Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Będzie pasować do 3512 bo tył jest przecież ten sam co w 4514 itp i z przodu jest przykręcana do skrzyni pewnie, a oryginalnie to ta kabina była przeznaczona do 3724.

 

Faktycznie, ale i tak trzeba by dużo przerabiać, pedały, układ kierowniczy, podnośnik, hydraulika.

Edytowano przez zenekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

W nowych modelach hamulce są sterowane hydraulicznie, więc trochę kombinacji będzie :)

No i układ sterowania biegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16
Napisano (edytowany)

H3ni0 a widzisz :D My w Zetorze 7211 wymienialiśmy oryginalne opony przy przebiegu troszkę ponad 5 tys mth i były tak łyse że na tor się nadawały jedynie a mało co chodził w transporcie .... Więc opona oponie też nie równa...

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

A sam nie łaska ? :P

 

Ta z linku nie taka zła, mala, waska i zwrotna więc by się nadawala :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karllo    0

wiem że dobra i niedroga ale jak dla mnie to za szeroka. ja potrzebuje do 1m szerokości obojętnie jaka nawet i stara i brzytka aby chodziła. więc jak myślicie ile takie coś chodzi? czy do 10.000zl kupie taką z osprzętem? prosze o opinie i propozycję

 

a może wy macie coś takiego i wiecie jak to się sprawdza w oborze u krów taka mniladowarka? czy to dobre rozwiązanie?

 

prosze o odpowiedz i czy kupie cos takiego do 10tyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

Raczej wątpliwa sprawa żeby coś w tych pieniądzach i w jako takim stanie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karllo    0

tak albo i nie bo takie kolo 15000 chodzą ale czasami są jakieś okazje nawet po 8tyś więc jak ktoś wie czy ma cos takiego taniego do 15tyś to niech tu pisze

 

a wy co ile czasu wybieracie gnój od krów miniładowarką, czy to zdaje egzamin i czy raz na tydzień wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLNIK9K    8
Napisano (edytowany)

wiem że dobra i niedroga ale jak dla mnie to za szeroka. ja potrzebuje do 1m szerokości obojętnie jaka nawet i stara i brzytka aby chodziła. więc jak myślicie ile takie coś chodzi? czy do 10.000zl kupie taką z osprzętem? prosze o opinie i propozycję

 

a może wy macie coś takiego i wiecie jak to się sprawdza w oborze u krów taka mniladowarka? czy to dobre rozwiązanie?

 

prosze o odpowiedz i czy kupie cos takiego do 10tyś?

 

http://otomoto.pl/la...tl-A228885.html

http://tablica.pl/oferta/miniladowarka-ID2Uc2d.html#59702780de

Edytowano przez ROLNIK9K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karllo    0

nie chodzi mi o przegubowe, tylko o zwykłą miniładowarkę jak ktoś coś ma lub znajdzie to prosze pisać i jeśli ktoś ma to prosze napisac jak tym się pracuje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Zwykłej miniładowarki w tej szerokości nie znajdziesz. W tych wymiarach to tylko przegubowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

nom niestety kolega ma racje ale taka zwykla jest o niebo lepsza od przeguba duzo zwrotniejsza bo możesz w miejscu zawrocic i latwiej się pracuje lyzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CONDOR    10

Oto jak John Deere zyskuje na wartości :rolleyes: :) Te same kombajny:

 

52 tyś. http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/kombajn-zbozowy/1282619/john-deere-975.html

 

72 tyś. http://allegro.pl/kombajn-zbozowy-john-deere-975-idealny-955-i-1065-i3264816740.html

 

Dodam, że sam interesowałem się kupnem tego egzemplarza (spóźniłem się). P.S W 2011 po żniwach był wystawiony za 48 tyś.


JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

CONDOR na pewno te same???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikPawel    1

To nie są te same dobrze się przyglądnijcie i zobaczycie różnice a poza tym gościu pisze że ma dwie czy trzy sztuki 975.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karllo    0

tak to taka ładowarka tylko że ja szukam właśnie takiej nawet do remontu do 13000max prosze o opinnie i czy da sie kupic cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CONDOR    10

To nie są te same dobrze się przyglądnijcie i zobaczycie różnice a poza tym gościu pisze że ma dwie czy trzy sztuki 975.

 

rolnikPawel Podaj różnice...

 

Ja podam szczegóły. Gaśnice, klin pod koło w tym samym miejscu. Filtr powietrza na silniku. Brak wysuwanych hydraulicznie motowideł. Rura wyładowcza, blacha nad separatorem ''malowana'' w jednym miejscu. Charakterystyczny reflektor z przodu na podeście. Charakterystyczne czerwone naklejki w kształcie rombu. Identyczne opony z tyłu. Lampa ostrzegawcza w tym samym miejscu. itp. itd.

 

Jedyna różnica tutaj http://allegro.pl/kombajn-zbozowy-john-deere-975-idealny-955-i-1065-i3264816740.html to, że kombajn jest wypastowany ;) .


JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CONDOR    10

tak, bo kombajn zmienił właściciela. Kupił za 52, sprzedaje za 72


JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj