Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotruniu25    3145

Blisko tłumika...przynajmniej gaz nie zamarznie w zimie no i ...można w razie coś to herbatkę zagotować.

 

Może jeszcze kuchnie gazową wozi w kabinie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

http://otomoto.pl/re...14-A258820.html

 

ponawiam prosbe moze ktos widzial renoweczke moze cos powiedziec lub cos kupil od tego handlarza i moze cos o nim powiedziec polecic/odradzic??

bede wdzieczny

 

kto szpachle kladzie na odladnice?? do czego ludzie sa zdolni masakra....

Edytowano przez maly00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

maly00

 

jeszcze byl zaskoczony jak mu powiedzialem ze odkladnice sa se szpachli hehe mowil ze taki przywiozł juz z Niemiec. Z cena zszedl na 5 tys ale mu podziekowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

;]

Edytowano przez Eduardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniek1    78

jak myslicie wart tej kasy http://otomoto.pl\ze...711-A13018.html

Mieszkam niedaleko tego komisu, ten zetor stoi tam jakieś dobre trzy lata :o

Więc jak go nikt nie kupił przez ten okres to nie jest na pewno wart swojej ceny :)

Mają jeszcze zetora (jakąś szóstkę" na początku wystawili ją w opłakanym stanie, postała rok nikt jej nie kupił więc postanowili ją umalować :lol: :lol:lecz nic to im nie dało, przejeżdżałem tam ostatnio to jeszcze tam stał B)

Jak to mój Tata powiedział tam są sami złodzieje i chachmenty, pompę hydr do kombajnu chcieli mi sprzedać za 3000 zł jakąś starą :lol: A nowa kosztuje 2000 :huh:


Massey Ferguson 255
Ursus C-360 2x
Case 4230
Kanał youtube[--->http://www.youtube.com/user/gallendor11?feature=mhee<---]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

kto szpachle kladzie na odladnice?? do czego ludzie sa zdolni masakra....

 

 

Znajomy jak raz oglądał ciągnik to się okazało,że...obciążniki z przodu to miał ze styropianu wycięte i spray-em pomalowane także mnie to ludzka kreatywność wcale nie dziwi.


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

nie no rozwaliles mnie tym tekstem 'obciazniki ze styropianku" ja pier.... jak mozna cos takiego stworzyc? trzema miec jakies wizje czy co....rozumiem ze samochod moze byc zaszpachlowany ze moze miec wypisane cos czego nie ma ale odkladnice ze szpachli i obciazniki ze styropianu to juz przechodzi ludzkie pojecie....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Wujek kiedyś kupił Warszawę , przyjechał do domu, opili i jak rano wstali to zobaczyli jak mu gęsi drzwi zjadły, bo były z gipsu.

Do tej pory się z tego śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian84    5

dzięki ci wielkie zaoszczędziłeś mi 145km w jedną stronę . kurde jak to polak polaka chce wydoić, jak nie morze sprzedać to nie napisze że do remontu i zejdą z ceny kilka tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

nigdy bym na to nie wpadł

 

 

 

 

nigdy bym na to nie wpadł (obciążniki ze styropianu) haha ale dobry pic połowa sukcesu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Wagę muszą mieć ogromną takie obciążniki. :D Ocieplony z przodu jest a to duży plus w zimie.

Edytowano przez Piotruniu25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Mieszkam niedaleko tego komisu, ten zetor stoi tam jakieś dobre trzy lata :o

Więc jak go nikt nie kupił przez ten okres to nie jest na pewno wart swojej ceny :)

Mają jeszcze zetora (jakąś szóstkę" na początku wystawili ją w opłakanym stanie, postała rok nikt jej nie kupił więc postanowili ją umalować :lol: :lol:lecz nic to im nie dało, przejeżdżałemtam ostatnio to jeszcze tam stał B)

Jak to mój Tata powiedział tam są sami złodzieje i chachmenty, pompę hydr do kombajnu chcieli mi sprzedać za 3000 zł jakąś starą :lol: A nowa kosztuje 2000 :huh:

 

bo w zniwa tak u nich jest


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

To prawda polak potrafi w latach 80 ojciec pojechał pod W-awe(jakiś 300km w jedna strone) obejrzeć ciągnik (ogłoszenie z gazety) na telefon klient mówił że traktor z fabryki jak nówka . Jak przyjechali na miejsce okazało sie że był jak nówka tylko zapomnieli go poskręcać tylny most pod stodołą, przodek gdzieś w krzakach jak by sie przeszło całe obejście może i by sie znalazł.Od tamtego dnia mam małą rezerwe to tego "idealny". Jak to sie mówi farba i kit będzie GIT ;)

 

Fajny egzemplarz :)

http://moto.allegro....2949593979.html

Edytowano przez wlkpmder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Ten pierwszy odkładnice do wymiany i spawany na ostatniej skibie a ten drugi pewnie ma luzy na swożniach bo podkładki podłorzone to tylko ze zdjęć reszte trzeba zobaczyć w rzeczywistości moim zdaniem za tą kase nie ma rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybaczcie ten wyrafinowany i za razem podstępny sposób kontaktu, ale innej możliwości nie ma... przejde do rzeczy :

Kolego @zbigi123 widzę, że zaglądasz do tego tematu więc pewnie to przeczytasz, proszę skontaktuj się ze mną, mam kilka pytań dotyczących Lemkena którego zakupileś, masz pełną skrzynkę i nie mogę Ci wysłać wiadomości, 10039123 moje gg, 693491655 mój numer (plus) napisz sms bądź na gg a dalej już sobie poradzimy :)

a nawiązując do tematu to prawie jak Black Beauty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Wydaje mi się że jak będzie sucho to te łapy na tych małych sprężynkach będą odskakiwać. No i do tego nie masz podcięcia ścierniska na całej szerokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ciągnik do komunalki- kabina 5 słupkowa z jedną dużą szybą po prawej stronie ułatwiająca pracę np z kosiarką wysięgnikową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj