Polecane posty

Danioq202    14

 

 

tam kolo Siedlec jest pełno komisów to możesz pojeździć i popatrzeć...

 

 

 

Ale mi chodzi o ten ciągnik konkretnie czy warto jechać oglądać tego case ?? Czy ten przebieg jest wiarygodny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0889    1

nie widziałem go to nie wiem, ale z własnego doświadczenia wiem ze nie opłaca się jeździć specjalnie oglądać jeden ciągnik, bo zdjęcia a stan na żywo to jest różnica... rozejrzyj się tam w okolicy na pewno więcej znajdziesz takich w tej cenie...

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Danioq202 Jest sens jechać, duży wybór traktorów dokładnie mają trzy placówki z traktorami. Nawet jak w niedziele przyjedziesz to ci otworzą bo dla nich liczy się klient. Sam nabyłem od nich MF 6180 i jestem zadowolony, moge u nich wymienić traktor na inny i dostałem 2mies. gwarancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tyle pieniędzy, za swoją zapłaciłem 100 euro i przez całe 4 lata zero problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    421

Chyba za lode za te 100 euro! te Mexy są bardzo dobre i wydajne :) lekko ida i szybko koszą bez zapychać i co najważniejsze pracują pod jednostajnym obciążeniem a nie porywami jak więskszosc starych sieczkarnń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chyba za lode za te 100 euro! te Mexy są bardzo dobre i wydajne :) lekko ida i szybko koszą bez zapychać i co najważniejsze pracują pod jednostajnym obciążeniem a nie porywami jak więskszosc starych sieczkarnń

 

Jeśli chcesz wiedzieć to jest to Fella, z częściami nie ma problemów, na wydajność nie narzekam, a ładna markowa nazwa mi niepotrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupic rure wysypu do bizona uzywana za 600zł ? Jak by ktos miał ta rure to by mogł mi napisac jaka jest dluga?

 

 

Wracam do pytania , warto kupic ta sieczkarnie? I jaka długa jest rura wysypu od bizona , jak ktos by mogł sprawdzic lub napisac byl bym wdzieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi3p    3

 

 

 

Ale mi chodzi o ten ciągnik konkretnie czy warto jechać oglądać tego case ?? Czy ten przebieg jest wiarygodny ??

 

 

Jak chcesz to jedź i oglądaj ja mieszkam prawie po sąsiedzku tego komisu i mają też drugą baze w Dziewulach więc moge powiedzieć że maszynki mają ładne i zadbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak chcesz to jedź i oglądaj ja mieszkam prawie po sąsiedzku tego komisu i mają też drugą baze w Dziewulach więc moge powiedzieć że maszynki mają ładne i zadbane.

 

Zgadzam się z kolegą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj