Gość bartek18

NH 5070 czy Ursus 8024 MIDO?

Polecane posty

kedziorek    83

Kolego lamborghini105 a widziałeś jakiegoś nowego Ursusa?

 

Mi w NH nie podoba się bardzo to ze zawyżają parametry swoich modeli mam tu na myśli udźwig podnośników a może i coś jeszcze by się znalazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

u mnie też nie jest źle, mocy mu nie brakuje, a co do podnośnika to chyba kilkunastu ton nie będę podnosił, jedynie pług i agregat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Widziałeś w ogóle ostatnie testy NH (seria4xxx) w TAPie? Niby 78km a po testach zostało się mu 58 :lol: więc nie byłbym taki pewien czy mocy mu nie braknie.

Po drugie mówicie że części takie drogie a jestem pewien w 100% że żaden z Was nie jest w stanie wymienić chociaż orientacyjnych cen części zamiennych Ursusa czy NH.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Jakiego masz? Brałeś go do jakiejś cięższej roboty? Bo ciekaw jestem jakie ma spalanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ja osobiście posiadam TD5050, w polu jeszcze nie robił, bo kupiliśmy go w listopadzie, ale moge ci powiedzieć, że w transporcie spala ok 5l/mth, a wolno nie jeździmy, więc jak dla mnie to jest niewiele :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

To jeszcze nówka :)

W transporcie każdy niewiele pali zwłaszcza jak ma szybką skrzynie

Pytam bo czytałem w innym miejscu na AF że NH T6030 w ciężkich robotach np w pługu czy agregacie osiąga spalanie nawet większe od Ursusa 1224 i nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0

W transporcie to traktory palą dość duzo pomimo ze 40 jest . Muj Niuch na 30 km trasie ,ciągnąc ładunek 6 ton spalił tak 8 -10 litrów , ale to chyba nietaki zły wynik bo w sumie mugłby ciągnąć o wiele wiecej i spalił by to samo bo miał lekko .

 

Ty zetorek z tymi 5 litrami to głupot niegadaj ,zwłaszcza w transporcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

nie gadam głupot, bo tak było, ale też ciągnik nie ciągał nie wiadomo ile, przeważnie to była przyczepa z drzewem i dwukółka ze świniami, więc ciężko nie miał:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

co do tematu osobiście do starych ursusów nic nie mam ale w tych młodszych mogli by coś więcej wprowadzić no fakt faktem te ciągiki już troche lepiej wyglądają i mają coraz lepsze podzespoły ale to jeszcze nie to...

Edytowano przez Agrotron155

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer0408    1

ja mam osobiście 2 new hollandy ijeden z serii t6000 a drugi z serii td i sobie oba chwalę ja przy ewentualnym następnym zakupie wziął bym new hollanda

ps. sąsiad ma 3 new hollandy i tak samo bardzo chwali i ogulnie wszyscy w okolicy a to że niby awaryjny i dużo pali to bzdura ale nie każdy wie jak powinno się eksplatować jakąś maszynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi3603p    0

u mnie niedaleko mają jedni  znajomi nh a inni ursusa i ursusa za każdym razem chwalą natomiast o nh słysze tylko złe opinie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj