takich bierze. Oglądałem wczoraj w telewizji o takich. Chodzi tylko o zaliczkę, nawet notarialnie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerkus    0

takiego czegoś jeszcze nie widziałem :lol: :lol: :lol:

 

 

Ja bym się z tego tak nie śmiał , gość sprzedał ten sprzęt od ręki , a miał go od nowości , jak ktoś by miał podobny traktor to jestem bardzo zainteresowany. Na traktorek od doktora się spóźniłem , za daleko mieszkam a jak dzwoniłem wczoraj rano to już dwóch klientów do niego jechało , mozna się domyślać co to za kupcy - Ci co później wystawiają ceny na traktory z kosmosu

http://tablica.pl/of...html#287f60727a

 

 

Ten zetor 6340 od doktorka to chyba jedno wielkie oszustwo.

 

 

Jakby co to jak pisałeś posta to doktor o 19.00 przybił rękę i sprzedał Zetora,

wczoraj wieczorem ogłoszenie już nieaktywne

Edytowano przez qwerkus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sacrable    42

Nie napisał tak dosłownie. Rozjaśniłeś mi to jak nie wiem co. Napisał "przerobiłem sprzęgło wom na wersje od 6-tki". Ja natomiast jestem ciekaw na czym ta przeróbka polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Umknęło wam chyba najciekawsze w tym ogłoszeniu. "Witam, mam do sprzedania, lub na ładną i mądrą kobietę zamienię ;) ciągnik Pronar 82 SA" .

Co do Zetora to tylko wypatrywać jak za kilka dni będzie wisiał na allegro za 50000 zł. Dla lekarza normalnie interes życia, rolnikowi nie chciał sprzedać a handlarzowi "opylił" i człowiek się dorobi. Bądź nie bądź ciągnik i tak trafi do rolnika. Nienawidzę w tym kraju pewnej rzeczy. Polska jest pełna pośredników i handlarzy, którzy dorabiają się w tym kraju na rolnikach, a sam rolnik nie ma przebicia. Nie ważne to nie temat o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolfram    4

qwerkus tez dzwoniłem za tym zetorem i wiem to samo co ty .Ale nie wydaje Ci sie dziwne ze jak na 400mh to ma strasznie z przodu opony zjechane a po drogie nie wiem czy w Polsce sprzedawali zetory w takiej wersji.

Edytowano przez wolfram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

Z tym sprzęgłem WOM to chyba chodzi o to że są szersze bębny i taśmy, jak u mnie w 130 km się nie ślizga a co dopiero w 80 km ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Co do tego zetora - w końcu normalny człowiek krzyknął za 14-letniego zetora normalną - w miarę atrakcyjną cenę bo dał za niego 50 czy 60 tys za nowego a wy sikacie jak by wam przed nosem szóstka w lotto przemkneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Powiem Ci szczerze kolego że jak za takiego Zetora miałbym wywalić tyle siana to wolałbym dołożyć czy nawet kredyt wziąć ale wziąć np. nowego majora niż wozić się ciągnikiem po przejściach ... Ciągnik używany w tym przedziale mocy nie powinien kosztować więcej niż 40 tysi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj