Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Vladoo1    9

za 50 to moze bym sie skusił ale za taką kase to mozna mieć normalny ciagnik a nie Legendy PRL-u :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Na tych obciążnikach to można romantyczną kolacje zjeść - stół jak ta lala :D


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Tak z nowych oryginalnych części z serwisu ursusa z Danii, który sprowadza części z Polski :D


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transporter    164

Mógł chociaż sobie darować te śmieszne naklejki na kabinie:SPECJAL,typowy Agrotuning,ale i tak Ursusik ładny,tylko nie ma sensu pchać kasę w coś takiego,no chyba że ktoś ma mocny sentyment do Polskich Maszyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Luke16 widywałem taką prasę parę razy. Dziwactwo, ale pewnie robotę zrobi.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

ten john byl produkowany do 94, zapewne pierwsza rejestracja 97


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    141

@Luke16 z tego co kiedyś czytałem to ta prasa ma wbudowany orkan. Czyli jak sianokiszonke to od razu tnie i zwija. Do kukurydzy też dobra bo orkan ładnie potnie resztki po zbiorze.

Edytowano przez rafal4610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ale pamiętam mfa 255 z taką kabiną którąś tam stronę wcześniej był :D

Ciekawe jak ona z tyłu wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://otomoto.pl/fl...a-T3555934.html w sezonie dzień w dzień jeździła ze żwirem lub ziemią wraz z DF Agrotronem ;) w QQ czy zbożu by sobie dobrze odpoczywała :)

Jakie są na to dokumenty? Naczepa ciężarowa, przyczepa rolnicza? To jest oryginał czy jakaś przeróbka po przez przyspawanie dyszla? No i ta cena, choć rok 2009 to i tak wiele za dużo.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztoff    10

to jest przyczepa tandem skorupowa budowlana, może i ładowność 14 ton, ale piasku zboża 10 ton nie zmieścisz...a kilka kilometrów u Pana Begiera zrobiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przyczepiana do ciągnika rolniczego mam rozumieć? Osie są bardzo z tyłu czy dopuszczalny nacisk na oś ciągnika rolniczego nie będzie przekroczony?

 

EDIT: Czyli jest to coś takiego

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&client=firefox-a&hs=MXL&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1366&bih=648&tbm=isch&tbnid=OnLeWvoZ0tLN4M:&imgrefurl=http://www.technikboerse.com/view/gebrauchtmaschine/muldenkipper/942520/fliegl-tmk-200.html&docid=6aWwIv0CPCSZoM&imgurl=http://www.technikboerse.com/pictures/49021022/49021022_11352-2.jpg&w=480&h=360&ei=eWQ2UdV44ovgBMjRgdgF&zoom=1&ved=1t:3588,r:44,s:0,i:220&iact=rc&dur=300&page=3&tbnh=172&tbnw=242&start=40&ndsp=23&tx=79&ty=33

Typowo rolniczy, dostosowany do ciągnika sprzęt

A co myślicie o przeróbce takiej naczepy

https://www.kleyntrucks.pl/truck/detail/212186/atm-ok17127/

po przez dospawanie jej dyszla? Czy ciągnik to wytrzyma?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Do tej drugiej przyczepy, to lepiej zrobic cos na zasadzie wozka dolly. Znajomy moj z zwyklej naczepy 3 osiowej zrobil sobie przyczepe do balotow. 3 os wykreci i wykorzystal ja do skretu z siodlem a nastepnie dorobil sam zaczep. Nawet to fajnie wyglada:)


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj