Hinco

Rejstracja przyczepy

Polecane posty

tofil    1

U nas czepiaja sie wszystkiego i dlatego sie obawiam

Nikita_Bennet    248

wtedy złożysz "czynny żal" bo miałeś sprawy życiowe ale jak coś jest do zapłaty to płacisz od razu.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dzikidaniel
      Szukam przyczepy i takie to ogłoszenie znalazłem:
      https://www.olx.pl/oferta/wywrotka-ifa-hw80-CID757-IDA3ihU.html#799d21602f
      Pytanie, co to za model? Bo zdaje mi się że HW miała inną ramę niż ta z ogłoszenia.
      Może ktoś wie coś o tej wersji?
    • Przez Krzysiek1922
      Witam. Mam pytanie do użytkowników przyczep autosan być może ktoś ma bądź miał przyczepę ze starym metalowym zaworem hamulcowym i regulatorem hamowania. Otóż prosiłbym o opis w jakiej pozycji jest dana opcja gdyż u mnie na tabliczce jest niewidoczne. Przyczepa to autosan d 43. Z góry dzięki. 

• Przez panmino
      Czołem, 
      Kupiłem starą przyczepę Bss 10.10 z układem hamulcowym dwuobwodowym. To moja pierwsza przyczepa, sprzedawca twierdził, że hamulce są sprawne, ale nie dopytałem, jak działają.  Myślałem, że hamulce powinny trzymać, kiedy układ nie jest podłączony do  ciągnika, tymczasem koła obracają się bez oporu. Może mi ktoś powie, jak to powinno działać? A ta korbka z tyłu to od regulacji regulatora siły hamowania?
      Pozdrawiam.
    • Przez MrDex
      Witam.
      Gdzie szukać numeru ramy i tabliczki znamionowej w przyczepie HL 6011 oraz która powinna być tabliczka znamionowa jeżeli ma to być przyczepa rolnicza?
      Bo do kupienia jest kilka wzorów.
      Tutaj link do zdjęcia tych tabliczek.
      https://b.allegroimg.com/s1024/0c7afd/2b85e1cb4ddcbed7f5fa2f92c23b
    • Przez robi57362
      Co sadzicie o tych przyczepach . Cena 6 t z podwojnymi bortami 30.5 tys wiec dosyc atrakcyjna
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj