ice2006

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ice2006    4

witam gdzie najtaniej można kupić Belarusa co myślicie o firmie z Ełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam519    6

Z tego co wiem jest tam dosyć tanio kolega brał tam i mówił że była sporo niższa cena niż tu na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walec    0

kumpel z klasy brał z Częstochowy i jakoś się dogadał ze vatu nie płacił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolt    0

Polecam firme GRAND Export-Import z Czarnej Białystockiej maja tam duzy wybór i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
Napisano (edytowany)

Tia. Ostatnio dwa razy ich pytałem o jedną cześć - raz przesłali mi stronę z nieaktualnego katalogu od innego modelu ciągnika z zapytaniem żebym im wskazał tę część (a jak mogę wskazać jak to inny model).

Odesłałem im właściwy nr katalogowy z katalogu który dostem z ciągnikiem - zero odpowiedzi.

 

Drugi raz kupiłem u nich "coś" a przyszło "coś" o podobnej/tej samej jakości ale innego producenta niż było w aukcji - nie chciałem się już drzeć i dałem na luz.

 

Poza tym ich fakturę zakwestionowała mi księgowa bo nie wynikało z niej bezpośrednio że jest opłacona (wpisali chyba gotówka jako płatność a była przedpłata przelewem). Wystarczyło machnąć pieczątkę "zapłacono".

 

Może się i czepiam ale w szczegółach diabeł siedzi a mam dość firm które nas rolników olewają.

 

Za fakturą musiałem dzwonić i kasa się marnuje na telefony.

A żebym wiedział że towar który mi przyślą będzie taki jak mi przysłali a nie taki jak jest na zdjęciu w aukcji to kupiłbym go na miejscu u siebie w GRENE i to parę PLN taniej.

Edytowano przez Nikita_Bennet

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firmagrand    0
Napisano (edytowany)

Część o którą Pan pytał nie mamy na stanie.

 

A problem w zamówieniu był taki że firma filtra oleju silnika była inna niż na zdjęciu. Jezeli dziennie mamy dużą liczbę i czasami zdarza się pomyłka. Jednak na przyszłość się poprawimy.

Do tej pory nie było problemu z ksiegowymi jezeli wpisywalismy w setkach faktur "zapłacono gotówką" co wynika ze faktura jest opłacona.

Edytowano przez firmagrand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

A dziękuję za informację że części nie ma. Mogła pójść na maila kilka tygdoni temu.

 

Co do faktur - wie pan że co US to inne podejscie? U nas się czepiają a ja ciągle jadę na przyspieszonym 25 dniowym zwrocie odkąd jestem VATowcem stąd z każdej opłaconej faktury musi wynikać że została opłacona.

Z waszej nie wynikało w 100% czy została opłacona czy nie. Temat załatwiony z waszą księgową w grudniu zeszłego roku.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locutus9    0

Witam, chciałbym odświeżyć temat.

 

Jaką firmę byście polecili?? Jestem z dolnegośląska i mam zamiar kupić "ruska", podobno w okolicach Częstochowy jest jakaś firma co ma dobre ceny, ale nigdzie nie mogę znaleźć ich namiarów.

 

Gdyby ktoś chciał pozostać w ukryciu mój nr gg: 7774900.

 

Pozdro wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr820    43

Ja kupowałem w tej firmie koło Częstochowy. Była rok temu na allegro. To naklejka, która jest na moim belarusie: Sprzedarz ciągników rolniczych; Wysoka Lelowska UL. Częstochowska 24, 42-310 Żarki

nr. tel. który mam na ciągniku 502-097-820. Ja kilka dni temu dzwoniłem do niego na ten nr. 505-448-888- tylko gościu nie zawsze odbiewa więc prosił dzwonić do oporu, aż odbierze


KPK Kumurun Team


Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf21    0
Napisano (edytowany)

siema ja kupowałem i polecam wam tak jak piort820 kupowac ruska z WYSOKIEJ LELOWSKIEJ UL.czestochowska 24 kolo ŻAREK ja wczoraj kupiłem tam 820 na moscie krzyzakowym za cene 78000zł a jak dzwoniłem do innych to cena była grubo powyzej 85000 a najwiecej powiedzieli mi w kielcach. WYSOKA LELOWSKA POLECAM!!!!

Edytowano przez raf21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DILER125    0

Tak samo polecam jak koledzy wyżej WYSOKIEJ LELOWSKIEJ UL.czestochowska 24 kolo ŻAREK ja kupiłem 2 maja 2011 i tak samo dzwoniłem do innych dilerów i nie znajdziecie nigdzie taniej. tylko tyle że gościu jest bardzo nie słowny mi ten ciągnik przywoził od lutego i dopiero w maju przyjechał ale nie ma co się oglądać tam jest najtaniej POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów orientuje się ktoś gdzie w okolicach Lublina Garwolina można kupić ruska w miarę przystępnych pieniądzach a jeśli nie to czy ta firma spod Częstochowy dowozi na całym terenie kraju pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DILER125    0

Witam Wysoka lelowska dowozi na cała Polskę do 100km za friko dalej trzeba zapłacić Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biebrzak    5

Hurt Detal Banach Szypulski

 

ul. Mickiewicza 56

 

21-200 Parczew ,województwo lubelskie

 

Czy ktoś zna tą firme? Kupował ktoś tam? Tutaj jest ich strona :Parczew Jutro tam będe dzwonił i się dowiem jak z aktualnością tych cen, bo są bardzo atrakcyjne.

 

U mnie na podlasiu to z tego co się orientowałem to w Firma Grand mają ceny podobne jak płacił raf21 .W Pronarze jest te 3 tys drożej na każdym modelu i to nie zależnie u którego dilera Pronar, wszędzie ten sam cennik jedynie można się na kilka złotych dogadać.

Przy zakupie radziłbym odwiedzić stronę :MTZ strona producenta tam są ładnie opisane dane szczegółowe ciągników.

i np ciagnik 952 posiada 7 różnych modeli także czytajcie co kupujecie :lol:


"KPK Kumurun Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

z tymi dilerami pronara to nie tak do końca że mają jedną cenę. Ja swojego 952.2+tur metal fach+ krokodyl kupiłem w rynie koło giżycka chociaż mam dilera niedaleko ale tam wyszło mi prawie 4tys taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ilovemtz
      Prosze aby w tym temacie wypowiadali sie posiadacze mtz[nie pronarów].
      My mamy mtz-a z 1983r i ojciec nic złego na silnik nie moze powiedziec wał jeszcze nie byl robiony. Ciagnik zrobil okolo 15000mth nie wiem czy to duzo czy mało. Co prawda ceiknie ale one juz takie sa. Co do awaryjnosci to moge powiedziec ze wiekszosc czesc zaczynamy dopiero teraz wymieniac tj. po 24latach wczesnije nie było potzreby. Co do spalania to jest małe w orce okolo 14l/ha napewno mniej niz ursus czy zetor z tych rocznikow nie mowie o nowych forterrach. Jest mały problrm z czesciami bo nie mozna ich dostac musimy po nie jezdzc do oddalonego o 50km żmigrodu bo nigdzie w poblizu ich nie dostaniemy .Powiedzcie co na ich temat mowia wasi ojcowie czy wy sami. Sami wiecie ze nie taki rusek straszny jak go piszą.
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie do posiadaczy MTZ  o opinie o nowszych modelach MTZ lub konkretnym modelu 892.2. Co się w nich konkretnie psuje i czy w ogóle warto kupować nowego MTZ w dobrej cenie? Jak spisuje się w orce, talerzówce i agregacie siewnym 3m?
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie co do biegów w mtz 892.2 mianowicie czy jeśli jadę ciągnikiem to muszę zmieniać w trakcie jazdy na tryb z szybszymi biegami czy mogę od stojącego wrzucić tryb z szybszymi biegami i od początku jechać tylko na nich? Zamiast zaczynać z trybu z niższymi biegami i zmieniać w trakcie jazdy na tryb z wyższymi żeby jechać po koleji czy od razu mogę z postoju jechać na szybszych nie ruszając wolniejszych?Chyba że to po prostu są biegi polowe i szosowe jak w starych ciągnikach?
    • Przez rastafarmer
      Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Jestem nowym użytkownikiem- pomimo tego że przeczytałem regulamin, proszę o troszeczkę wyrozumiałości i uwagi jeśli robię jakieś błędy
      Mianowicie posiadam MTZ-ta 82 z przednim napędem. W najbliższym czasie chciałbym wymienić w nim opony z przodu.
      Fabrycznie mam wstawione 11,2 R20. W związku z powyższym mam do Was pytanie- czy jest możliwość wstawienia opon 12,4 R20? Czy to się wszystko "zgra" bez wymiany tylnych opon?
      Proszę o porady i uwagi.
      Pozdrawiam!
       
      Szymek
    • Przez Bostorn
      Witam
      Od niedawna jestem posiadaczem stety bądź niestety Jumza wersji rolniczej Koparko spycharki. Masa kasy w niego poszła i idzie dalej, gdyż nie lubię, jak mój sprzęt przypomina szajs. Porobiłem silnik, teraz czas na hydraulike. Dużo przewodów jest powymienianych, niektóre są dużo za długie, czepiają, haczą. Przewod od obrotu czepia o łapę, Jutro porobię zdjęcia i wstawię jak to u mnie wygląda. (wszystkie te operacje robił, robili poprzedni właściciele) 
      Moje pytania oraz problemy są zastępujące :
      - Czy mógłby mi ktoś pomóc z odpowiednim ułożeniem przewodów i ich podłączeniem tak, aby wszystko było tak jak należy? Może ktoś coś źle podłączył, złą stroną poprowadził? 
      - Podczas pracy masztem potrafi dziwnie działać, tzn chcę do góry coś unieść, siłownik idzie do dołu, a po chwili idzie do góry. , czasami bywa tak, że silnie i szybko podnosi, bądź obraca się w 1 stronę, a w 2gą bardzo bardzo powoli i z oporem wraca.  Ostatni z siłowników (od wideł) mocno ciekł, więc go wyjąłem, oczywiście był prawie cały schowany, podczas odkręcania przewodów, w górnym było ciśnienie i powietrze, tryskało i pluło konkretnie. Czego to może być wina? Układ jest zapowietrzony? Jak go odpowietrzyć? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj