beni226

Siedzenie Grammera-Przycisk ze strzałkami

Polecane posty

jaro1014    4

O który przycisk ci chodzi ten z tymi strzałkami? On jest o ile dobrze pamiętam od obracania siedzenia tylko jak nie było dawno używane to może ciężko chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

do obracaniania fotela na lince takiej to chyba działa, trzba czesto uzywac np. do orki ,, widze w MF siodło jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beni226    0

Rysunek to zaporzyczyłem ale niestety u mnie nie ma siodła dla pasażera.

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30bd4ce73ed6c6e6.html

 

Chodzi mi o przyciski nr 1 jaki jest na obrazku oraz o 2 tam na zdjęcie jest nie widoczne ale jak się siedzi to po prawej stronie w samym rogu mam pokrętło - do czego ono służy???

 

Jesli mówicie ze 1 jest do obracania siedzienia to na jakiej zasadzie niby to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

przekręca się w lewo o w prawo o 20 stopni, mniej boli szyja np przy orce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beni226    0

A do czego służy to pokrętło nr 2 co jest nie widoczne na obrazku.?a te siedzenia to występowały w wersji pneumatycznej???jeśli tak to jak sprawdzić czy takowe jest u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek3085    0

Panowie wrzuci ktoś zdjęcie jak wygląda to siedzenie ogólnie? bo u mnie jest jakby nisko i nie wiem czy to tak jest czy ten tloczek w nim jest do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22

Jeżeli chodzi o siedzenie mechaniczne, co do pneumatycznego nie mam pewności, żeby było wyżej po prostu chwyć za siedzisko i podnieś. jak będziesz podnosił będzie słychać jak przeskakuje zapadka blokująca siedzenie. Kiedy osiągniesz najlepsza dla ciebie wysokość puść. jeżeli podniesiesz za wysoko to zapadka sie odblokuje i po puszczeniu siedzenie spadnie na sam dół. Wtedy zaczynasz zabawę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek3085    0

Dzięki rafik za radę. Byłem zobaczyć i wszystko w porządku, można ustawić wysokość. Co do tego obracania to u mnie też działa, poruszałem trochę lewo prawo i się powoli rozruszało i działa, ale trzeba przyznać że pomysł naprawdę fajny i ułatwia pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Shmit
      Witam moze ktoś mi rozjaśnić do czego służą te przyciski, szczególnie ten po prawej ?
      Mam je w swoim świeżo zakupionym JCB 155-65

    • Przez tymtus
      Witam. Potrzebowałbym siłownika dwustronnego działania długości koło 20 cm i ruchu tłoka +/- 10cm. Musi być sterowany elektronicznie 12V napięcie, ważne, żebym nie musiał podłączać do niego hydraulki, żeby miał własny zbiorniczek, albo moze być pneumatyczny, czy inny, w każdym razie z własnym zasilaniem, i sterowany elektonicznie.
    • Przez adrianochmański2
      witam jestem posiadaczem używanej ładowarki manitou 634 z 2006 r .Gdy  podczas jazdy chciałem więc wcisnąłem przycisk  i prubowałem zmienić bieg   usłyszałem zgrzyt stwierdziłem że coś jest nie tak wyłączyłem rewers a gdy chciałem znowu zmienić bieg zgrzytu już nie było stwierdziłem że pewnie przełącznik siadł więc go wyjąłem i sprawdziłem i był w pełni sprawny dodam też że podobny guzik mam na dżojstiku i on też nie działa  nie wiem w czym rzecz czy jakis przekaźnik padł  czy bezpiecznik się przepalił . Potrzebuję pomocy w zlokalizowaniu tej usterki .
    • Przez Nieznany1235
      Od jakiegoś czasu nie da się wyłączyć napędu przedniego w zetorze crystal 8045 wszesniej było wszytko dobrze co to może być? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj