Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sadek    1123

Jeżeli ten kombajn ma tyle motogodzin co pisze to nie dziwne że tak wygląda.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

dzwonilem odnosnie tego kombajnu i gosc mowi ze faktycznie ma tyle mtg i ze pierwszy wlasciciel

 

ja bym sie nie dziwil i wydaje mi sie ze sprzeda moze nie za taka kase

ale te 60 moze ktos dac znam z przykaldu ze gosc kupil takiego bizona za 55 tys i jak sie cieszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

5km ode mnie stał bizon 88' z dołożoną sieczkarnią(2010)i kabiną (2011) o przebiegu niecałe 800mtg, był wyceniony na 50 tys ale przez prawie rok nikt się na niego nie skusił i tej zimy cenę obniżono na 45 tys to stał tydzień(poszedł za 44 tys)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal191    1

www.otomoto.pl/bizon-1991-A288030.html

 

 

Chyba właściciela rozum opuścił

 

Oglądałem ten kombajn na początku lutego. Rzeczywiscie ma tyle motogodzin. Gość ma jeszcze rekorda niebieskiego. Z tego co mówił to chodził na 30 ha bez usług. Wtedy stał na kapciu w duzym lewym kole. Był umyty ale nie wiem czy przesmarowany po myciu. Nie malowany poza wierzchiem gardzieli gdzie zaczepia się heder na takie bolce.

Co do ceny to po pobierzym obejrzeniu urwałem 2 tys. Brak sieczkarni i kabiny to duzy minus za taką cenę.

Za te pieniądze mogłem kupic mf 29xp z 90r w stanie idealnym ale niestety spóźniłem sie 2 dni.

Edytowano przez michal191

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

ptaszyna bez żadnego zastanawiania i namysłu zetor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Nie wiem czy i ja nie dodawałem kiedyś tego ciągniczka i ktoś komentował tego sprzedającego że zetor kupiony za marne grosze farba i mamy efekty ... mój po przepolerowaniu identycznie się błyszczał a nigdy nie był malowany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotwczapce    30

naprawdę trzeba być fanem zetora żeby się w ogóle zastanawiać za te pieniądze bez przodu i z takim rocznikiem


.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Sprzedający ma więcej takich zetorków, widać że w tym się trudzi na co dzień.

Fajny by był taki zetorek jeżeli w bebechach wyglądałby tak dobrze jak na zewnątrz, a tego nie jesteśmy wstanie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekJD1177    11

Kalinowice, bardzo dużo zetorków sprzedaje od wielu wielu lat. Dużo osób zadowolonych, przyjeżdżają z całej polski.

Stan techniczny, niema się do czego przyczepić.

Edytowano przez ArekJD1177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESIEK88    0

Kalinowice, bardzo dużo zetorków sprzedaje od wielu wielu lat. Dużo osób zadowolonych, przyjeżdżają z całej polski.

Stan techniczny, niema się do czego przyczepić.

 

 

a ja slyszalem (nie widzialem wiec nie recze) że łądnie to jest powierzchownie... a silniki w nich to kicha ale moze to tylko opinie ludzi podobnych do mnie co nie widzieli a slyszeli ;) aczkolwiek pracy i pieniedzy wlozone duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transporter    164

To Claas w Trakcie produkcji Xeriona brał z niego przykład i stosował te same rozwiązania techniczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESIEK88    0

raczej to prawie jak bizon ;) tylko pomylilo mu sie ze kola z przodu wieksze powinny byc. ale mimo wszystko qrna ludzie łeb mają. Facet pewnie sprzedał projek Claas-owi tak jak polska sprzedala projekt Beskida pod Twingo :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj