Zaloguj się, aby obserwować  
krzysztoff97

Kiszonka

Polecane posty

Witam otóz mam pytanie gdyz w jednej książce czytałem ze mozna robic  i tu pytanie jak ??i czy ktos tez to stosuje ?? Z góry Dziękuje za Odp.


 http://www.youtube.com/user/TheKrzysiek97#p/u profil na youtube 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

dawałem z beli, dawałem z pryzmy i wszytsko było ok. tak nawiasem to nie wyobrazam sobie pryzmy tylko dla zająców? jakie to miałoby miec wymiary 40x200 cm?:D stosuj tylko wtedy jak masz skąd ją na biezaco podwędzać, bo jakośc dla tych darmozjadów musi być pierwszorzędna:) aha-dawałem pół na pól z sianem-wolaly zawsze kiszonkę:)


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik122    0

Ja też słyszałem ze można dawac kiszonkę dla króli ale nie wiem jak to jest w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniksam2    0

można dawać królikom kiszonkę i co niektórzy to praktykują tylko później mięso ma specyficzny smak

jak trzymasz tylko dla siebie to osobiście bym ci to odradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

Ja chcę w tym roku zrobić dla króli tą kiszonkę i na razie mam plan aby zrobić kiszonkę w 2 beczkach 200 litrowych. Co o tym myślicie sprawdzi się czy nie ?? Oczywiście darujcie sobie wypowiedzi typu "taką ilość to się nie opłaca robić"


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj