Polecane posty

rucin    2

witam znalazłem ciekawą ofertę na allegro tylko jest troche podejrzana jest to belarus bardzo świeży bo 2010r. i ta cena hmmmm prawie 29tyś(tylko) czytałem na af o właśnie takich oszustach że chcą aby wpłacić im kase na konto a później nagle znikają tu macie link.

 

http://otomoto.pl/belarus-10-21-A225316.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

te oferty na allegro ciągników prawie darmo powtarzają sie non stop i co ciekawe nikt ich za te sumy nie kupuje nawet :P jak napisałem kiedyś że jestem zainteresowany ciągnikiem i gdzie go mogę obejrzeć nie dostałem żadnej odp.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

mi odpisali coś takiego

Łączna cena za dostawy maszyn w tym jest 7500 EURO, dostarczamy maszyny za pomocą naszych ciężarówek i przyczep,

dlatego oferujemy najniższą ofertę transportową.Maszyna CTC sprawozdanie, dokumentację CE, będzie pochodzić z wszystkich

dokumentami niezbędnymi do rejestracji tam. Oferujemy 15 inspekcji dni okres na urządzeniu tak w przypadku, gdy nie są

z niego zadowolony z jakiegoś powodu, można zwrócić go przeciwko pełnej refundacji, i nie będzie odpowiedzialna za jakiekolwiek

koszty transportu w tym przypadku.

Daj nam znać, jeśli chcesz, abyśmy mogli zacząć przygotowania.

Dziękuję, hmmm gdyby mi go przywieźli z płatnością przy odbiorze to chyba czemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

to im odpisz niech ci podadzą adres gdzie maszyna sie znajduje i ty pojedziesz na miejsce ją zakupić. to już ci nie odpiszą


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obszarnik    3

Jeśli zacytowałeś dokładnie to cały tekst wygląda na tłumaczony za pomocą translatora, wałek ewidentny. Samochody po zaniżonych cenach też ogłaszają, nie ma nawet nr telefonu tylko sam mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

napisałem im o tego belarusa że jeżeli przywiozą mi go za te pieniądze oczywiście płatne przy odbiorze to mogą wyjeżdżać to mi odpisali że musze wysłać pieniądze na konto oni po zaksięgowaniu wpłaty przygotują papiery i wyślą transport co jest raczej pewne że to nigdy się nie zdaży

 

http://rob-rol.otomoto.pl/fendt-f-395-gt-jedyny-taki-okazja-A114371.html czy on ma silnik jak tak to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbozowy    29

ma silnik z przodu pod kabina. nie daleko mnie stoi.


Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mac    78

@kris ja wiem, że bezstopniówka JD nazywa się AP, w NH jest AC itp, ale mi chodziło o to, że właśnie zamiast napisac JD 6620 AP to napisał Vario jak by to był Fendt.

Może was to nie śmieszy , ale mnie troche tak jak zobaczyłem ten nagłówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-zetora-7211-z-turem-quicke-i-wlasciciel-oryginal-ID1G6i3.html

 

-idzie na handel jednak szukamy czegoś ciut większego...

C-330 też sprzedajemy ale musze ją troszkę odmalować, bo jeszcze jest na oryginalnym lakierze który jest na niej od 1971 roku :P Pół maszyn też idzie na handel :)

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jeszcze go nie sprzedałeś, a miał pójść w tydzień.

Pod żadnym pozorem nie maluj C-330 chyba że jest tragedia. Ludzie patrzą tylko na oryginał. Malowanych nie chcą, Nawet handlarze nie bardo chcą malowane, a w oryginale zawsze kupią. Był koło mnie dość ładna w oryginale. Handlarze interesowali się nią a gość pomalował i po sprzedaży. Buja się nią z rok.

Porządnie umyj i puść w giełdę.

Jeszcze zielona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Zielona zielona :) ale c-330 już :) Tomek telefonów było duuużo rano dzisiaj wystawiłem i 2 miałem... a wtedy nie sprzedaliśmy bo zostalibysmy bez ciagnika na sianokosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj