Polecane posty

H3ni0    31

Tego pierwszego widziałem osobiście sami mieliśmy go kupować. Opony popękane ale jeszcze trochę by pojeździł,silnik chodził ok, ogólnie nie był zły. Od tego handlarza kupiliśmy właśnie 16245.


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Moim skromnym zdaniem ten zetorek trochę drogi ,opony z tyłu zjechane.Za taką kasę to znajdziesz z przodkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Koledzy co powiecie o tym zetorku - http://otomoto.pl/ze...20-A360123.html - tak na pierwszy rzut oka. I jeszcze jedno pytanie, ile kosztował taki nowy zetor 3320?

Podejrzewam że sporo mniej dał w 2002 za nowego niż teraz chce, w 2006-2007 nowy kosztował 60-70tys , takie rzeczy tylko w Polsce :) ale u nas pełno fanatyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    635

z całym szacunkiem do tych ciągników, ale dawać ponad 20tys za ursusa 360 to już jest przesada...

wstrzymaj się trochę, dołóż kasy i kup coś większego, może nawet zachodniego...

zobaczysz jak wtedy praca na polu wygląda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

kolego tylko ze mi nie jest potrzebny większy tylko akurat taki ewentualnie ferdek ale to trzeba dac kilka tys więcej

a co do zachodnich sprzetow to za jakiegoś wynalazka z 70 roku to ja dziekuje nie zamierzam czekac miesiąc na jaksa glupia czesc jak bd trzeba w polu robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

kolego tylko ze mi nie jest potrzebny większy tylko akurat taki ewentualnie ferdek ale to trzeba dac kilka tys więcej

a co do zachodnich sprzetow to za jakiegoś wynalazka z 70 roku to ja dziekuje nie zamierzam czekac miesiąc na jaksa glupia czesc jak bd trzeba w polu robic

 

Mamy XXIw. także prawie wszystkie części są ogólnie dostępne.

Sory ale bulić taką kasę za 60 to jakaś masakra, przecież jak już nie chcesz nic zachodniego za tą kase spokojnie możesz kupić ładnego zetorka 5011 albo okazyjnie 5211 nie ma porównania do złoma w którym można ogłuchnąć i złapać jakąś infekcję wskutek przewiania, bo takie tam są dziury w kabinie :P


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

az sie dziwie, ze z takim podejsciem fanatycy polskich maszyn, przesiedli sie z konia na ciagnik


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    635

http://otomoto.pl/ze...45-A362162.html

wściekli się z tymi cenami, mimo wszystko to ten ciągnik ma ponad 20 lat

dopóki będzie żyła niezniszczalna legenda o świetności tychże ciągników dopóty fanatycy tego sprzętu będą płacili słoną kasę i szukać po całej Polsce.

ps.

kto wie czy za moją 360 za 10 lat nie skasuje fortuny:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Dlatego sprzedaje Zetora i kupuje coś fajniejszego ekonomiczniejszego ale zachodniego :D Mentalność większości Polaków mnie rozwala... od dawien dawna... Szczerze?? Jakbym miał wydac na tego Zetora 54 tysie to wolałbym wziąć nowego Majora w kredycie ... Dla mnie ciągnik tylu letni używany wiadomo juz po przejsciach nie powinien kostować więcej jak 30/33 tys zł...

 

Sprzedam ;)

http://tablica.pl/oferta/ladowacz-ladowarka-cyklop-t-214-od-rolnika-tanio-ID3Fb85.html

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj