Polecane posty

Gość   
Gość

Taa jasne .Bagnet od kosiarki :D :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

http://krupazamosc.o...us-A311718.html

 

Nie polecam. Silnik jakoś dziwnie pracował, dymił na pusto.

Oglądałeś tylko tego? Nie wiesz jak z innymi zetorami (mniejszymi) stoi ten gościu (praca silnika,skrzynia,przedni most)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H3ni0    31

Byłem zainteresowany też 7340 ale niestety już go sprzedał wtedy ale w tym to silnik świetnie pracował a nie wiem co z innymi. Wszystko zależy od tego co ciągnik robił zanim do niego trafił. Tylko nie potrzebnie zrobiliśmy 800km, daleko szukaliśmy a kupiliśmy ciągnik 50 km od domu.


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

za darmo nikt ci nic nie da.

 

a ten przygnieciony fendt to ciekawa oferta, jakby cena nizsza to mozna sie skusic jak bym mial kase.

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

 

Jakbyś urwał z 100- 200 zł to by może było warto- 60/4/3 brzmi ładnie, ale czy to jest zgrane- nie wiem.

Jak masz możliwość to pojedź, przejedź się ale dłużej ( z doświadczenia wiem że lubią tłoki puchnąć, więc przyjrzyj się temu), jak i podpasuje to możesz brać.

Przestrzegam cię również- zobacz wał, spytaj się jakiej firmy i ile na nim przejechał. Brachol ma sima o podobnych parametrach i wał już trzeci jest, na szczęście już jest z nim w miarę dobrze.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

 

Szkoda że nie ma zdjęcia tyły (widocznie nieciekawie wygląda).

 

 

 

Wizualnie OK, tylko ta przeróbka na 60, mogą być problemy z częściami bo z tego co wiem to tam się kanały podpiłowuje

 

I czy ta zmiana z 51 na 60 wnosi dużo do mocy ? Bo mam S51 tylko tylne amortyzatory od MZ i nie mogę powiedzieć złego słowa.

 

A tu ciekawy opis NIE ODPALA - nie znam się - zawsze kupując coś jeżeli jest taki opis trzeba liczyć się z dużą dokładką : http://allegro.pl/simson-s51-dla-kolekcjonera-dokumenty-i3382563261.html


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

to źle wiesz cylinder 60 wchodzi bez kombinacji, natomiast 70 trzeba modzić z karterami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

to źle wiesz cylinder 60 wchodzi bez kombinacji, natomiast 70 trzeba modzić z karterami

 

Sprzedający napisał : "dorobione kanały".


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

O tym z ogłoszenia czy o tej serii kombajnów ?

 

Tym z ogłoszenia nie zawracałbym sobie głowy, widać że odmalowany, odpicowany byle go sprzedać, a nie wiadomo jak wyglądał przed malowaniem i co w swoim życiu ,,przeszedł'' :)

Edytowano przez gospodarz97



 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

@Izydor link nie dziala, a chetnie bym zobaczyl.

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Oglądałeś tylko tego? Nie wiesz jak z innymi zetorami (mniejszymi) stoi ten gościu (praca silnika,skrzynia,przedni most)?

 

Ja bym nigdy nic nie kupił od tego gościa za dobrego zdania o nim nikt nie ma. On maszyny kupuje od ludzi za grosze bo są rozwalone a później remontuje i chce za nie taką kasę że nie warto, a poza tym to na pewno nie będą długo służyć nowemu nabywcy.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H3ni0    31

Ja bym nigdy nic nie kupił od tego gościa za dobrego zdania o nim nikt nie ma. On maszyny kupuje od ludzi za grosze bo są rozwalone a później remontuje i chce za nie taką kasę że nie warto, a poza tym to na pewno nie będą długo służyć nowemu nabywcy.

 

Wszystko zależy od tego w jakim stanie ją kupił niektóre mogą mieć zdrowe silniki a niektórym może tylko pierścienie założyć żeby ciśnienie trzymał i to może być jego cały remont.


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Byłem zainteresowany też 7340 ale niestety już go sprzedał wtedy ale w tym to silnik świetnie pracował a nie wiem co z innymi. Wszystko zależy od tego co ciągnik robił zanim do niego trafił. Tylko nie potrzebnie zrobiliśmy 800km, daleko szukaliśmy a kupiliśmy ciągnik 50 km od domu.

No też bym tak chciał blisko trafić na dobry traktor (jak ślepej kurze ziarnko) ale nigdzie na podlasiu nie mogę znaleźć 5340 a dalsze wycieczki nie za bardzo wchodzą w rachubę (mój ojciec to straszny sknera i wciąż wierzy że spadnie mu gdzieś pod nos gwiazdka z nieba , już raz wkopał się z 7340 bo z własnej niewiedzy kupił dorzniętego w turze i później żałował więc co do czego przestał się interesować (nawet jak się pojawią jakieś oferty to nie zdąży wytrzeźwieć by zorganizować transport i odwiedzić sprzedającego) i dalej żyłuje w błocie starego 5211 w pługu trójce i kultywatorze 2,7m). Ja za to od czasu do czasu przeglądam ogłoszenia w internecie i też nie ma co upatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

 

Wszystko zależy od tego w jakim stanie ją kupił niektóre mogą mieć zdrowe silniki a niektórym może tylko pierścienie założyć żeby ciśnienie trzymał i to może być jego cały remont.

 

Ten gość tylko robi wygląd wizualny i nic więcej, kto miał styczność z tym handlarzem to może nawet potwierdzić że jego maszyny mają tylko wygląd bo są odmalowane ale tak naprawdę nadają się tylko na złom.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj