Polecane posty

H3ni0    31

No też bym tak chciał blisko trafić na dobry traktor (jak ślepej kurze ziarnko) ale nigdzie na podlasiu nie mogę znaleźć 5340 a dalsze wycieczki nie za bardzo wchodzą w rachubę (mój ojciec to straszny sknera i wciąż wierzy że spadnie mu gdzieś pod nos gwiazdka z nieba , już raz wkopał się z 7340 bo z własnej niewiedzy kupił dorzniętego w turze i później żałował więc co do czego przestał się interesować (nawet jak się pojawią jakieś oferty to nie zdąży wytrzeźwieć by zorganizować transport i odwiedzić sprzedającego) i dalej żyłuje w błocie starego 5211 w pługu trójce i kultywatorze 2,7m). Ja za to od czasu do czasu przeglądam ogłoszenia w internecie i też nie ma co upatrzeć.

 

Tylko najpierw chciałem coś ok 100km a nie 160km ale że znalazł się 160 w niezłym stanie to czemu nie.


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

paul7 a czy C-360 kiedykolwiek oryginalnie z napędem wychodziła?? Nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Ten napęd na bank nie jest oryginałem. Kombinowany drążek kierowniczy pod totalnie nienaturalnym kątem, felgo samochodowe na pierścienie jakich nie stosuje się w ciągnikach bo opony maja miękkie, wewnątrz widać osłonę bębna hamulcowego.

Osobiście nie słyszałem o 60-kach z oryginalnym napędem ale może...........


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transporter    164

c360 były z napędem a o ile się nie mylę to kilka sztuk poszło do Watykanu

 

 

 

Do Watykanu? :D Po co wysyłać ciągniki do państwa,które ma tylko 44 ha powierzchni :o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paul7    1

W końcu jest tak w tym ursusie możliwość założenia napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Kiedyś URSUS prowadził prace nad modelem na gaz, chyba 4512 i nawet im to wyszło tylko niegdy nie wprowadziligo do produkcji bo zaczął upadać...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

To co oferują dzisiaj to instalacja do spalania LPG razem z ON, a Ursus opracował ciągnik który pracował na samym LPG.

Tak, to był model 4512, chociaż jeszcze wcześniej nad takim ciągnikiem pracował IBMER, w Poznaniu na Strzeszynie w 'starym' IMBER'ze można zobaczyć C-360 z taką instalacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153
@Izydor link nie dziala, a chetnie bym zobaczyl.

dziwne, u mnie dziala :D

a tak powaznie aukcja juz nieaktualna, opony 8.25 (14PR) na feldze 9x15 czyli jak w przyczepie czy rozrzutniku


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj