Skocz do zawartości
skok

zetor 7211 [olej z odmy]

Polecane posty

zetorki12    1932

Długo już po tym remoncie jeździsz ? Pytam , bo zastanawiam się nad swoim . Był już "pierścieniowany" , ale już trzy lata minęło i domaga się następnych kroków . B)

bartekm66    25

Długo już po tym remoncie jeździsz ? 

4 lata po remoncie "góry"... ani grama oleju nie puści... a dostaje nieźle w d np w qq i sorgu...

seweryn20    573

Oleju nie bierze ale spaliny do skrzyni korbowej dostać mogą się tylko  przez pierścienie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Davidastra    0

sprawdziłem wczoraj dostał po garach , faktycznie daje dymka z odmy może nie strasznego ale daje i jak sie fest zagrzeje to olej delikatnie podcieka z rurki odmy , nie sprawdzałem czy daje ze skrzyni korbowej , jeżeli nie to pewnie bdą głowice lub któraś z głowic a jeżeli bedzie dawał w skrzynie korbową to pierścienie a to ciut gorsza sprawa

Davidastra    0

to pytanie to do mnie ??? jeszcze nie wiem , kupiłem go 20 lutego a mam 3p i c 330 do tego 11 ha , trochę mało jak na 3 graty ale miałem taką fantazje i kupiłem

chuck1807    1

A co gdy silnik ma 40 mtg po remoncie i wali olejem z odmy. Jest to " c 360 3p

jacus    94

mialem kiedys takiego grzoma-ale silnik w nim mnie wykanczal, jedyne wyjscie na porzadny-czytaj kosztowny-remont to oddanie do profesjonalnego zakladu i wlozenie surowych tulei. a garazowe remonty to sobie daruj...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się