Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
darek16

Agrowłóknina-Truskawki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
darek16    3

Kiedy najlepiej przykrywać truskawki? czy trzeba truskawki jakoś podlewać, kiedy zdejmować ta agrowłóknine?

Piszcie wszystko co wiecie na ten temat!

damjan15    0

U mnie to są posadzone w agrowłókninie(dwa małe zagonki dla siebie na próbę) po prostu skopałem nakryłem babcia zrobiła dziurkę i wsadziła truskawkę a jak to będzie w praktyce to się okaże w sezonie :D

kozer    0

Agrowłóknina napewno zapewni ci więcej kwiatostanów lepiej wykształconych itp... co za tym idzie większą ilość owoców, trzeba uważać tylko aby nie "przysmażyć" truskawek co zdarzyło się mojemu znajomemu:P

Wiadomość z agroFakt.pl

lampo 60    1

Ale agrowłóknina osłabia zapylanie kwiatu i owoce niekształtne i mniej smaczne ;)

o ja cie...

No to trzeba odkrywac jak juz zaczynaja kwitnąc :P pszczoły przez włoknine nie zapylą ;P

darek16    3

żeby przykryć truskawki to pierwszo śnieg musi się rozpuścić, a u mnie jeszcze sporo go jest

Ale agrowłóknina osłabia zapylanie kwiatu

ale to chyba zależy od odmiany truskawek? nie których lepiej nie odkrywać słyszałem

Indiana    7

Jaka jest różnica między Agrowłókniną, a Agrotkaniną? W obu przypadkach mam na myśli materiały do ściółkowania. Jaka jest przydatność obu, wytrzymałość, zastosowanie?

Pod tuje mam położoną agrotkaninę. Wydaje się solidniejsza niż włóknina, chwasty nie powinny przerstac.

Edytowano przez Indiana

juchaf    0

czesc!!! troche sie martwie. przykryłam truskawki sadzone na jesien teraz 2 marca agrowłóknina. a tu masz. zima sypneła i trzyma . teraz tez sypie i tak mówia do 15 kwietnia. mama pytanie czy cos sie im stanie? one były ładnie ukorzenione i sie przyjeły, bo jesien była ładna. ale teraz ten śnieg , ziemia nie zamarznieta czy one sie niezepsuja?? jakie macie doswiadczenia? co zrobic jak stopnieje snieg? jest tego ok 25ar. dzieki z góry za odpowiedz. i Zycze wesołych Swiąt :lol: cos sie tej pogodzie pomyliło chyba musimy isc po choinke :D:(

maniek183    8

Nic im nie będzie jak będzie dało się wejść w pole to zobacz co tam się z nimi dzieje. Lepiej im pod włókninom niż ciągłe duże zmiany temperatury i wiatr

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować