Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pawel26

VALTRA -ANTS-Ciągnik elektryczny

Polecane posty

Pawel26    2

Ciągnik o napedzie elektrycznym ma być pokazany w SIMA 2011 czy ten ciągnik ma szanse na naszy rynku w Polsce . za 40 lat

Przemo85    13

To nie forum dla wróżbitów :lol: nikt ci nie odpowie co będzie za 40lat...

Widziałem ten ciągnik i moim zdaniem konstruktorów poniosła fantazja już bardziej realny jest ciągnik na biogaz

http://www.valtra.pl/news/4162.asp

http://www.valtra.pl/images/ValtraBiogasTractor%281%29.jpg

Chociaż jeśli spojrzeć na Polskie rolnictwo 40 lat wstecz to wszystko jest możliwe

Denison    1

Dobre dla NASA ale nie na moje pole. :lol:

" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "

Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Wiadomość z agroFakt.pl

hodowca94    168

Widziałem to coś według mnie to porażka wygląda jak jakiś łazik na marsie.

Dawid18    1

Popieram kolegę @hodowca94, ten ciągnik to porażka i te opony ciekawe co on na nich pociągnie APSURD. A co do rolnictwa Polskiego za 40 lat to coś czuje że za 40lat Polskie rolnictwo nie będzie istniało a z resztą w 2036 ma być koniec świata.

Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

no ale to jest tylko concept, wystepuje bardzo duze prawdopodobienstwo ze ten ciagnik nigdy nie zostanie wyprodukowany na wieksza skale a co mówiąc o pracy na Polskich polach

właściwie taki pic na wodę fotmontaż :)

Lukasz1987    57
Widziałem ten ciągnik i moim zdaniem konstruktorów poniosła fantazja

Myślę zupełnie odwrotnie do pojazd demo mający pokazać możliwości marki ;)

Widziałem to coś według mnie to porażka wygląda jak jakiś łazik na marsie

Sam jesteś porażka jakbyś go widział, to zauważyłbyś jaka jest w nim użyta technologia jakie układy zasilanie, transmisja oraz układy sterowania :)

Będąc ostatnio u znajomego miałem możliwość zapoznania się z tym modelem, gdyż był na jego prezentacji i miał sporo informacji na jego temat.

Valtra idzie do przodu, zaprezentowała pojazd na który nie odważyła by się konkurencja bo nie ma takiej liczby zastrzeżonych patentów aby coś takiego opracować :P

Ciekawe ile z tych technologii zastosują z seryjnych ciągnikach :rolleyes:

Edytowano przez Lukasz1987

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować