Skocz do zawartości
pawel

Włączanie/wyłączanie przedniego napędu

Polecane posty

nightmare    81

za cholerę nie mogę rozlaczyc tego napedu, stukanie wciaskanie nic nie daje, trzeba pewnie wymienić ta linke bo guzik z tego

vw141998    12

Witam. Dolacze się do tematu :-) Pilnie potrzebuje schemat budowy przedniego napedu ursusa 914!!

Wiadomość z agroFakt.pl

Pawel167    0

Czemu rozłącza się i strzela przedni napęd w ciągniku Ursus 914 przy dużym obciążeniu?

Prosze o pomoc.

tomek73    186

Przypalone tarcze, załóż sprzęgło kłowę.Za to odpowiada mikropompa, jestw  skrzyni pośredniej, trzeba nią odjechać żeby wyjąć.

Edytowano przez tomek73

FINN    988

jesli to się stało od razu to może być wina nie szczelności , jesli stopniowo narastały problemy z przednim napędem to raczej wina tarczek, ale tak jak kolega wyżej pisze, najlepiej wstawic sprzęgło kłowe, sprzęgło ma to do siebie, że jesli nawet jest mikropompka juz słaba to i tak będzie działać, bo do zazębienia sprzęgła jest potrzebne małe cisnienie w porównaniu do tarczek...  najlepiej wyjąć przystawkę i sprawdzic...  czy tarczki dobre.

• Like 1

Stefano1    39

Z tego co pamiętam,  obejdzie się bez spuszczania oleju ;)  Rozdzielacz nie ma bezpośredniego kontaktu z olejem ze skrzyni.  Coś tam pocieknie (z obwodu mikropompki),   ale  miednicy podstawiać nie trzeba :)    

• Like 1

grzes14405    2

witam, mam problem z załączeniem przedniego napędu. w 904,po wymianie uszczelniaczy na sprzęgle mam problem z wyłączeniem i włączeniem, za nic nie mogę ani wyciągnąć. ani wcisnąć linki, linka została wymieniona. gdy demontowałem starą linkę w rozdzielaczu była jakaś kulka,

mmpp3    0

Mam pytanie czy ten guzik do wlaczania przedniego napedu ma byc wcisniety wtedy naped jest wylaczony a gdy go podciagam do gory to jest wlaczony? pytam bo wczoraj kupilem 914 i nie jestem pewny? 

Grabcio    23

Tak jak napisałeś. Jeżeli pociągniesz go w górę wtedy włącza się napęd.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się