Polecane posty

maskin    7

Panowie jakie branie na jaśka karłowego, ktoś ma jakieś prognozy? ja trzymam do kwietnia, zobaczymy jak na tym wyjdę. A jak teraz ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik65    0

Panowie jakie branie na jaśka karłowego, ktoś ma jakieś prognozy? ja trzymam do kwietnia, zobaczymy jak na tym wyjdę. A jak teraz ceny?

 

Wydaje się, że źle nie wyszedłeś bo słyszałem,że karłowy chodzi po 5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrath    0

kto po tyle płaci ? bo po siewie napewno trochę jeszcze będzie do sprzedania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek0    1

''wrath''też jestem TKA gm.Opatowiec .Na święcie strażaka w Opatowcu rozmawiałem z panem z Kociny ,który kupuje chyba wiesz o kogo chodzi.Skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrath    0

tak wiem o kogo chodzi i pomyśleć że na początku sezonu sprzedawałem mu po 4 z vat . Ja jestem dokładnie z Chwalibogowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek0    1

Biały w Sokolinie 6 netto czerwony 4.5 netto .Firma SIERADZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek0    1

Witam ,dzisiaj sprzedałem 152kg 37 czerwony,115biały wszystko . po5.7zł netto taki jaki mi został od sadzenia.cena optymalna byle by się utrzymała na nowy sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola    2

Witajcie. Cena na wczoraj fasoli czerwonej to 6,4 z vatem w N Korczynie, biała w zależności od granulacji od 4,5 do 5,5 zł. Koledzy z Lubelszczezny napiszcie proszę opinie o wycinarce do fasoli takiej na 3 noże, na naszym terenie nikt takiej nie używa, a z tego co widziałem na youtubie to wyglądało to całkiem nieźle. A ciekawy jestem czy nadaje się do koszenia czerwonej fasoli posianej w rozstawie 45 cm, czy nie wymłóca, czy docina itp. Obecnie używam kosiarki jednobębnowej. Kosi się nieźle tylko że trzeba wyjść w pole skoro świt i niestety każdy ścięty rządek odrzucic na bok, a ciężko z ludźmi do najęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola    2

Samojezdna ścinarka jest poza moimi możliwościami finansowymi, ale dzięki za propozycje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ile w tym roku może kosztować fasola na te chwile 5 zl na konto czy osiągnie 6 zl w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dziś jaś karłowaty po 7zł+ vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek12    42

Jemu się troszkę przedadziło z tą cena fasola max 6.80 z vatem u nas już okolice Hrubieszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

W ubiegłym roku o tej porze kosztował ok 5 zł. Ciekawe czy tąpnie cena, czy będzie rosła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

Szukam fasoli (jaś karłowy) ok. 300 kg z okolic Hrubieszowa, ma ktoś do sprzedania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj