Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cinek8541    76

Jeżeli byś się zmieścił sporo poniżej 10 no to może...bo za 20 to kupisz 7011 gdzie nie trzeba będzie robić nic no chyba,że jakieś drobnostki.Tu to opony do wymiany-to już spory koszt,wgl to góra maski nie od tego modelu,sporo elementów kabiny.Jak bebechy?...Bo co gość pisze to jedno a rzeczywistość.Silnik może mógłby być ok bo twarde w tych ciągnikach,ale patrząc po wyglądzie to szczerzę wątpię by ktoś o niego dbał i pod tym względem-jedynie na części ale nie za tą cenę.

  • Like 1

Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefek1991    12
http://tablica.pl/oferta/case-1690-ID2lH0r.html#096873e185;r:18;s: haha ale to tylko przykład ogólnie ceny używanych maszyn a szczególnie ciągników rolniczych są tak makabrycznie drogie że szok! sprzęt z roku na rok jest coraz starszy wieć moim zdaniem i cena powinna spadać a to na odwrót zamiast w dół to idą w górę kilka lat temu to dosłowie sprzęt używany był owiele tańszy a co teraz sie dzieje to brak słów;/ jeszcze trochę poczekać to ursusy c 330 lub 360 bedą chodziły po 50tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFrolnik26    214

Damianursus30 części to takiego zetora chyba nie drogie i typowe, ostatnio kolega sprzedał takiego w idealnym stanie za 17tys ale to była igła. Chodzi Ci drzwi do kabiny tak zwanego "blaszaka" przesuwane? Bo może gdzieś jeszcze mam musiałbym poszukać, chciałem całą sprzedać za 130zł ale nie było kupca i dach poszedł na złom ale coś tam jeszcze z niej zostało.

edit właśnie zobaczyłem że o inną kabinę Ci chodziło ;)

Edytowano przez MFrolnik26
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

http://tablica.pl/of...ek-ID205iH.html

Ktos sie bardzo mocno w glowe uderzyl. :lol: Ja bym sie wstydzil z takim czyms wogole oglaszac :D

 

 

Widocznie złom w ich okolicy musi być bardzo drogi, inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć tej wygórowanej ceny, chyba że szprychy w kołach są ze złota :D :D

Edytowano przez lemysz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

Damianursus30 części to takiego zetora chyba nie drogie i typowe

Pewnie,że typowe i większego czyt. zadnego problemu z nimi by nie było,tylko zobacz sobie że tam jest praktycznie wszystko (mówię tu tylko o stronie wizualnej)jest do zrobienia.Najdroższe opony,zero obciążników, zaczepów,elektryka,cała kabina,malowanie całości...po za tym przyjmijmy,że środki ok to i tak trzeba by powymieniać oleje w całym ciągniku i filtry(to akurat nie taki koszt). Jakby kolo chciał za niego z 8 to może..

  • Like 1

Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749

do kolegi Sebastian84-sądzę że ten zetor ma pęknięty od mrozu cały blok, nie sądzę że komuś 17lat temu szkoda było wyłożyć parę groszy na remont silnika, taki zetor 17 lat temu to było coś, i nie kosztowało 10tys.zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

Tak samo jest z przyczepami Wielton czy z nawozami... ;[ Wszystko by pozyskać i utrzymać rynek a na nas sobie to później odbiją.


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

@CZESIEK88 a mnie ciekawi jak on policzyl te mth, przeciez zachodnie ciagniki licza czas pracy w godzinach, tylko nasi i czescy producenci uzywali innej jednostki

pisal ktos o tego zetora, bo cos mi sie nie podoba, zadnego numeru tylko mail


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

http://otomoto.pl/re...12-A274135.html

 

kusząca propozycja tylko ciekawe ile prawdy w tych mth ;)

W 23 letnim traktorze 2700 mth?????? to wychodzi trochę ponad 100 mth rocznie dziwnie mało .

Co do ceny to zauważ że jest netto ,czyli wychodzi 30tys brutto , można kupić z przednim napędem za tyle


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279
maly00    26

W 23 letnim traktorze 2700 mth?????? to wychodzi trochę ponad 100 mth rocznie dziwnie mało .

Co do ceny to zauważ że jest netto ,czyli wychodzi 30tys brutto , można kupić z przednim napędem za tyle

 

 

oj za 30 tys to nie kupisz ciagnika w dobrym stanie z przodkiem nie ma mowy chyba ze jakas okazja ale na to trzeba uwazasz

 

mowie o renowce bo akurat szukalem wiec wiem to co oglaszaja na allegro i robia ladne zdjecia to juz inna bajka....

 

a co do tego ciagniczka z ogloszenia to za 22 tys mozna by brac wtedy by sie oplacalo przy takim przebiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj