satanislaw

Za ile kupiliście nowegą 824?

Polecane posty

satanislaw    0

Elo! Może szczęście mi dopisze i przeczyta to któryś z nabywców nowego Fendta 824, myślę o zakupie tego modelu lecz Korbanek nie jest skory do ustępstw póki co. Wiedza za ile "poszły" takie sztuki była by dla mnie bezcenna.

Jeżeli jesteś jednym z nabywców takiego ciągnika i chcesz mi pomóc pisz na gg pod numer 2289009, lub tutaj na forum.


podstawa to mieć większy traktor niż sąsiad i szerszą łopatę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

widocznie nie jesteś przyszłościowym klientem, że nie chce dać lepszego upustu albo myślisz, że zejdzie z ceny ze 30% :lol:

nie lepiej 924 ciągnik większy masowo a kasa na pewno obecnie mniejsza


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wiedza za ile ktos inny kupił niewiele tu da. Ktoś może kupował to jako któryś tam produkt od korbanka. Mógł dostac większy rabat. Po drugie jak udowodnisz korbankom, że za tyle ktos kupił oni powiedzą poprostu, że to nieprawda i koniec gadki. Tak jak przedmówca napisał 30 % ci nie zejdą. 1 czy 2 tys euro to tak. Pozatym mogą ci zawsze zaoferować tańszego mfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Trzeba dobrze gadać i wku*wiać sprzedającego z czego słyszałem korbanek kosi ludzi na kase ze mała bania dla przykladu( przyjechali do jednego typa z mojej wioski za samą diagnoze 5 tys zl, a za naprawe skrzyni w MF wyszla go 20 tys a ciągnik jest wart 40 tys :D ) Nie orientuje się ile taka maszyna kosztuje ale strzelam w jakies 300-400 baniek to 30 tys zł powinien spuścić może lekko mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90
Napisano (edytowany)

powiedz mi jakim cudem za diagnozę chcieli 5k zł??? Ile dni to diagnozowali??? :P

Im klient bardziej napalony na sprzęt tym bardziej Korbanek trzyma cenę :) przedstaw mu jakaś ofertę od Claasa , JD to wtedy może zmięknie :P

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

za sama diagnoze nie wzieliby 5 kola, niezle ci ktos sciemnia bo kupil trupa i myslal, ze bedzie jezdzil bezawaryjnie.

faktem jest, ze korbankowy serwis jest jednym z najdrozszych.

taki ciagnik mysle, ze powinien kosztowac ok. 120 tys euro netto, @satanislaw za ile chca ci go sprzedac?

choc tak jak @lukasz mowi, seria 900 pewnie nie bedzie o wiele drozsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Napisano (edytowany)

bogdan ludzie tak mówią więc tak jest :) to będzie jakieś 50 roboczogodzin :lol:

Edit: brzozak jak ostatnio w korbankolandzie byliśmy to za 822 chcieli więcej niż za 922 ;) bo 922 już nie bedzie, dodatkowo w Gravicie też stał stary JD kupę czasu bo koszt naprawy wynosił tyle co ten ciągnik był wart :D ale co tam tylko Korbanki drą kasę ;[

Edytowano przez Lukasz1987

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
Elo! Może szczęście mi dopisze i przeczyta to któryś z nabywców nowego Fendta 824, myślę o zakupie tego modelu lecz Korbanek nie jest skory do ustępstw póki co. Wiedza za ile "poszły" takie sztuki była by dla mnie bezcenna.

Jeżeli jesteś jednym z nabywców takiego ciągnika i chcesz mi pomóc pisz na gg pod numer 2289009, lub tutaj na forum.

1. napaliłeś się na ciągnik u korbanka? On to wyczuł i nie ma powodów żeby zejść z ceny. Ot co. I tak kupisz więc po co ma rezygnować z zysku?

2. nie udziela się porad na gg - wszystko przez forum aby służyło to potomnym. Jak ktoś będzie chciał Ci coś powiedzieć poza forum to tak zrobi pisząc do Ciebie.

 

 

Trzeba dobrze gadać i wku*wiać sprzedającego z czego słyszałem korbanek kosi ludzi na kase ze mała....

To fakt i szybko wyłapują frajerów. Dzwoniłem do nich o rozsiewacz i mówię że szukam takiej a takiej maszyny a on że ma taką. Mówię mu że to ja wiem co chcę i jak ma to niech poda cenę do sprzedaży bo sprzęt kupuję w ciągu 30 dni. Podał wyższą cenę niż konkurencja a ja delikatnie - dziękuję ale dwie bliżej położone firmy mają ten sprzęt taniej i u nich wezmę. Dalej się rozłączyłem bo po co gadać? No właśnie.

 

Złotówy trzeba traktować tak jak traktują nas, krótko i z prosto z mostu -> chcę to i to w tej a tej konfiguracji i za ile to pan ma - zaczyna kręcić - dziękuję idę gdzie indziej. To oni mają wokół nas skakać a nie my marnować kasę i czas na nich.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

20 tys za naprawe to moze być. W te 5 tys za diagnoze to nigdy nie uwierze, może 500 za podpięcie kompa. Bo jak inaczej zdjagnozować nowoczesny ciągnik, na słuch a może na smak? Nie mówię oczywiście o ekspertyzach w laboratoriach po rozmontowaniu bo tego nikt nie robi. Sam znam wiele takich ludowych opowieści ile to nie kosztowało itd. Dlatego mam taką zasade, że gdy nie było mnie przy płaceniu pieniędzy takich rewelacji nie powtarzam. Gdybym był pewnie też bym niepowtarzał ale to inna historia.

Co do negocjacji, przedstawiciele handlowi przechodzą dużo szkoleń odnosnie negocjacji, psychologii itd. Dealerzy mają w tym praktykę a kupujący są różni. Jeden ledwo wyżebrze 1 tys euro a drugi z łatwością wynegocjuje 5 tys. Grunt to się nie napalać a broń Boże nie pokazywać tego po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17
Napisano (edytowany)

Zdarzylo mi sie raz byc na takim szkoleniu organizowanym przez firme Fendt dla sprzedawcow i przedstawiciel handlowych...moge wam tylko powiedziec ze bylo to kompletne "pranie mozgu", zupelna paranoja...po prostu po jakims czasie wyszedlem, bo szkoda bylo tego sluchac.

A co do upustów to z pewnoscia jako nowy, napalony klient nie mozna liczyc na wysoki rabat. Jak juz kupisz u Korbanka pare maszyn i bedziesz z nimi jezdzil do niego na przeglady to wtedy i rozmowa bedzie inna.

Edytowano przez kosti68

Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satanislaw    0

Generalnie póki co zlazł szalone tysiąc euro. A co do 924 to nie sprawdzałem, z góry założyłem że jest droższy - może i błąd.


podstawa to mieć większy traktor niż sąsiad i szerszą łopatę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakubs    0

szanowni koledzy nie potraficie odpowiedzieć na konkretne pytanie

Ja kupujac sadownika FENDT 208FA VARIO zapłaciłem około 58000 euro netto nie orietuję sie ile może kosztować twój model ,ale napisz jakie ma być wyposażenie to zadzwonie do mojego delera i się go spytam o taki model i po niedzieli bedzie wiadomo ile chce od klienta który już u nich kupił. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satanislaw    0

szanowni koledzy nie potraficie odpowiedzieć na konkretne pytanie

Ja kupujac sadownika FENDT 208FA VARIO zapłaciłem około 58000 euro netto nie orietuję sie ile może kosztować twój model ,ale napisz jakie ma być wyposażenie to zadzwonie do mojego delera i się go spytam o taki model i po niedzieli bedzie wiadomo ile chce od klienta który już u nich kupił. Pozdrawiam

 

Bardzo ciekawy pomysł, jeżeli chodzi o ciągnik: 824 w wersji profi plus, bez dodatkowego wyposażenia. Mi osobiście sprzedali gadkę że mają dwie ostatnie sztuki z pierwszego zamówienia i albo biorę teraz, albo za miesiąc będą droższe, jak możesz wyśledź także ten wątek. No i jeszcze jedno, we wtorek niby mam z nimi znowu gadać chciał bym wówczas wiedzieć na czym stoję.


podstawa to mieć większy traktor niż sąsiad i szerszą łopatę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakubs    0

Bardzo ciekawy pomysł, jeżeli chodzi o ciągnik: 824 w wersji profi plus, bez dodatkowego wyposażenia. Mi osobiście sprzedali gadkę że mają dwie ostatnie sztuki z pierwszego zamówienia i albo biorę teraz, albo za miesiąc będą droższe, jak możesz wyśledź także ten wątek. No i jeszcze jedno, we wtorek niby mam z nimi znowu gadać chciał bym wówczas wiedzieć na czym stoję.

 

napisz chociaż jakie pieniadze za to trzeba dać mniej więcej bede dzwonił do pasłeka , a i jeszcze jedno z ktorego roku ci zaproponowali 2010 ,2011 czy może 2009 bo sie nie zabardzo orjentuję w tych wiekszych ciagnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A pomyślałeś że ktoś od Korbanka też przegląda AF, znajduje Twoje posty,dodaje dwa do dwóch i ...masz rabat :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satanislaw    0

A pomyślałeś że ktoś od Korbanka też przegląda AF, znajduje Twoje posty,dodaje dwa do dwóch i ...masz rabat :D .

Owszem pomyślałem ziom, podobnie jak gdy sieje rzepak myślę o tym ze morze wymarznąć - wszystko jest obarczone ryzykiem... Nawet masturbacja, w końcu można sobie nadgarstek zwichnąć ;P

 

Jest to egzemplarz z 2010 roku, póki co krzyczą około 470000 tyś zł netto. W połowie roku sprowadzili 30 sztuk zmodernizowanej serii 800 z silnikami z AdBlue, maską bliźniaczo podobną do tej z 900 i tą sama kabiną x5 - to jeden z tych egzemplarzy.


podstawa to mieć większy traktor niż sąsiad i szerszą łopatę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Z całym szacunkiem-myślę że o zwichnięcie nadgarstka :D raczej ciężej niż o "szpiega" na forum ...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jak ci chca go sprzedac za 120 k euro netto, to wcale nie jest tak drogo. nie mowie, ze to okazja, ale ten sprzet tyle kosztuje.

poza tym zapytaj sie o serie 900 bo mozna w podobnych pieniadzach kupic duzo wiekszy i lepiej wyposazony ciagnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satanislaw    0

jak ci chca go sprzedac za 120 k euro netto, to wcale nie jest tak drogo. nie mowie, ze to okazja, ale ten sprzet tyle kosztuje.

poza tym zapytaj sie o serie 900 bo mozna w podobnych pieniadzach kupic duzo wiekszy i lepiej wyposazony ciagnik.

Masz racje, tak zrobię...


podstawa to mieć większy traktor niż sąsiad i szerszą łopatę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Że ludzie się ciągle biorą na tę gadkę ,, że mają dwie ostatnie sztuki z pierwszego zamówienia i albo biorę teraz, albo za miesiąc będą droższe" ;) - a to ja poczekam za nową dostawa :).

 

Ostatnio praktykuję metodę targowania bez targowania :).

Po prostu określam cenowo wartość jaką przedstawia dla mnie maszyna, obniżam to o jakieś 10% i mówię sprzedającemu że za tyle podpisuję dziś umowę, albo dziś płacę czy coś w tym stylu. Wiadomo że pierwsze zawsze będzie nie, no i trzeba mieć trochę wyczucia ;).


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
a to ja poczekam za nową dostawa :).

€ pójdzie w dół i na jedno wyjdzie a jak nie to kupię inny :lol: tekst znajomego z grupy jak opryskiwacze zamawiali :)

handlowiec po tym tekście zaczął traktować nas poważnie i doszło w końcu do transakcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakubs    0

Jest to egzemplarz z 2010 roku, póki co krzyczą około 470000 tyś zł netto. W połowie roku sprowadzili 30 sztuk zmodernizowanej serii 800 z silnikami z AdBlue, maską bliźniaczo podobną do tej z 900 i tą sama kabiną x5 - to jeden z tych egzemplarzy.

 

 

 

Witam dzwoniłem za 2011 bez żadnych targów przez telefon powiedział mi okolo 125 tys euro system PROFI PLUS I SYSTEM AD BLUE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satanislaw    0

Witam dzwoniłem za 2011 bez żadnych targów przez telefon powiedział mi okolo 125 tys euro system PROFI PLUS I SYSTEM AD BLUE

Dziękuje Kolego.


podstawa to mieć większy traktor niż sąsiad i szerszą łopatę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

kolega kupi 3 miesiace temu 927 za 530 netto, wersja bez profi i jakis doposazen, standard z TMS


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ClaasDominator
      Witam serdecznie mam taki problem Fendt 818 Vario w czasie pracy odcina czasmi TMS .Zaczelo sie od tego ze przyciskiem na pulpicie nie załaczalo TMSa  ale ale tym przyciskiem z pedalu jazdy bylo ok . teraz w czasie pracy calkowiecie odcieło tmsa . wyskoczył bład i taka wajcha narysowana. Prosze o jakies podpowiedzi .Uprzejmie z góry dziekuje i pozdrawiam
    • Przez stanrol
      Witam. Mam problem z ciągnikiem. Zapala się błąd 4.1.45 który mówi że jest uszkodzony czujnik obrotów zębnika stożkowego. Czujnik wymieniony na nowy tzn sam środek, obudowa została stara bo trzeba olej spuszczać. Niestety błąd dalej się wyświetla,  od razu po przekręceniu zapłonu wchodzi w tryb awaryjny i wyświetla błąd. Bezpieczniki przejrzane nawet te w środkowym słupku, wtyczka od czujnika rozebrana,kable przejrzane na tyle ile się dało.  Co może być przyczyną.
    • Przez JaskoDeere
      Od pewnego czasu zaczałem zmieniać swoją wiare w stronę innego odcienia zieleni i czerwonych felg. Z racji tego, ze potrzebuję ciągnika, ktory jest bezawaryjny komfortowy i mało pali postanowiliśmy zakupić Fendta 828 Vario TMS. Chciałbym zapytać na tym forum co o nim sadzicie, ile pali, jak jest z serwisem.
       
      Liczę na jakąś odpowiedź z waszej strony. Pozdrawiam J.D. B)
    • Przez nowyrolniks
      Witam,
      niedawno zakupiłem ciągnik Fendt Com 2 i mam problem. Nie mogę zaprogramować przycisków Go i End.
      Próbuję i próbuje ale nic mi nie wychodzi.
      Dlatego proszę Was o pomoc. Co i jak muszę zrobić żeby w końcu udało mi się je zaprogramować.
       
      Z góry dziękuję za każdą pomoc.
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Marcinppppp
      Witam chodzi mi o wyliczenie podkładek pomp i teraz tak .np.120.3-127+0.34=-6.36
      Numer EP, wysokość pompy i odchyłka...ale za duży wynik nie ma takiego w tabeli podkładki


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj