Polecane posty

tomek73    579

Też się z tobą nie zgodzę, bo ja zmieniłem ursusa 912 ma MF a potem na MTZ i MTZ najlepiej wspominam.Ni psuł sią jak te co miałem i był silniejszy szybszy i dość mało palił. niestety tylko komfortem ustempował.

A co do tych MTZ to jak wyglądają już ze zdjęć t o i tak się cenią.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nurtuje mnie jedna rzecz od dłuższego czasu - z jakiego ciągnika ruski zerżneli MTZ-ta ??? Ja i znajomy ( właściciel jumza ) stawiamy na renault bo masa podobnych rozwiązań ale może się mylę, jak ktoś posiada sprawdzone info proszę o zabranie głosu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

co do tych dwóch MTZ w cenie jednego: lokalizacja Łowicz, który ostatnimi czasy dorobił się miana zagłębia handlarzy maszynami rolniczymi (szczególnie podłowicka miejscowość Jamno), wyglądają one jakby cały swój żywot spędziły w lesie, powybijane szyby, pogięte błotniki, jedna opona nie do pary-pewnie rozerwana na jakimś pieńku, sądzę że nie sprzedaje ich rolnik, tylko handlarz, tzn. albo mu się nie opłaca ich remontować, albo nie ma na to czasu, albo też naciął się ostatnio gdy próbował komuś wcisnąć podpicowany złom, i teraz jest bardziej ostrożny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

http://tablica.pl/oferta/plug-u-170-firmy-staltech-ID1MlOx.html#6ee8704830

http://tablica.pl/oferta/plug-4-skibowy-wysoka-slupica-ID35KLJ.html#6ee8704830

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-ID2A8y5.html#6ee8704830

 

co sądzicie o tych ofertach? poszukuje pługa 4 skibowego zagonowego, najlepiej 4x40, ale mnie mogę natrafić na oferty w promieniu 100 km.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Oferta jak oferta ale staltecha to bym sobie darował. Mam i drugi raz bym go nie kupił. Cztero skibowy zachodni idzie tak ciężko jak trzyskibowy staltech. Jakie są tego skutki nie trudno się domyślić. Dłuższy czas pracy, większe zużycie paliwa. To zresztą chyba wada wszystkich polskich pługów z korpusami na wzór grudziądzkich.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

co do tych dwóch MTZ w cenie jednego: lokalizacja Łowicz, który ostatnimi czasy dorobił się miana zagłębia handlarzy maszynami rolniczymi (szczególnie podłowicka miejscowość Jamno), wyglądają one jakby cały swój żywot spędziły w lesie, powybijane szyby, pogięte błotniki, jedna opona nie do pary-pewnie rozerwana na jakimś pieńku, sądzę że nie sprzedaje ich rolnik, tylko handlarz, tzn. albo mu się nie opłaca ich remontować, albo nie ma na to czasu, albo też naciął się ostatnio gdy próbował komuś wcisnąć podpicowany złom, i teraz jest bardziej ostrożny

Na Jamnie w co drugim gospodarstwie handlują maszynami.

Ale nie powiem wielu z nich maszyny ma naprawde dobre. Sam u nich kupowałem i znajomi ciągniki też kupowali i nie narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

patrz, gdybyś wcześniej znalazł, to bym podjechał obejrzeć, Przejeżdżałem przez Masanów w poszukiwaniu pługa.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

http://allegro.pl/od...3518899998.html

Ale ludzi w ch*ja robią. To jest ciągnik z mrągowa który robił jako zastępczy, ma przepracowane ponad 600 mth i mam zdjęcie jak wyglądał przed doprowadzeniem do "normalności" i nie można go zarejestrować...

 

Ogólnie to jest ten ciągnik http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/387094-farmtrac-675dt-bez-tura-i-farmtrac-675-z-prasa/

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://allegro.pl/su...3513922785.html

 

co o tym myslicie? zastanawia mnie jakiej pojemnosci moze byc ta suszarnia i jakiej wydajnosci moze byc kubelek? mam jechac jutro ogladac wlasciciel twierdzi ze ma pojemnosc 7-8 ton wysokosc podajnika okolo 8 metrow

 

nie takie duze pieniadze na 10 ha kuku bedzie dobra??

Witam. Czy kolega był oglądać?Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

nie zadzwonisz bo nr nie ma


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co więcej, ten sam ciągnik jest ogłoszony za 124 097zł netto na innym portalu http://www.agriaffai...-cs-130-fl.html

Tam są pełne dane gdzie on jest i kto go sprzedaje.

Na takie okazyjne ogłoszenia nie zwracajcie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj