Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez aezakmi666
      Witam pisze bo zastanawiam się ile wytrzyma oś w wozie ? Posiadam platformę 4.2 x 1.70 x 0.60 i ma stalową ramę oś raczej przedłużana bo idzie w ślady z ciągnikiem , koła 20 .
      Ile wytrzyma taka oś i czopy ? , Bo paka jest spora nie sypałem jej pełnej w żniwa bo trochę się bałem , 
      2 pytanie mam tam zjechany gwint na osi teraz ta oś jest przyspawana na stałe do ramy powzmacniana i czy da się jakoś naprawić ten gwint  ? dodam że pod palcem prawie nic nie ma ,,, 
      3 ten wóz jest na 20 i przy okazji był podwyższony bo woził buraki na wywrotnice i teraz szczerze on strasznie szczudłowo wygląda i trochę boje się jego wywrotności , felgi 15 mam akurat o takim samym rozstawie i fi tylko czy wtedy nie wpłynie to na jego  wywrotność ? 

• Przez Kizo
      Czy ktoś ma może w przyczepie lub innym sprzęcie instalację hamulców hydraulicznych zamiast pneumatycznych. interesuje mnie ile może kosztować przerobienie przyczepy na hamulce hydrauliczne.
    • Przez Mateusz95
      Chciałbym kupić sztywną przyczepę i przerobić ją na wywrotkę w grę wchodzi model d-50 lub d-46. Chciałbym w przyczepię w prowadzić takie zmiany jak: przeróbka jej na wywrotkę i przedłużenia ramy tak aby wchodziły 4 baloty 120-tki. I mam takie pytanie czy ktoś już dokonywał takich modernizacji i czy wgl warto? Rozglądałem się też za przyczepami Czeskimi BSS ale jakos mam przekonanie do polskich pryzczep
    • Przez Radan
      Witam.

Miał ktoś styczność z tą maszyną w warunkach polowych.
      Pytam bo zamierzam kupić a interesuje mnie sprzęt zarówno do zastosowań w transporcie sieczki jak i rozrzutnik obornika.
      Fliegl ASW 391 w identycznej konfiguracji jest prawie dwa razy droższy.
    • Przez Heniekii
      Witam
      Kupil ktos od nich przyczepe bo ja kupilem i jest mega nie zadowolony pelno niedociagniec wliczajac w to nie dokrecone kola po jednej stronie ktore mogly doprowadzic do wypadku