lordhagen

Dziwna prośba

Polecane posty

Gość   
Gość
O tak. Mój tata był kierowcą czołgu, to opowiadał jak mieli takiego imbecyla w kompani, że jak czołg chodził to stawał koło kolektora i wąchał spaliny z 18 litrowego silnika. Ale on był kompletny idiota ciął się specjalnie, żeby mieć blizny na ciele i ogólnie chory gość, zwolnili go z woja warunkowo (choroba psychiczna). :D

Jakim czołgiem jezdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
O tak. Mój tata był kierowcą czołgu, to opowiadał jak mieli takiego imbecyla w kompani, że jak czołg chodził to stawał koło kolektora i wąchał spaliny z 18 litrowego silnika. Ale on był kompletny idiota ciął się specjalnie, żeby mieć blizny na ciele i ogólnie chory gość, zwolnili go z woja warunkowo (choroba psychiczna). :D

Chyba machnąłeś się o 20 litrów pojemności skokowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
http://video.google.pl/videoplay?docid=1566588351373152419

tu masz linka z filmikiem gdzie bizon pracuje na róznych obrotach hehe moje autorstwo pozdro

Haha ale filmik, jaki komentarz i przy okazji można Twoich sąsiadów poznać :D A i brudne trochę masz ręce ale to na wsi normalka więc wybaczamy :) hehe Nie no filmik naprawdę super, na 10 pkt daję 10 bez jaj elegancko :)

Zajefajne masz urządzenie do wożenia bel ;) ale za to tym kultywatorem to nie robota :/

 

A tak na marginesie to niezłą musisz mieć kamerkę bo ładne zbliżenie robi :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
Jakim czołgiem jezdził?

 

T-34 (taki jak Rudy) i mostem czołgowym. I jeszcze Detem i spychaczem gąsienicowym BAT M1. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Witam. Moje "zboczenie" jest podobne. Mieszkam w małej wsi. Jeśli jedzie jakiś ciągnik przez wieś a ja mam otwarte okno to nie widząc tego ciągnika wiem kto dokładnie jedzie i prawdopodobnie wiem po co i w jakim celu!!!!!! Dziwne nie sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja tak samo odróżnię każdego sąsiada tylko po dźwięku ciągnika i z kombajnem dam rady ale to już ciężej :rolleyes:.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

u mnie ciezko jest rozpoznac ciagniki lub kombajny po dzwieku bo prawie wszyscy maja bizona ZO 56 SUPER, ja posiadam BIZONA ZO58 REKORD i one nie maja juz takiego dzwieku jak stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
T-34 (taki jak Rudy) i mostem czołgowym. I jeszcze Detem i spychaczem gąsienicowym BAT M1. :rolleyes:

Więc dokładnie o 20l, bo miały nie 18 a 38 litrów pojemności skokowej. Młodsze T55, T62 tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Heh na rozmowe o czołagch wam sie zebrało... Wróćcie do wątku... :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t-tas    0

dźwięk bizona super jest rewelacyjny- w czerwcu 2007 myślałem, ze się pomyliłem jak na początku miesiąca usłyszałem bizona- ale po kilku chwilach zobaczyłem jak bizon walczył na polu u sąsiada- najlepsze, że już w maju znajomek mówił sąsiadowi-dzidek, tu kuś to zborze, bo łono jus suche, a sąsiad- co wy gadacie, jak kusić w maju??-a w czerwcu(3 tygodnie po rozmowie gości) kłosy były tak suche, że już w hederze się rozpadały w pył i kawałek co się kosi 25 minut zajął prawie 3 godziny bo się heder zapychał tym pyłem- to było jedno takie pole, następny wyjazd bizonów dopiero w lipcu był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiael7745    6

usprawiedliwieniem moich brudnych rąk było to że tego samego dnia malowałem pług i mi sie wyje...ła na ręce farba przetrałem tylko troche szmatką i dlaej do roboty a ze akurat była fajna akcja z bizonem to musialem to nagrać z brudnymi rękoma hehe a kamere mam z 990 krotnym zoomem cyfrowym takzę chyba dobra hehe pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba99    0
Więc dokładnie o 20l, bo miały nie 18 a 38 litrów pojemności skokowej. Młodsze T55, T62 tak samo.

38,8 :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Ja tak samo odróżnię każdego sąsiada tylko po dźwięku ciągnika i z kombajnem dam rady ale to już ciężej :rolleyes:.

 

Ja jestem już wyczulony na głos ciągników i kombajnów... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Popieram- ryk Bizona jest najcudowniejszy ;) Jeśli jesteśmy przy ''wyczuwaniu'' maszyn. Z racji tego, że mieszkam w terenie podmiejskim mam mała styczność z maszynami . Jednakże w mieście zawsze znajdą sie jakieś ferdki z zakładu komunalnego :D Ponadto szkołe mam na obrzeżach miasta gdzie bliżej do wiosek i np wczoraj siedząc na fizyce udało mi się wyczuć Deutz-Fahra Agrotrona z ładowaczem, ciągnał przyczepkę. Często też 60-tki tamtędy śmigają :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

widzę że nie tylko ja jestem zboczony na punkcie odgłosów maszyn, uważam że najlepszy głos bizon ma na wysokich obrotach przy obciążeniu tak gdzieś o czwartej rano gdy już inni pozjeżdzali i nikt nie zakłóca głosu naszego bizonka oczywiści z sieczkarnią bo ona też daje swój specyficzny głos, sądzę że z głosem bizona może równać się tylko odgłos kirowca k 150 pod obciążeniem, ten nowy sprzęt nie ma już tego pięknego ryku. pamiętam jak byłem mniejszy a jeszcze używaliśmy c 355 w gospodarstwie do bronowania to ja jeździłem to często otwierałem drzwi i się wychylałem żeby posłuchać silnika i poczuć piękny zapach spalin nie żebym był narkomanem, raz prawie wypadłem ale dobrze że nikt tego nie widział. nowy sprzęt jest fajny ale zamiast odgłosu silnika słucha się tylko rmf fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No no wychylać się żeby spaliny wąchać... Ciekawe przeżycie... <_< No dźwięk Bizona rankiem coś pięknego... ^_^

PS. Ja też słucham tylko i wyłącznie RMF FM :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon zo56 jak zwiększyc jego wydajność ja jestem troche magik  wiem to i owoo bizonie wiem wszystko tylko jak zwieszyć jego wydajność wiecię piszczie 
    • Przez SebastianPycia
      Witam. Dzisiaj zauważyłem że w miejscu zaznaczonym na biało na zdjęciu lecą iskry podczas pracy młocarni i hedera, a tam gdzie na niebiesko zaznaczone, tylko po drugiej stronie to koło pąsowe jest strasznie gorące. Do tego było czuć jakby dym palącej się trawy. Po zgaszeniu bizonka z gardła zaczęło się lekko dymić. Czy to łożysko czy może coś innego??


    • Przez agromichu
      Jakie akumulatory polecacie do bizona z056? Potrzebuje dobrych bo najtańsze 5 lat wytrzymały ;/
    • Przez rafto
      Witam, jakie zakładacie opony do swoich wózków od hedera ? Zakładał ktoś opony pełne od wózka widłowego ? Poszerzał ktoś rozstaw kół ?
    • Przez mejtun
      Dzień dobry, 
      Jest tu ktoś kto wymieniał tą ( nie wiem czy dobrze to nazywam) półkę za podsiewaczem do której przykręcany jest grzebień na kilka śrub? 
      Jak się do tego zabrać? Półka przykręcona jest pod mocowaniem podsiewacza ale jak ją stamtąd wyjąć? Muszę wywalać sito górne z dolnym? Może ktoś mnie pokieruje?   
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj