• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez TheagroPiotrekLubelskie
      Witajcie ! Wymieniłem przerywacz kierunkowskazu , i gdy włączę obojętnie jakie światła to kierunki przestają mrygać , tylko tam czasem się zdarzy wyjątek ze się załączą , ale gdy wyłaczę światła kierunki działają poprawnie w czym problem ? proszę o pomoc 
    • Przez GRPakosz
      Witam. Mam na oku kupno powystawowego Ursusa 11024 z przebiegiem 500mtg 2013r. Licze na jakieś  opinię 

• Przez Daniel299k
      Witam, mam problem ze zwolnicą w ursusie c-325. W lipcu podczas pracy  w polu zatrzymałem się i  wyłączyłem traktor. kiedy odpaliłem go na nowo i wrzuciłem bieg, ciągnik w ogóle nie ruszył (wrzucasz obojętnie jaki bieg, puszczasz sprzęgło dajesz gazu a ten stoi w miejscu) jedyne co od czasu do czasu kiedy chcesz ruszyć słychać okropny dźwięk uderzania czego o coś w zwolnicy. Mimo to spróbowałem ruszyć na blokadzie i o dziwo ciągnik na blokadzie jedzie. Nie było innej możliwość traktor został z holowany z pola. podczas tego holu z każdym obrotem koła było słychać uderzenia czegoś o coś. Wie ktoś może co to może być? jaki element w zwolnicy mógł się uszkodzić. Za tydzień razem z tatą będziemy próbować rozebrać zwolnice ale jeżeli ktoś by wiedział czego można się spodziewać było by super. Pozdrawiam i proszę o pomoc
    • Przez adamrowek2000
      Jak zmienic w ursusie 1204 grzanie  z ciepłego na Zimne?
    • Przez FantasticMrF
      Witam

Mam problem z zablokowaną skrzynią w Zetorze 8045
      Lewarki zmiany biegów normalnie działają. Biegi wszystkie normalnie wchodzą, jednak nawet na luzie po puszczeniu sprzęgła silnik dostaję sporę obciążenie tak jakby zablokowały się biegi.
      Po zdjęciu pokrywy wszystko jest w porządku.
      Co może być przyczyną?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.