Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny
maskin    7

Panowie jakie branie na jaśka karłowego, ktoś ma jakieś prognozy? ja trzymam do kwietnia, zobaczymy jak na tym wyjdę. A jak teraz ceny?

dominik65    0

Panowie jakie branie na jaśka karłowego, ktoś ma jakieś prognozy? ja trzymam do kwietnia, zobaczymy jak na tym wyjdę. A jak teraz ceny?

Wydaje się, że źle nie wyszedłeś bo słyszałem,że karłowy chodzi po 5 zł.

Wiadomość z agroFakt.pl

Wrath    0

kto po tyle płaci ? bo po siewie napewno trochę jeszcze będzie do sprzedania :)

kotek0    1

''wrath''też jestem TKA gm.Opatowiec .Na święcie strażaka w Opatowcu rozmawiałem z panem z Kociny ,który kupuje chyba wiesz o kogo chodzi.Skąd jesteś

Wrath    0

tak wiem o kogo chodzi i pomyśleć że na początku sezonu sprzedawałem mu po 4 z vat . Ja jestem dokładnie z Chwalibogowic

kotek0    1

Biały w Sokolinie 6 netto czerwony 4.5 netto .Firma SIERADZY.

kotek0    1

Witam ,dzisiaj sprzedałem 152kg 37 czerwony,115biały wszystko . po5.7zł netto taki jaki mi został od sadzenia.cena optymalna byle by się utrzymała na nowy sezon.

fasola    2

Witajcie. Cena na wczoraj fasoli czerwonej to 6,4 z vatem w N Korczynie, biała w zależności od granulacji od 4,5 do 5,5 zł. Koledzy z Lubelszczezny napiszcie proszę opinie o wycinarce do fasoli takiej na 3 noże, na naszym terenie nikt takiej nie używa, a z tego co widziałem na youtubie to wyglądało to całkiem nieźle. A ciekawy jestem czy nadaje się do koszenia czerwonej fasoli posianej w rozstawie 45 cm, czy nie wymłóca, czy docina itp. Obecnie używam kosiarki jednobębnowej. Kosi się nieźle tylko że trzeba wyjść w pole skoro świt i niestety każdy ścięty rządek odrzucic na bok, a ciężko z ludźmi do najęcia.

fasola    2

Samojezdna ścinarka jest poza moimi możliwościami finansowymi, ale dzięki za propozycje. Pozdrawiam

Tomek12    6

Jemu się troszkę przedadziło z tą cena fasola max 6.80 z vatem u nas już okolice Hrubieszowa

maskin    7

W ubiegłym roku o tej porze kosztował ok 5 zł. Ciekawe czy tąpnie cena, czy będzie rosła?

ENDURAK91    1

Szukam fasoli (jaś karłowy) ok. 300 kg z okolic Hrubieszowa, ma ktoś do sprzedania?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?