Polecane posty

dexterek    83

a to akurat nie bylo trudne:) widoczmosc w ursusie do przodu na obciazniki porownywalna jest z widocznoscia w t-54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

Jak cena jest bez Vatu to i tak drogi jak na 94r za tego jd i jeszcze ta skrzynia gówniana

Edytowano przez lemysz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

czy 94 czy 2000 nie ma znaczenia. cala seria 7X00 i 7X10 jest bardzo podobna. wszystkie na rzedowych pompach, na tych samych skrzyniach. a ciagnik mozna praktycznie uznac za nowy. poza tym jest napisane "vat od faktury". niech teraz zamkna oczy szpiedzy skarbowki!!! faktura nie moze byc nizsza niz 40tys.

 

a czemu gowniana skrzynia?

Edytowano przez dexterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

Bo jak coś się sypnie to sam wiesz jaki to koszt :) Robiłeś to wiesz

Poza tym u nas w tym ciemnogrodzie poza serwisem Jd nikt tego nie dotknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

a ja Ci powiem inaczej: ta skrzynia jest prosta jak w polskiej 16tce. sklada sie wlasciwie z 2ch skrzyn. pierwsza z tarczkowej a druga z zebatej. filozofii nie ma zadnej

zadnych regulacji cisnien, zadnych kalibracji... ja poza tym moge przyjechac i zrobic, nie ma problemu. w ogole moge nawet gwarancje na silnik i skrzynie wystawic.

a koszt? same tarczki, czyli elementy ktore sie maja prawo zuzyc to jakies 2500zl i powinny 10tys godzin bez akcji wytrzymac

Edytowano przez dexterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

jak ktos da 115 bruto to niech idzie. ale faktura na 50tys bedzie wiec vatu ktos sobie odpisze 15tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

szczerze mowiac liczylem na jakies 15-20 ale trudno. z reszta zarobku na vacie nie licze bo i tak musze odprowadzic do skarbowki. jakies 5tys zostanie. ale teraz szykuje na wiosne prawdziwa perelke:) fendta favorita 818ke. ta sama historia co z 7800. silnik noweczka na manoskich czesciach. komplety naprawcze KS`a, wiec polka jakosciowa wysoka. ale nizej 150 nie moge puscic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

Nie masz tam może coś mniejszego? Tak do 130koni. Poluję na jakiegoś fendta 312 albo coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

moge Ci zakombinowac fajnego 6410. kolega ma, musze zadzwonic czy nie puscil go czasem. ale moge tez Ci zrobic 6810. tzn znalezc i zrobic bo nie chce historii potem na forum ze dexterek pała handluje gratami. bysmy zrobili to w dobrej kasie dla obu stron. Ty bys byl zadowolony z igly ciagnika a ja z powodu Twojego zadowolenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

Chce 6 taka 6810 jakby wyszła cenowo mniej więcej? Śmigałem swego czasu na 6620 ale na tych nowszych. Mi sie rozchodzi o tego co ma chyba 6 biegów i do tego po 4 półbiegi. O taki mi by się rozchodziło.

 

Wiem że dobry i sprawdzony sprzet kosztuje. Sam pojechałem do niemiec i JD 2850 wybrałem z serwisu i to za niemałą kasę tyle że był z turem.

Małego bym się pozbył bo jak ciężko ma to wychleje swoje a większym to lżej i spalanie będzie podobne.

Edytowano przez lemysz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

w 6810 jest 5zakresow i 4 cwiartki. w mniejszych jest 6 zakresow i 4 cwiartki. to bardzo dobre, solidne skrzynie, jak sie wlasciwie uzytkuje to tylko co 10tys godzin tarczki nowe i dalej ogien. silnik 6,8 litra rowniez swietna konstrukcja. masz go w 6620 tylko ze common rail doszedl. ma tez po 4 zawory na cylinder. ktory masz rok tego 6620? chcesz zeby Ci fajny znalezc? czy znalezc sredni i zrobic np silnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

6620 2002r i miałem 7730 2010r ale się skrzynia sypała i reklamowałem to czekam co mi na to odpowiedzą

 

6620 też poszedł bo już miał nastukane 12tyś mth a z turem to niemało

Edytowano przez lemysz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

2002 to masz jeszcze bez common raila i po 2 zawory na garnek. lepiej tak bo prosty i tani w naprawie. a jaka skrzynia w 7730? one cholernie drogie te 7X20 i 7X30. w stanach skladane. tzw. waterloo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

Skrzynia bezstopniowa z takim joystickiem

 

Ten 6620 to pięknie chodził silniczek poezja dzwięków. Zawsze otwierałem tą boczna uchylaną szybkę to aż włosy dęba stają- ach

Edytowano przez lemysz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

bezstopniowa czyli autopowr... nie chce Cie martwic ale bedziesz mial wieczne problemy z ta skrzynia... i dexterek Ci tego nie zrobi... sprzedaj go jak najszybciej, najlepiej na ukraine. dam Ci kontakt jak bedziesz chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

Serwis ćwicze póki co. Ciągle jest na gwarancji po naprawie :) i tak od naprawy do naprawy. Z początku było ok ale jak przekroczył 1500mth to się zaczeło

 

Na usługach też coraz słabiej każdy sprzęty pokupował i mało roboty

Edytowano przez lemysz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

dziwna kabina

http://tablica.pl/oferta/zetor-7211-ID2iKl5.html#b2317f577a;r:7;s:

byłem kilka miesięcy i oglądałem cena wówczas była 35 tys zł do negocjacji... Spawany wał napędowy ... ja klimy tam nie widziałem, ehr tym bardziej ...

http://allegro.pl/sprzedam-ciagnik-rolniczy-zetor-8245-i3036305172.html

z tym modelem bez przedniego napędu się nie spotkalem :P

http://otomoto.pl/renault-z-turem-103-12-A274410.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

nie czesto sie widzi 103 bez napedu, ale byly,

nawet 113 szly z napedem tylko na tyl,

nasi konstruktorzy tworzyli 80-120 konne ciagniki 4x2 na potege, na zachodzie byli nieco madrzejsi


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj