Polecane posty

gucik131    28

no faktycznie 25 letni ciągnik i malowany, kurcze musi być z nim coś nie tak :D. Jedź zobacz jak chodzi, jak się nim jeździ. Ma nowe opony i ładną blacharkę to w to już nie będzie trzeba inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

a mój stał na dworze i ze 3 razy był malowany, w 25 letnim ciągniku się na to nie powinno patrzeć. to nie samochód. a i samochód z tego roku jak by był malowany to też by już nie było tragedii. stan techniczny się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

@Luke a sprzedałeś te swoje.

Mam nadzieje że 30 nie pomalowałeś.

Ja też nie lubię jak ciągnik jest malowany, no ale ja ma ponad 20 lat to nie malowany to jest rarytas.

I tak dużo ludzi sądzi. Handlarze kupią wszystko nie malowane, a przy malowanych to już nie bardzo.

Jeszcze ja tylko maski są malowane no to jeszcze ujdzie, gorzej jak cały malowany.

W tamtym roku przyprowadził do mnie jeden handlarz 330 z 81 roku nic nie ruszoną. Aż sam się dziwiłem jak ona wyglądała. A na liczniku miała z 6 tyś.

Po tygodniu przyjechał po nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

tomek73 na razie sprzedane 2 kosiarki rotacyjne... Ciągnik będzie teraz ciężko sprzedać.... prędzej na wiosne ale się zobaczy na tablicy miał prawie 2 tys wyświetleń ... Telefonów też było sporo ale nikt nie przyjechał głównie handlarze dzwonią którzy oferują śmieszne pieniądze... C-330 nie była malowana i raczej nie będzie :P Chociaż pasowało by bo no ma swoje lata mianowicie 41.... A co do malowanych no to jeżeli ciągnik może wyglądać po 24 latach jak mój to takowego będę w przyszłości szukał to np. też o tym świadczy czy ciągnik był garażowany ... a jak był garażowany to będzie miał zdrowe blachy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszak    1

http://allegro.pl/no...2716489205.html

 

Jak sądzicie ta cena jest realna ??

 

 

Słuchajcie, wstawiajcie takie podejrzane oferty tu http://www.agrofoto.pl/forum/topic/55970-ciagniki-i-maszyny-z-ogloszen-o-podejrzanie-niskiej-cenie/page__view__getlastpost , specjalnie założony na to temat, tam można podyskutować o takich ofertach, a tu tylko robi się bałagan.

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Chce sprzedać lub zamienić Chryslera na motocykl, ciągnik lub vana, wyraźnie jest napisane po mojemu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie o to że jak będziesz chciał sprzedać swoją 30-kę albo 60-kę i wejdziesz w allegro sprawdzić po ile średnio kosztują to ujrzysz jego ogłoszenie i zgodzisz się zamienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Dokładnie. Temu w tytule ciągnik. Bo kto szukając Chryslera akurat będzie miał ciągnik na zamianę.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

czyli takie wychodzily z fabryki

drogi taki swojego czasu stal, moze nadal jest, w Draganach

kabina eksportowa na Anglie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

gdyby to było bliżej... :/ u nas już mamy debet ... nawet dałbym po 50 dych za sztukę ... z resztą na okolicy prawie u każdego nie ma belek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj