Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

hodowlany pewnie fabrycznie nowy :D

 

pawelwlosty nie ukrywam że fajny tylko troszkę zaniedbany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hen123    0

Wuja ma talerzowke akpila chyba 10 talerzy. My czasem ja pozyczamy do c360 i jest dobra jak za taka cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grala13    7

dzwoniłem,gosciu mówi ,że ją od nowości ma garażowana,nic nie robione, rok prod.1999,przez tel 100 utargowałem,może by wiecej dało rade ale niema sie czego czepić,myśle że akpil dobra firma,cena chyba ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Jak widzę tą rame to mi słabo na ugorkach to to zaraz popęka, jak by ten betonik dać na koniec to po dziurach podczas transportu by sie wygieło


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

tylko na piaski bo na ciezszej ziemi to nic nie zrobisz.

u was tez cos stare allegro szwankuje, nie wiem czy specjalnie ogloszenia nachodza na siebie zeby zmienic na nowe.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

oj ta tależóweczka to tylko do poskrobania ścierniska-no ewentualnie do rozbicia brył po orce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

http://otomoto.pl/ursus-914-skradziono-nagroda-skradziono-nagroda-A228367.html

chyba ten rolnik nie może się pogodzić z tym że ciągnik mu buchnęli no ale niestety chyba najwyższa pora na to by już o nim zapomnieć ... Niestety w Ursusie czy Zetorze jest tak łatwo numery przebić że chyba dziecko z podstawówki by to zrobiło.... Znając życie to i tak poszedł na Ukrainę czy w tamte rejony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Numery numerami ale istnieje coś takiego jak cechy szczególne , każdy właściciel pozna swój sprzęt. Np zmieniał pompę hydrauliczną, akumulator czy inną rzecz co ma kartę gwarancyjną z numerami i dojdzie że to jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ale nikt mądry nie wystawi takiego ciągnika na allegro czy inną giełdę ... Tym bardziej sąsiad sąsiada też raczej by nie podkablował .... Tym bardziej że sprzęt jest warty ok.60 tysi ... Ja obstawiam że ciągnik pewnie został przemalowany i poszedł gdzieś na Ukraine ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja mam sąsiadów co za 2.5tys by swoją matkę sprzedali a podkablować kogoś to za free z czystej przyjemności są gotowi :) Po mojemu to pójdzie na jakieś zad*pie w kraju, na Ukrainę to za drogi sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28701

też sądzę że siedzi jako pomocnik z turem w jakieś oborze/chlewni, i nawet nie wychyla się poza budynek

widzę że kolega @Luke16 z reguły wstawia tu linki ze swoich okolic, które chwilę wcześniej widziałem na allegro, więc pewnie jest z niedaleka, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

po prostu mam aukcje z łódzkiego zaznaczone wystawione w ciągu 12h bo może coś ciekawego będzie w dobrej kasie :D :D :D

 

Kiedyś pamiętam był na tablicy 4512 za 15 tysi ... numeru telefonu brak ale facet podał mi go po napisaniu ... ciągnik ładny ale o dziwo bez papieru .... był 2 godziny jak do gościa napisałem na następny dzień to odpisał że sprzedany .... Tylko jedna myśl się nasuwa wówczas.... Kradziony!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj