Zaloguj się, aby obserwować  
damianmmmm

Deutz-Fahr Dx 3.60

Polecane posty

damianmmmm    1

Witam kolegów. Poszukuje informacji na temat ciągnika Deutz Fahr Dx 3.60, jaka moc, jakie lata produkcji, wyposażenie i jeśli ktoś z Was posiada taki traktor to proszę o opinie.

 

koledzy znalazłem już dane techniczne, ale proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianmmmm    1

tak, różnie podają 60-65 koni mnie akurat interesują teraz opinie na temat tego traktora w opcji 4x4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, różnie podają 60-65 koni mnie akurat interesują teraz opinie na temat tego traktora w opcji 4x4

 

Tak się składa,że posiadam dx 3,90 troche większego jak twój. Bardzo przyjemny ciągniczek, mało pali i przez cztery lata jak go mam wiele do niego nie dołozyłem. Plusem tego ciagnika jest jego silnik chłodzony powietrzem prosty w budowie i nie trzeba zalewać płynu. Mój już troche kopci z odmy i przydało by się wymienić pierscienie, ale jeszcze ma siłę.W zimę troche ciężko pali bo ma słabe sprężanie, ale na to znalazłem sposób. Twój ma troche mniejszy silnik przez co powinien byc oszczędniejszy. 3,60 ma skrzynie 40 w moim jest skrzynia 30 ale i tak starczy, jak cos to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon7    0

Mam Deutz-Fahr 3,65 4x4 rocznik 89 ma 69KM i skrzynie 30km koła tył 16,9x30 przód 12,4x24 zima wolno kręci roarusznik pozatym wspaniały ciągnik polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilonek    0

Mam Deutz-Fahr 3,65 4x4 rocznik 89 ma 69KM i skrzynie 30km koła tył 16,9x30 przód 12,4x24 zima wolno kręci roarusznik pozatym wspaniały ciągnik polecam

 

tak mnie zastanawia kolega pisze ze tylne gumeczki to 16.9/30

skoro seryjnie są montowane 16.9/34 tak bynajmniej pisze na konedacie

wiec jak to sie ma do rzeczywistości zgrywa sie przód z tyłem

ciakawi mnie to bo rozgladam sie za takimi małymi i na jednym widziałem tyle 30 a na drugim 36, przedzik tten sam rozmiar 24 i to w tym samym modelu DX 3.50 jak to rozumiec ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj