Polecane posty

pawel885    2279

No to przyjrzyjcie się samochodom, przykładowo golf z Niemiec 2000r kosztuje 10000zł a anglik już sprowadzony do kraju 5000zł albo i mniej więc czemu ciągniki nie mogą być tańsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pawel a w ciągniku trzeba robić przekładkę kierownicy? Ten DF z giełdy AF kosztuje tyl zł to na bank firma/oszust. Ewentualnie tyle euro to już by bardziej pasowało.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To też, ale także dlatego że kupił ten samochód w salonie sporo taniej niż niemiec taki sam w swoim salonie. Widziałem reklamy salonów samochodowych np. volvo V czy S 60 jakieś takie już dokładnie nie pamiętam 12000 funtów. Polak pracujący w GB dość przyzwoicie zarabiający ma 2000 funtów na rękę. Teoretycznie bo bez odejmowania podatków, wydatków na życie i dom w przeciągu 6 miesięcy może kupić nowy rodzinny samochód klasy średniej. Natomiast przeciętny anglik ma tak nie teoretycznie a faktycznie. Tak jak napisałem, samochód już od pojawienia się na ryneku jest tańsze, a gdyby chcieć go sprzedać z większym zyskiem niż niemieć lub takim samym trzeba by oferować coś użytecznego od razu a nie po przeróbce. Dlatego ceny aut używanych z GB wyglądają jak wyglądają.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Te ciągniki to wszystko ok, pracuje tam gość, Polak i pośredniczy w kupnie, ale trzeba samemu na własną rękę polecieć do stanów pod podany przez niego adres, zobaczyć maszyny wtedy on pomaga z formalnosciami. I jak się maszynę kupi i sprowadzi do pl cena wyjdzie tak jak tutaj u nas na allegro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Farmer wytłumacz mi przy załatwianiu której formalności cena wzrośnie o 400% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Te ogłoszenie deutz co wstawiłem jest z GB, moi znajomi którzy wracali z banicji zarobkowej z USA posprowadzali sobie tamtejsze samochody, i koszty zamykają się max w 10tys zł. 2-3tys. ubezpieczenie przewozu i ok 5-7tys prom, dla kombajnu zbożowego prom kosztuje ok 20tys. zł+ ubezpieczenie przy wysiadce we francji czy hiszpani.

Także cena przywozu nie jest kosmiczna, ale tu szwindlem pachnie, jedyne uczciwe wytłumaczenie jakie przychodzi mi do głowy to że jest to cena wywoławcza na aukcji.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Kolega pracuje w wydziale "przestępczość gospodarcza" i miał już kilka takich przypadków że pod wskazanym adresem było co innego niż w adresie lub na lotnisku nikt się nie pojawiał i ludzie dopiero w tym momencie otwierali oczy że zostali oszukani. Rozmawiając nieraz z nim ludzie mają genialne pomysły ale cześć też jest naiwna.

 

Nie znaczy że w tym przypadku jest tak samo. (Odbiegliśmy troszkę od tematu głównego).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

850 to troche za slaba.ja mam skila 1250 i moge go polecic,oczywiscie z regulacja obrotow kosztowal 300zl.pare lat temu.


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Stary Einhell też miał 850W więc o moc to się nie martwię. Ewentualnie jeszcze Roschell 1150W za 240zł.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Rama była wzmacniana we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Czy wart zainteresowania... trzeba by zweryfikować jakiej to jest produkcji pług, czy są do niego elementy robocze, czy rama jest prosta i nie ma luzów. To taka podstawa.

 

Do tego widzę że brak w nim koła podporowego- jeżeli Ci to nie przeszkadza to nie zwracaj uwagi na tą niedogodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek82    3

tablica.pl/oferta/ciagnik-zetor-7011-plus-maszyny-rolnicze-ID1LZy3.html#6abcf313;r:6;s:152 warto takiego zetora kupic jak z czesciami i awaryjnosca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Toż to silnik z niezajeżdżalnego busa z jabłkami :) ale w traktorze nie da rady przy ciężkiej robocie, do oprysków ideal traktór :D


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj