Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrejus    158

Absolutnie nie, przesadził koleś z ceną

  • Like 1

Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalc355    104
Napisano (edytowany)

http://tablica.pl/of...html#e2cf47e4e6'

 

jak bede oglaszal swoj napisze ze ze starym lakierem cena 23000 a z nowym 30 000 ;P

 

wydaje mi sie ze opony czy inne tego typu rzeczy wchodza w sklad ciagnika tak jak w samochodzie radio i skoro sa zalozone to darowal by sobie takie teksty ;E

To chyba sąsiada pomalował i sprzedał za 22tys chyba, ale nie radze kupować w nim są synchronizatory od MTZ-a. Może się mylę,ale wątpię.

Edytowano przez Michalc355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

bez dokumentów to w dzisiejszych czasach jedynie gdzie możesz ją oddać to na złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

U nas podobna jest na złomie, cena taka sama ale stan o wiele gorszy. jak patrzę na to ogłoszenie i przypomnę sobie tamtą, to ta jest warta tej ceny...


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Handlarz dał mi kiedyś za podobną 1500zł (zero burt i prawie zero podłogi, koła na kapciach, brak instalacji elektrycznej, hamulcowej i brak papierów) więc myślę że ta jest warta tej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2200

bez dokumentów to w dzisiejszych czasach jedynie gdzie możesz ją oddać to na złom

 

 

 

ja mam swoja autosanke bez dokumentów i od 40 lat nie mialem dużych problemów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

złego licho nie bierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

jeśli masz pola blisko domu to kwit praktycznie jest nie przydatny, ale jeśli musisz jechać gdzieś dalej to potrafii skórę uratować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

bez dokumentów to w dzisiejszych czasach jedynie gdzie możesz ją oddać to na złom

Przyczepa nie jest przeznaczona na złom - twierdząc po stanie to powinna jeszcze posłużyć!

Była robiona ok 20lat temu, wożone jest na niej ponad 5ton żyta (z zamontowanymi opłotkami) i nie ma że boli. Teraz jeszcze są nowe amortyzatory. Już parę osób było ją oglądać. Teraz tylko czekamy na ich decyzję :)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

To zapraszam na jakąś krajową trasę, gdzie czatuje ITD lub Drogówka z prawdziwego zdarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Masz na myśli resory pewnie :D

Taak :D Trochę się pomyliłem :D


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Przyczepa nie jest przeznaczona na złom - twierdząc po stanie to powinna jeszcze posłużyć!

Była robiona ok 20lat temu, wożone jest na niej ponad 5ton żyta (z zamontowanymi opłotkami) i nie ma że boli. Teraz jeszcze są nowe amortyzatory. Już parę osób było ją oglądać. Teraz tylko czekamy na ich decyzję :)

Może i założył amortyzatory z jakiegoś TIRa :blink:

Jeśli parę osób było oglądać przyczepę to niekoniecznie ją kupią tym bardziej że bez papierów.

Sytuacja identyczna jak z moją jałówką, bez papierów tzn. obora bez kontroli wydajności ale po dobrej krowie i kryta dobrym bykiem, sporo ludzi oglądało, telefony się urywały, lecz chcieli by za darmo, za cenę 4500 niestety nie poszła, bo tyle się sprzedawała że się ocieliła. Taniej po prostu mi się nie opłacało sprzedawać.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Myślę, że wiem co założyliśmy do tej przyczepy :)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

http://tablica.pl/of...html#e2cf47e4e6'

 

jak bede oglaszal swoj napisze ze ze starym lakierem cena 23000 a z nowym 30 000 ;P

 

wydaje mi sie ze opony czy inne tego typu rzeczy wchodza w sklad ciagnika tak jak w samochodzie radio i skoro sa zalozone to darowal by sobie takie teksty ;E

65 000 motogodzin.

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj